ברוכים הבאים, אורח

זה לא אני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זה לא אני 373 צפיות

זה לא אני לפני 10 שנים, 10 חודשים #48097

שלום לכולם רציתי לשתף אותכם בהרגשה שלי בהתמכרות הזאת
אפשר לומר שאני ממש מכור ולא יעזור כלום אני צמיד נופל כמה זמן שאני יחזיק מעמד זה לא יהיה לעולם כמה שאני אשמור על עצמי לא להסתכל איכשהו אני ארה משהו וזה ישב לי הראש וימצא איך לצאת
רציתי לשתף שהיום אני מרגיש שזה לא אני כאילו איזה כח ששולט עליי אומר לי לעשות את זה ואני מקשיב לו כמו עבד נרצע ואני יודע שאני לא רוצה אבל אני ממשיך לעשות את זה אני מרגיש חסר אונים כלום לא מצליח לי בדרך

בעניין: זה לא אני לפני 10 שנים, 10 חודשים #48107

• להבות אש
זה מאוד אתה. אלא מה? יש את ה' ואתה צריך ללמוד להיכנע (צעד 1) ולהבין כי אתה חסר אונים כי אתה לא מספיק חזק ורק אחר כך תוכל להשתחרר.

בעניין: זה לא אני לפני 10 שנים, 10 חודשים #48110

• yomtov1
  • חבר קבוע
שנים זרמתי עם התחושה שזה לא אני, עד שיום אחד כשניסיתי לחפור למה אני חוזר שוב ושוב לדבר שגורם לי סבל רב פיזית ונפשית איך שלא הפכתי את זה הגעתי למסקנה הפשוטה כי אני רוצה את זה .מאד. בצורה חולנית. אני זה אומר כל כולי לא איזה איזור דימדומים בנפש, זה אמנם לא כל כך הסתדר עם הפרופיל החברתי שלי או אם איך שרצתי או שאלו שסביבי רצו שאהיה. היום שהפנמתי את זה עם כל הכאב  זה היום שהבנתי שיש לי איזו בעיה מובנית  צורה כלשהי של התמכרות עוד לפני ששמעתי על SA או שמור עינך  ואני ממש זוכר שבאותו זמן תהיתי אם יש מישהו שמטפל בזה אמנם לא התחיל תהליך של ריפוי אבל זה כאילו מישהו סובב אותי 180 מעלות כדי שאני לפחות יהיה בכיוון .

שיהיה לך הרבה פכחון והצלחה   
לפקח עינים עורות להוציא ממסגר אסיר מבית כלא ישבי חשך (ישעיה מב ז)

בעניין: זה לא אני לפני 10 שנים, 10 חודשים #48126

• להבות אש
אז כל הכבוד, וזה באמת ההתחלה ובריאה מאוד!
ישר כח והמשך כך!
כולנו אוהבים אותך!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן