ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה 474 צפיות

אסירות תודה לפני 10 שנים, 10 חודשים #48617

• מלא2תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר ותיק
שלום לכולם

אחרי תקופה די גדולה שלא נכנסתי לפורום , (כי עברתי לקבוצות חיות ) הקב"ה הנחה אותי לכאן שוב היום
הסתכלתי קצת איפא היתיי אז ואיפא אני היום , אסירות תודה אסירות תודה
פעם ראשונה בחיים שאני זוכר אחרי עשרים שנות סבל , סופר ארבעים ואחת ימי נקיון ,זה בכלל לא מובן מאיליו ,אני זוכר שפגשתי את שמור עיניך דרך פרסומת באינטרנט ,ומיד הרגשתי ברגע הראשון ניצוץ שהנה הגעתי למקום הנכון אחרי כל כך הרבה סבל שסבלתי
מה שמחזיר אותי לפה היום זה לספר לכם מה עברתי במשך השמונה חודשים האחרונים מאז שפגשתי את שמור עיניך והתוועדתי לתכנית המדהימה הזאת של 12 הצעדים
הסיפור הוא כך יום אחד נכנסתי לאתר של כיכר השבת לראות חדשות ואני רואה פרסומת "אתה טובע באינטרנט אתה רוצה להציל עצמך " ומיד הקלקתי כי הייתי מאוד מאוד מרוסק ,שעות של צפיה בפורנוגרפיה חיים מטורפים אוננות בלי גבול בקיצור שבר כלי מבית ומבחוץ (אף אחד לא הבחין בכלום אני אלוף החיים הכפולים),שלחתי מיד אימייל אני רוצה עזרה , ומיד אחרי כמה שעות קיבלתי עזרה במייל(אני זוכר שהיה כתוב שמה על קנסות ושבועות וזה קצת עצבן אותי כי מה לא ניסיתי) והפניה לקבוצות הטלפוניות במשך שבועיים התקשרתי כל יום ושמעתי איך שחברים חולקים על הבעיות ועל החיים שלהם בכזאת פתיחות וכנות מקודם לא דיברתי כמעט אבל אחרי זה התחתי לדבר לאט לאט , גם קיבלתי מהם כמה טלפונים של חברים שמאוד הציעו לי לקחת ספונסר זמני ,חיכית בכליון עיניים לספונסר עד שדאגו לי מפה לספונסר זמני ,
ומכאן מתחיל המעניין , דיברתי עם הספונסר והוא אמר לי דבר ראשון אתה צריך להיפגש עם מישהו להגיע לקבוצות החיות של S. A. הוא שאל אותי אם אני מוכן לזה ואמרתי לו שאני מחכה בכליון עיניים ,כי הייתי בכזה מצב של יאוש ודכדוך ורק רציתי לצאת החוצה ,הוא חיבר אותי עם מזכר של אחת הקבוצות באיזור מגורי ,ועוד באותו יום הלכתי לשבת אתו היה לי כזה מוזר לדבר עם בן אדם שאני לא מכיר אותו בכלל על החיים הכי פרטיים שלי ,ועוד לדבר אתו פנים מול פנים ,אבל הרגשתי כזאת הזדהות הוא סיפר לי על החיים שלו ,והוא אמר לי שהוא כבר 7 שנים נקי ,ואני כל כך קינאתי בו
עוד באותו יום הגעתי לקבוצה הוא אמר לי שיש כמה מבני הקהילה שלי ,מאוד התביישתי אבל לא היה לי כל בריריה רציתי פתרון ,אזרתי אומץ וסיפרתי קצת על החיים שלי ומאז אני הולך כל שבוע ל-3 קבוצות בהתחלה המשכתי עם הספונסר הזמני צברתי נקיות ונפלתי ושוב פעם ככה עוד פעם ועוד פעם ,אבל הרגשתי שהמקום שלי הוא פה לאט לאט התחלתי להבין את הרעיון של התכנית את הרוח הנושבת וזה עזר לי מאוד אבל כנרה שלא היה לי עדיין מספיק נכונות וכנות לספר ולדווח על הכול ואז לאט לאט התחלתי להרגיש שאני מאבד כיוון ,התייעצתי עם חבר וותיק בתוכנית והוא נתן לי ספונסר אחר עם נקיות של הרבה זמן והחלמה טובה (נקיות לאו דוקה מוכיחה על החלמה, את זה למדתי עם הזמן) והתחלנו את הדרך אחרי 22 יום נפלתי פעמיים , ואז נפגשתי עם הספונסר עשינו בדק בית חזק כמה נכונות יש לי (לא אלאה אתכם על כל הסוגי התמכרות שיש לי) ומאז ברוך ההוא וברוך שמו לעד הוא איתי כל הזמן גם מקודם הוא היה רק אני לא ראיתי ולא היה לי מספיק נכונות אני היום לא מבקש מאישתי כלום אני היום מנותק מהמחשב ברוב היום רק למה שאני צריך ולא בבדידות לבד (כי זה מה שגורם לי ליפול) ויש לי נקיון ,אני פתוח היום עם הספונסר ממש הכול אני מספר לו אבל הכול על בעיות בחיים שיש לי כתוצאה מהמחלה (או כשורש המחלה) אני מספר לו דברים שלא העזתי לפתח אף פעם , ואני מרגיש יותר טוב יותר נקי יותר שפוי (לא תמיד אני מרגיש ,וזה גם אחד מהדברים שאני לומד , שלא צריך להרגיש ,מספיק כל החיים חיפשנו ריגושים) אני יודע שאני על הדרך ,כל פעם שתוקף אותי דחף או תאווה יש לי חברים למי לפנות החברים הכי אמתיים שהיו לי אי פעם אני ממש קשור אליהם בקיצור אני חי ונושם ורואה את חסד השם כל יום מחדש
אני פותח בדרך כלל את היום שלי באסירות תודה שכתבתי לעצמי בראש המחברת (ששם אני כותב את כל מה שעובר עלי ) (אהיה כנה שיש לפעמים כמה ימים שאני שוכח , וגם את זה אני יודע לקבל שלא קרה כלום ששכחתי ואני בן אדם ולא מלאך ולא אוכל רגשי אשמה על כד דבר קטן כמו בעבר ,) ואז אני ממשיך עם טלפונים לחברים אני מודה בחוסר אונים שלי מול החיים בכלל ומול התאווה בפרט ,ואני מוסר את החיים שלי לאלוקים כל בוקר ,ואני לא חוזר על החטאים שעשיתי כל שמונה עשרה כמו שעשיתי בעבר ,רק אני מתחנן על יום נקי ושפוי ודבר כמו בן לאבא אוהב ,שאוהב את הבן המוגבל שלו (כן יש לנו מוגבלות מה לעשות) יותר מבנים אחרים , ואז אני ממשים בעבודה משתדל להיות טוב ומה שלא הולך מקבל את עצמי אם תופס אותי דכאון או בדידות מיד מתקשר לחבר מהקבוצות
כל יום בשעה המדויקת אני מתקשר לספונסר יהיה מה שיהיה (שכחתי פעם אחת וגם את זה אני מקבל) לרוב הוא לא עונה לי אבל זה הכניעה שלי ,ואז אם הוא חוזר אני עובר אתו על היום או היומיים האחרונים ומתקדם בצעדים ,אני היום אמור להתחיל כבר צעד שלישי בעזרתו יתברך איזה כיף אני לשעבר עושה אותו כבר אבל עכשיו נעשה את זה כמו בתכנית ולמעשה

בתכלית מה שאני רוצה להגיד לכם שאין מאושר יותר מאתנו ,נותנים לנו הזדמנות לטפל בחיים גם יותר מהאנשים הבריאים בחוץ ,מי חושב בחוץ על פגמי אופי מי חושב איך הוא מתייחס לאחרים ביום יום (תמיד יש כמה אבל מעטים הם) ואנחנו בזכות המחלה שלנו ניתנת לנו ההזדמנות הנפלאה הזאת זה ממש אושר מאין כמוהו
מי יתן ולכולנו יהיה עוד הרבה ימים נקיים ושפויים ועשייה פורה בחיים אמן ואמן

בעניין: אסירות תודה לפני 10 שנים, 10 חודשים #48628

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
תודה רבה
הדברים שלך נותנים לי תקווה

בעניין: אסירות תודה לפני 10 שנים, 10 חודשים #48637

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה חבר יקר
איזה יופי לראות שהתכנית עובדת
מעודד להמשיך בדרך
בהצלחה, ויהי אלוקים עימך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אסירות תודה לפני 10 שנים, 10 חודשים #48645

חיזקת אותי !
תודה רבה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אסירות תודה לפני 10 שנים, 10 חודשים #48658

• ddmm11219
  • דירוג כסף
wow
חזק חזק ונתחזק
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן