ברוכים הבאים, אורח

מרגיש מבואס אבל לגמרי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש מבואס אבל לגמרי... 569 צפיות

מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48675

היו לי 19 ימי נקיות בהם לא צפיתי בפורנו התקשרתי כל יום לשיחות הטלפוניות היה לי טוב.... הרגשתי מרומם
אבל במתחילת שבוע נפלתי וראיתי דברים שלא הייתי צריך לראות, ב"ה אתמול חזרתי לעצמי בלי זה הגאווה שלי לא הייתה נותנת לי אפילו לכתוב את מה שאני כותב
מרגיש מושפל מבואס איך אני יתקשר ויתוודה שאני בסה"כ רק יום אחד נקי? איך? איזה השפלה!
ב"ה שנשארתי יבש ולא הוצאתי לבטלה כבר 23 יום וזה רק בזכות זה שאני כאן זה מציאות שלא הייתה קיימת לפני שהגעתי לכאן אבל כמו ש"אסיר תודה" כתב מי אמר מה יותר גרוע?
לצפות בפורנו או להגיע לשז"ל? שניהם שייכים למחלה שלי ואני חייב להחלים לגמרי
מקווה שבקרוב יהיה לי ספונסר אולי אז ההחלמה שלי תתחיל להיות אמתית

ושוב אני רוצה להדגיש את נקודת האור 23 יום אני לפחות יבש

אבל לנקיות שוב אני יתחיל לספור מההתחלה?

בעניין: מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48697

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
אם אתה רוצה להיות שלם עם עצמך, תאפס.
אבל רק בעל ההחלטה יחליט האם הוא צריך לאפס או לא. אם אתה חושב שהנפילה שלך שווה איפוס, תאפס, אם לא, תעשה כרצונך.
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48701

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר,

אוהבים לגמרי.
זה בסדר שיש עליות וירידות. עלינו לקבל את זה. אנחנו כאלה.
כמאמר המשפט: טוב לך, תשמח. קשה לך, תצמח.

בנושא הנקיות, לא הייתי לפני שהייתי מתייעץ עם חבר ותיק בהחלמה.
לפעמים הרצון מגיע מהמחלה. פרפקציוניזם. או הכל כלום. או כניעה לחולשה. או רצון למפולת.
כדאי להתייעץ.

חשוב שההחלמה היא תהליך. נפילה לא מפסיקה את התהליך.
בהחלמה

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48728

תודה חברים
עוד לא התחלתי לעבוד עם הספונסר שלי אבל בע"ה זה יקרה ממש בקרוב אני בטוח שזה יקדם אותי הלאה להחלמה

התייעצתי עם חבר ותיק ועזר לי לקבל את ההחלטה בקשר לימי נקיות
המשך החלמה ונקיות לכולנו כמה כיף לחזור לידיים של אבא אוהב...

בעניין: מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48733

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
טוב, זאת באמת שאלה לא פשוטה. בעצם היא הרבה יותר מסובכת מאשר השאלה "לאפס או לא", ואנסה להסביר את עצמי. יש כאן חברים שמעולם לא אוננו (כן, יש דברים כאלו, למרות שאני הייתי בטוח כל חיי הבוגרים שמי שאומר את זה הוא שקרן יותר גרוע אפילו ממני). אז למה הם כאן? כי הם לא מצליחים להפסיק לצפות בפורנו. עכשיו, נניח שאנחנו אומרים שאין מה לאפס בגלל צפיה בפורנו אלא רק על אוננות, אז בעצם חבר שמכור לפורנו אין לו נפילות...

מצד שני, חבר שמכור לאוננות ופעם אחת צפה קצת בפורנו, האם זה אומר שבאמת נמחק לו כל הזמן בו הוא נקי? הרי הוא באמת הודה בחוסר אונים מול האוננות ובאמת עושה פעולות, ובאמת אלוקים שומר אותו נקי. בקיצור, העסק הזה קצת מסובך.

אבל זאת רק הרמה הבסיסית של השאלה, כי עיקר השאלה היא אישית, והיא הרבה יותר עמוקה: למה אני כאן? עד שלא ברור לי בדיוק מאין באתי ולאן אני הולך - קשה להאמין שיש לי סיכוי ריאלי להחלמה. זה קצת כמו לקנות ג'י פי אס משוכלל, אבל לשכוח בבית את הכתבות אליה רוצים לנסוע.

אם הגעתי לכאן רק בגלל שאסור לאונן, אז באמת יכול להיות שכל מה שאני צריך לספור זה כמה ימים לא אוננתי. אבל אם הגעתי לכאן בגלל שנפדקו לי החיים מהתאווה, אז מי אמר שאוננות יותר טובה מאשר צפיה בפורנו? וברשותך אלך עם זה צעד נוסף (ונשאיר בצד את הדיון לגבי הספירה כי הוא לא רלוונטי כעת). נניח שאני מצליח לא לאונן ולא לצפות בפורנו, אבל אני לא מפסיק להזיל ריר על כל בחורה שעוברת ברחוב, האם אני זאת נקיות?

התשובה האישית שלי היא שאני לא מחפש נקיות טכנית וגם לא מחפש נקיות על פי מדד דתי, ואפילו לא מחפש נקיות על פי מדד שמור עיניך או כל מדד אחר. אני רוצה את החיים שלי בחזרה ואת זה אני לא יכול לעשות כל זמן שאני ממשיך לצרוך תאווה, ולא משנה באיזה פורמט התאווה הזאת. רעל הוא רעל בין אם הוא מגיע דרך האף, דרך הפה או דרך הוריד, והתאווה היא רעל עבורי בין אם היא מגיע מהמחשב, מהרחוב או מהפנטזיות שמאוחסנות בראש שלי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מרגיש מבואס אבל לגמרי... לפני 10 שנים, 10 חודשים #48756

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
סוד היקר,
אני חושש שאם אתייחס לכל לגימה ברחוב כ'נפילה' אני אהיה בדיכאון
כעת אני משתדל להתמקד באוננות שהיא מבחינתי השיא בצפיה בפורנו ופעולה על התאווה, ופורנוגרפיה שהיא תאווה מפורשת
ברור שמפריע לי גם המבטים אבל אני יודע שאינני במדרגה הזאת כעת
בעזרת ה' אני מקווה לזכות ליובש, נקיון וחיבור, אך הכל בעתו ובזמנו
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן