ברוכים הבאים, אורח

יש לי הארה!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש לי הארה! 526 צפיות

יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47787

הרבה פעמים אני רואה פה כל מיני מודעות שביזות, ״אוי, אני חולה, אני מכור, מי תרצה אותי..״ אבל המציאות מוכיחה שאנחנו טועים  תופעת הפורנוגרפיה חובקת עולם והיא משחיתה בעולם כולו כמעט כל בית שיש בו אינטרנט וכל מכשיר כזה או אחר עם אינטרנט, יש לכך עדות בסרטים ואפילו בחדשות. אם מישהו פה מרגיש מוזר כי הוא נופל באינטרנט, זה בגלל שאנשים סביבו לא פתוחים לספר לו מה הולך אצלם. זה לא משנה איפה אתה, או מי אתה ומי חושבים שאתה, אתה אדם, ויצר לב האדם רע מנעוריו, יש בתוכך יצר מיני והוא דוחק בך למענה, אל תחשוב שאצל חברים שלך זה שונה. התופעה היא פסולה ומשחיתה- אין ספק. אבל לא צריך להיות חולה מין כדי ליפול באינטרנט, פשוט צריך אינטרנט. רבים האנשים שלא מתחילים להתמודד עם הבעיה הזו ומצדיקים אותה ועובדים על עצמם כי אין להם את האומץ לעזוב את זה. לכם חברים יקרים- יש אומץ! אתם אנשים בריאים שמאסו בהשחתה אבל מה לעשות שכשהיא כלכך גישה קשה שלא ליפול גם אחרי שהבנו שזה רע. לכן תתחזקו מכל יום שהחזרתם את נשמתכם לבורא כשהיא נקייה מהנפילות האלה, ותגבירו את לימוד התורה גם כשאין זמן- התורה היא כמו מגן ושריון קשקשים ולעיתים גם חרב נגד היצר, כשהוא מתחיל להדלק- היא מצננת אותו והיא הרפואה. קחו עליכם רש״י יומי, זה ממש טיפה ואחרי שנה תדעו את כל רש״י על התורה- משתלם מאוד. ביום ראשון תלמדו את ראשון בשני את שני וכו׳ כל כמה שתצליחו להוסיף בלימוד התורה, הרצונות לא יעלמו והם אפילו לא יחלשו, אבל אתם תתחזקו מהם! יהיה לכם את הכח להגיד ליצר: שתוק. אני יותר חזק, אני מוסרי. מניסיוני אני כותב ויש לי יצר חזק מאוד, בלי התורה והאמונה הוא היה הורס לי את החיים, אבל הרצון להיות מוסרי ולא ללכת נגד האמת ולימוד התורה נותנים לי את הכח לנצח אותו יום יום שעה שעה. אני נקי בלי ע״ה כבר כמה שנים. חזקו ואמצו חברים יקרים!

בעניין: יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47791

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
לא כולם מכורים.
המחלה שלנו לא קשורה במאומה ליצר הרע.
אנחנו לא משחיתים, אנחנו בס"ה מחפשים שלווה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47842

הלוואי והיית צודק.
השימוש שלי התחיל הרבה לפני שידעתי מה זה אינטרנט. בזמנים שהייתי שקוע בלימוד תורה.

היום למדתי שאני חולה.
שאני לא יודע להתמודד עם המציאות. עם הרגשות שלי.
שאני בורח לשימוש כיוון שאני חש כל הזמן חוסר בטחון. כל הזמן מאויים.
והרגשות האלה התחילו עוד שנים לפני שהתחלתי להשתמש.
הם מלווים אותי מאז שאני זוכר את עצמי.
שהייתי קטן הייתי מתחבא מתחת לשמיכה.
בורח לכל מיני מקומות נטושים. מתחת לקרוואנים, מחסנים ישנים. מתנתק מהעולם.
ממציא לעצמי עולם דמיוני משלי.
זה אף פעם לא הספיק לי.
כשגדלתי, מצאתי את התאווה.
זה סיפק לי בריחה מושלמת. מציאות שבה אני מקובל. שאני לא צריך להוכיח את עצמי.

נכון, יש אנשים שפשוט מתגרים בגלל היצר והאינטרנט.
לימוד תורה יכול לעזור להם.
הבעיה שלי עמוקה הרבה יותר.
חוסר אונים איננו חולשה, זו המציאות.

בעניין: יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47844

לגביי אני חושב שדי נכון.
אבל יש פה אחרים שמגיל חמש אוננו ופנטזו על הגננת...
בכל מקרה שבוע טוב.
בשמחה..
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47860

• brother
  • דירוג פלטיניום

אבל יש פה אחרים שמגיל חמש אוננו ופנטזו על הגננת...
בכל מקרה שבוע טוב.
בשמחה..

לייק
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: יש לי הארה! לפני 10 שנים, 10 חודשים #47861

א. מסכים מאוד שמותר לנו להרגיש טוב עם עצמנו, שאנחנו מצאנו דרך. שאנחנו עובדים. נכון, אנחנו חולים - אבל בזכות זה הגיעו לעבודת חיים שמקרבת לאלוקים באמת ולעבודה מוסרית חבל"ז!

ב. לא הבנתי איך הכח המוסרי עוזר. זה לא שאי פעם חשבתי שזה מוסרי לראות פורנוגרפיה ופתחתי מסילת ישרים והבנתי שזה אסור...
תמיד הייתי יודע (בו ברגע) שאני צופה בדבר אסור, וזה בעצמו אפילו הוסיף לחוויה
היה חסר לי רצון ושיטות להשאר מוסרי, לא ידע, לא ספרים, לא דרשות ולא רבנים. הייתי פשוט צריך רופא ותרופות.

ג. את לימוד התורה כמגן בפני היצר הרע אני רואה באופן אחר. פעם כשניסיתי למשוך אותו לבית המדרש הוא אחר התפוצץ - בפרצוף שלי... הוא נכנס איתי לבית המדרש, המשכתי לפנטז מול הספר ולא הצלחתי בכלל ללמוד.
היום אני קולט שהכוונה היא לעשות פעולה הפוכה. ללמוד תורה בכוונה של לצאת מעצמי, לעשות טובה למישהו אחר - במקרה שלנו לקב"ה ולכנסת ישראל (אני יודע שהם לא צריכים את הטובות שלי, אבל בכל זאת - "לעשות נחת רוח לבורא יתברך שמו" - כנראה שזה כן ככה באיזשהו אופן).
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות