ברוכים הבאים, אורח

איך נפתרים מזה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך נפתרים מזה? 665 צפיות

איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #47749

• yy
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
בדרך כלל אני לא בחור שמשתף דברים כאלה, בדרך כלל אני משאיר את זה לעצמי ומנסה להתמודד בעצמי,אבל אני רואה שאני לא מתקדם לאף מקום אז אני פשוט חייב לשתף אתכם.
הצטרפתי לשמור עינייך לפני כ10 חודשיים מאז החזקתי לתקופות דיי ארוכות. התקופה הכי ארוכה הייתה 5 חודשיים שנפסקה היום, היום שוב נפלתי לתאווה כאילו שאני לא יודע שלהוציא עצמי מהבוץ יהיה קשה כל כך.
אז הנה אני כאן מנסה שוב להרים עצמי מהבוץ, למרות שזה נראה לי כל כך לא ראליי להמשיך לשמור על עצמי מהתאווה לנצח. אני מרגיש שלא משנה כמה הגנות יהיו לי ביום מן הימים אני אפול כי אין דרך אחרת.
במשך חמשת החודשיים האחרונים החזקתי את עצמי בעיקר כי לא היה לי יותר מדיי זמן פנוי, אני סטודנט לתואר שדורש ממני לא מעט אז זו גם סיבה לזה שלא נפלתי לתאווה, פשוט לא היה לי זמן. בעצם היה חשוב לי הציונים שאקבל במבחנים של האוניברסיטה, וידעתי שאם אתחיל ללכת לתאווה אני פשוט אראה איך אני פוגע לעצמי בציונים של המבחנים. 
אך ברגע שמתפנה לי מספיק זמן אני מיד הולך לתאווה.
דבר נוסף שרציתי לשתף זה , שאני לא מבין איך מצפים ממני לא ללכת לתאווה?כלומר  מצד אחד, אני גבר ויש לי יצרים, אני לא נשוי ולכן יש לי צרכים שאני לא יכול לממש.
אך מצד שני , אני לא רוצה כרגע קשר משתי סיבות:1.אני סטודנט ואין לי יותר מדיי זמן (אני יודע שמישהו יגיד שגם הוא היה סטודנט וכן אפשר לשלב, אבל אני לא יכול או לא רוצה או שניהם ביחד)
2. אני לא רוצה לגרור את האישה שאיתה אני אצא לסרט הזה של התאווה שלי, כלומר למה שמישהי תרצה אדם כזה?אדם שכל פעם שמשעמם לו ישר בורח לתאווה, אדם שלא מסוגל לשלוט על עצמו מפני התאווה,אומנם הצלחתי לשמור על פיקחות למשך 5 חודשיים אך בכל זאת נפלתי שוב.
מה אני עושה?
אני יודע שלעולם לא אהיה רגיל ותמיד אצטרך לחיות עם התאווה אבל איך אני יכול להפוך אותה לדבר שולי שלא משתלט לי על החיים כל כמה חודשים.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #47755

• brother
  • דירוג פלטיניום
דבריך פשוט מזכירים לי אותי, מזדהה, הייתי נקי 7 חודשים ונפלתי.
כל שאלותיך יש עליהם תשובות קודמות אשתדל להפנות למקומות הנכונים:
תשובה לשאלה 1:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4454.msg46534#msg46534
תשובה לשאלה 2:
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1148.msg12031#msg12031
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=4532.msg47487#msg47487

תקרא את השרשורים תקבל תשובות לשאלותיך.
חוץ מזה הבעיה שלנו היא שאנחנו צריכים ללמוד להפסיק לעשות שריר, כי הוא בסוף מתפוצץ כפי שאתה חווה כרגע,
ההבנה היא שהמחלה שלנו היא פנימית והבעיה היא יותר שורשית. בשביל זה יש 12 הצעדים.
בהצלחה, והחלמה, אני אישית הבנתי שאני צריך ענווה, צריך לדעת להבין שאיני יכול לבד זה לא עובד לי...
אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #47780

Yy היקר. אני רוצה להרגיע אותך בעובדה עצובה, אתה נורמאלי, היום רוב האנשים נכנסים לפורנוגרפיה מהסיבה הפשוטה שמה שיש לך ולי יש לכולם- קוראים לזה משיכה מינית, והיא שגוררת אותנו למקומות כאלה. אומר לך דבר שחיזק אותי ששמעתי מחצרוני,״בעיה זה מלשון בעי בארמית, בעי בארמית זה רצון. אין בעיות, יש רצונות, ורצונות רעים זה לא חטא, אין אדם בלי הרצונות האלה, גם הרבנים הגדולים, שבע יפול צדיק וקם, אתה רוצה להיות צדיק? 7 זה המינימום! ורבי נחמן כותב שזה יכול להגיע לרבבות, אבל בסוף תהיה צדיק. לרצות זה לא פסול ואל תאכל את עצמך על זה, זה מה שאתה- אדם ככל האדם. תמיד היצר הזה היה דומיננטי וכיוון שהיום הוא מוצא פורקן כלכך נגיש זה פשוט שכמעט כולם נופלים בזה. המעשה עצמו, לא הרצון, הצפייה עצמה שהיא פעולה שלך היא לא בסדר, לא חולנית, הפוך, הכי טבעית שיש, יצר לב האדם רע מנעוריו, יש לנו טבע רע, התביעה מאיתנו היא לגדלות שנתעלה מעל לטבע הגס הזה ולא להשחית את נפשך בדבר הנגיש הזה. רק תחשוב איזה שפיץ על אתה שהחזקת 5 חודשים יום יום, אחי אתה צדיק! אני מוריד בפניך את הכובע. אני יודע כמה זה קשה ולכן אני מעריך את זה. העולם לא רוצה להתמודד עם העובדה שהוא מושחת ולכן הוא פשוט רואה את זה ועושה מה שעושים שם ואומר לעצמו שזה בסדר, כי קשה לו להתייצב מול זה ולהפסיק לראות כי זה מושחת. אבל אתה גיבור, אתה אדם אמיתי ובריא ולכן אתה נלחם, לא כמו אותם חיות פצועות שוויתרו על עצמם, אתה נמר! כל הכבוד אחי!

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #47809

• yy
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש
תודה "פני אריה" אתה מחזק אותי.
אך עדיין מדיי פעם אני עדיין נופל. אכן אני שמח שהחזקתי 5 חודשיים אבל בשבילי זה לא מספיק, אני רוצה להחזיק לנצח!

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 9 חודשים #49574

עם רצון כמו שלך אני בטוח שתצליח! רק הרצון הוא שמחזיק אותי מיום ליום שאחריו כבר 4 שנים רציפות. אני לא נשוי ולכן אני יכול לאמר לך באהבה שאני מעריך אותך על כח הרצון. תמיד תגיד לעצמך כמה אתה טוב וצדיק ותאמין בעצמך1 רק כשתפנים שאתה אחלה גבר-תוכל להחזיק מולו. בהצלחה אח יקר!

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 9 חודשים #49576

• דבוק בה'
אוהבים אותך אחינו!

לי מאד עזר ועוזר לצאת מהכונכיה, לדבר עם חברים, לשתף, להוציא את הסודות האפלים החוצה, זה מאד משחרר.

שיהיה לך בהצלחה!

משאיר לך הודעה באישי.

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 9 חודשים #49588

מזדהה איתך מאוד

גם לי היו חודשים רבים שלא השתמשתי.

כשבאתי לכאן הבנתי שקוראים לזה תקופות יובש אבל לא נקיות.

חייבים לעבור את ה 12 צעדים, כנראה שאי אפשר לברוח מזה, ובגלל זה אני כאן.

היום אני נקי רק להיום 15 יום.

מאחל גם לך

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 9 חודשים #49697

ההחלמה לא בשליטתי, ככה הספונסר שלי אומר, היא חסד אלוקים. אם אנסה לשלוט בהחלמה שלי מאוד מהר אפול בדיוק לאותם מקומות.
אני מאוד מנוהל מהודעות כשלך, אסירות תודה אני נקי רק להיום חמש חודש, וכל פעם שאני רואה שחבר נפל סביב התאריכים שאני נמצא בהם אני אוכל סרטים שעוד רגע אפול גם ושוכח שההחלמה לא בשליטתי, אני אמור למסור אותה לידי אלוקים, רצונו יעשה ולא רצוני. אני אעשה כל שאני יכול, ופעולות הפוכות, ושיחות וקבוצות וצעדים, אבל סופו של דבר, חסד הוא חסד. אני מבקש לקבל את החסד הזה גם היום. (אני נשמע לעצמי מאוד מתיימר. מתפלל להיות במקום הזה, שמבקש, שיודע שרק להיום, שבאמת מוסר. אני באמת רוצה להיות נקי לנצח, ואם כבר, לא להיות מכור בכלל, ולהיות מושלם כמו שאני מת להיות, בלי כל הבלבלות האלה בחיים. ויש לי הרבה קנאה בגלל זה על כל מיני אנשים בישיבה שהחיים שלהם יפים ומסודרים והם יודעים מה עושים וכל הזמן הם עסוקים ולומדים ויש להם עתיד ופשטות ונורמאליות)

וקיפאון

בעניין: איך נפתרים מזה? לפני 10 שנים, 8 חודשים #51353

"אור יקרות" היקר, נגעת לליבי.
בד"כ מי שיש לו יצר גדול יש לו עוצמות גדולות ויכולת פוטנציאלית לאהוב בעוצמה גדולה.
מה שיש לך זו ברכה, אתה צריך לבנות לעוצמות האלה מסגרת ואז תחיה חיים טובים.
איך בונים מסגרת? קודם כל זה מעולה שיש לך קשר טוב עם הקב"ה, תפילה רבה תעזור לך מאוד. היא לא תעשה את העבודה במקומך אבל היא תתן לך את הכח. הדבר הכי חשוב הוא שתאמין בעצמך. עשה את הדבר הבא ולך איתו לאורך כל הדרך: תחשוב טוב ובישוב הדעת על כל התכונות הטובות שלך ועל איך אתה נראה בלי הנפילה. צלם את התמונה הזאת וכל פעם שהיצר מתגרה בך תגיד לו את הדברים האלה. תפריד בינך לבינו זה קריטי.
תחיה את הרצון שלך להיות מי שאתה באמת- ואתה תגשים את החלום. אני מבטיח לך. באהבה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן