ברוכים הבאים, אורח

בוקר תחילת שבוע דבש
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בוקר תחילת שבוע דבש 404 צפיות

בוקר תחילת שבוע דבש לפני 10 שנים, 10 חודשים #48422

אמממ... בעצם הכל התחיל מהלילה
חזרתי מהליכה היה מאוחר וכולם כבר ישנו גם האישה וגם הילדים
לפני שהולך לישון מדפדף בחדשות נכנס לכתבה קורא קצת ואז אני רואה וידיאו מוטמע מיוטוב כחלק מהחדשות רואה את הוידיאו
ואני אומר לעצמי וואלה העסק מעניין אולי נראה עוד משהו דומה יותר מפורט וככה אני מסתכל
ואז בהצעות מופיע לי כמה הצעות מגונות שזה בעצם אוכל לתאווה שלי וכך נגרר ונגרר הלכתי להתקלח הרגשתי את התאווה צועקת!
אח שלי כבר התחלת יאלה תגמור וזהו!
אח"כ תתחיל שוב מה יש?
תמיד אפשר להתחיל מחדש!
וככה כל כולי רעשים נו יאלה תתפרק וכו'
ואני מסתכל ללמעלה פונה בדמעות לאלוקים ממש בכיתי כמו ילד אני לא יכול לבד תעזור לי בבקשה!
אני יודע שהבאתי את זה על עצמי אבל עדיין אלוקים רחם עלי תוציא אותי מזה!
ואז ברוך ה' יצאתי והלכתי לישון נקי אההה איזה כיף!!

בבוקר הייתי לחוץ לעבודה אבל לפני שאני נוסע אני מקפיץ גם את אשיתי לעבודה שלה, ממתין לה והיא מתעכבת עוד דקה ועוד דקה...
מרים טלפון תקשיבי אני נסעתי! תסתדרי לבד היום! ביי!
אבל אל באמת נסעתי רק רציתי לזרז אותה אבל עשיתי את זה בצורה מגעילה!
מתקשר שוב נו יורדת? אני ממתין לך נו אבל זריר! בקול עמלקי...

טוב סוף סוף יורדת ואני נוסע מוריד אותה בעבודה ונוסע בכביש הראשי בוקר ראשון מלא מכוניות פקקים
אני אומר לעצמי סבבה אני עוד דקה מקסימום 5 דקות ואני בעבודה...
אבל יש מישהו למעלה שמתכנן עבורי משהו אחר... מאמצע העליה כביש סואן האוטו מפסיק להגיב...
מדליק אורות חירום מנסה ברוורס לעלות על המדרכה כדי לא להפריע לתנועה אבל לא ממש מצליח,
הודעתי למשטרה שאני תקוע ומפריע לתנועה אם הם רוצים להגיע אהלן וסהלן

למה נתקעתי תכנית? כי חשבתי שנשאר לי דלק לפחות ככה היה רשום במד שלי 22 ק"מ
אבל כנראה בעליה דברים משתנים ולא היה מספיק דלק עליתי ברגל לתחנת דלק הבאתי 4 ליטר אבל לא הספיק הלכתי שוב, ושוב לא הספיק...
טוב הגעתי למסקנה שכנראה יש לי בעיה אחרת והזמנתי את המוסכניק שלי,
בנתיים יש לי זמן.... מה עושה מכור שלא מועסק יותר מיד מנסה למלאות את החלל ונזכרתי בסרט ביוטוב שראיתי אתמול...
וואלה אומר לי התאווה ראית אתמול זה לא עשה לך כלום בסוף נכון?
אז יאלה גש לשם שוב רק תהנה רגע זה לא זה אתה גם ברחוב סתם להעביר את הזמן....
חושב לעצמי כן? לא? כדאי? יאלה הולכים על זה! זהו האוטו נסע בסוף המוסכניק מילה לי עוד 10 ליטר וזה נסע..
לא רק האוטו נסע גם אני נסעתי אבל לתאווה משהו כמו אותו אלכוהוליסט שרק רצה ללגום קצת ויסקי עם חלב ובטוח שזה לא יעשה לו כלום והסוף ידוע...
ואז כמובן המשכתי הלאה ועשיתי כמה דברים שזכורים לי מלפני 20 יום שאני נקי שהייתי עושה כשהייתי מרגיש מבואס ריק ועצבני

אבל עדיין נשארתי נקי ב"ה בחסדי ה' כי בטיבעי הייתי אמור ליפול ועמוק (אני גם צריך לפצות את עצמי על ה20 יום לא?)
לבינתיים עכשיו אני מקווה להישאר נקי ולעשות את הפרסה אחורה ולחזור לתלם ולהמשיך את הימים הנקיים שלי

אוי תאווה תאווה לא תעזוב אותי אף פעם?? אהה?? אתה כ"כ אוהב אותי? כ"כ טוב לנו ביחד? לי לא טוב איתך אתה הורס לי את החיים!!
אבל מה אגיד לך אני לא סומך עליך אתה לא תעזוב אותי לעולם!! אני יודע!! אלוקים כאן איתי, לצידי,
אני רק צריך לתת את הטיפה שלי והוא יעשה את השאר

תודה לך אלוקים שעזרתי לי לצאת מהבוץ שאני נכנסתי אליו באשמתי... תעזור לי שלא אכנס בו שוב!!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: בוקר תחילת שבוע דבש לפני 10 שנים, 10 חודשים #48423

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים על הכנות,
תמשיך לשתף ודברים טובים יקראו לך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: בוקר תחילת שבוע דבש לפני 10 שנים, 10 חודשים #48426

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה על התזכורת
איזו הרגשה נפלאה זה להיות מחובר למציאות.
מאחל לך רק טוב (וגם לאוטו)
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן