ברוכים הבאים, אורח

מצב כלכלי קשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצב כלכלי קשה 570 צפיות

מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49433

אני לא לגמרי חדש פה אבל לא מרגיש לי נוח לכתוב על הנושא שבכותרת שמכירים אותי ואני לא רוצה שירחמו עלי או ינסו לעזור לי אז החלפתי שם רק לפה. אני כבר בהחלמה כמה שבועות ונקי אבל המצב הכלכלי הקשה מהטריף אותי. הערב נר ראשון של חנוכה ואני חוזר הביתה בלי שאני יכול לקנות אוכל לבית ובלי שאני יכול לקנות מה שצריכים להדליק נר חנוכה. איךשהו הסדתרתי עם נר חנוכה ונרדמתי רעב ומותש והתעוררתי קוקו לגמרי. אלוקים תעזור לי למה חייב להיות לי מצב כלכלי כזה קשה. תחתית..... גם למחר אין לי כסף ואי אפשר להתקדם בשום כלום בלי כסף. אוהב אתכם כולכם.

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49438

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר ואהוב

כואב לי לקרוא. אבל טוב עשית ששיתפת. סודות מסוכנים לנו. הם אוכלים אותנו מבפנים.
התכנית של הצעדים מטפלת גם במקומות הללו.
מקווה שתזכה להתמיד ולההשאר כאן איתנו ולראות ניסים גלויים לא רק בתחום הנקיות אלא בנושא הפרנסה.

אנא פנה אלי בפרטי. יש לי רעיון.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49440

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
מזדהה מאוד. משם התחילה ההתרסקות הפרטית שלי

עבר זמן רב מאז שהצגתי את עצמי אז אתן תקציר

בבמשך השנים מאז הישיבה התיכונית היו לי מאבקים במחלה וידעתי עליות ומורדות, אבל ניתן להגיד שרוב הזמן הייתי בשליטה. לפני כמה שנים מצאתי את עצמי מובטל במשך למעלה משנה. כמובן שהמצב הכלכלי הדרדר בהתאם. אבל גרוע בהרבה היה המצב הנפשי.

יש כלל שעוני הוא לא הגדרה של כמות הכסף בחשבון הבנק אלא של המצב הנפשי של האדם. מי שעני זה מי שהתייאש וכבר לא רואה אפשרות להוציא את עצמו מהבוץ

יש לזה שיקוף במשנה לגבי מי רשאי להתפרנס מן הצדקה. כאשר מי שיש לו 200 זוז נחשב ללא עני אבל מי שיש לו הרבה פחות ועושה עם זהעסקים הא גם לא נחשב עני - הוא ממשיך להלחם.

כל זה במאמר מוסגר.

לאור ההדרדרות גם נכנסתי לייאוש וזה הוביל אותי לקריסה מוחלטת בשליטה במחלה. ברמה כזו שהייתי גונב מאישתי את ההתקן לאינטרנט סלולרי כדי לעקוף את רימון (היא כמובן לא חשדה בבעל ה'צדיק' שלה). גם אחרי שכבר מצאתי עבודה לא הצלחתי להשתחרר מהמחלה וזה המשיך ללות אותי עוד חודשים ארוכים, עד שנתקלתי באתר הזה.

אני מאחל לך שתצליח להתגבר על המחלה בשיטת הצעדים או בכל שיטה אחרת, ומעבר לזה תעשה השתדלות מעל לטבע כדי לשפר את המצב הכלכלי ובשום אופן לא להתייאש ולא למצב את עצמך כעני.

תנסה ובעז"ה תצליח.

יצא לי ארוך פי כמה ממה שהתכוונתי, אבל הכל לטובה. :D

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49442

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך, קראתי ברגשות מעורבים. מצד אחד כמו שכבר כתב הושיעה לא כדאי לשמור סודות וטוב עשית ששתפת. מצד שני, למעשה השיתוף הוא רק למחצה שליש ורביע, תכל'ס אתה עדיין מססתר... אינך מוכן לקרוע את המסכה גם בפני חברך. אתה עדיין חושש ממה שיאמרו או יחשבו עליך.. הבושה עוטפת אותך ומונעת ממך לעשות את הצעד השני - לפנות החוצה בכנות ולבקש עזרה..

אתה בעצם מנסה להשיג תוצאה שונה עם (כמעט) אותה פעולה... נכון, אינך שומר בבטן וזה יופי, אבל יש פה גם נזק,והוא עלול לגדול.  כי בדרך הטבע אין דרך להגיע כך אל הפיתרון. ומשלא תיפתר הבעיה הכלכלית אתה עלול לחשוב - הנה, ניסיתי... הודיתי בחוסר אונים מול המצב שלי ולא עזר לי... גם כן תוכנית... ובעצם לבעוט בסיכוי שלך להתרומם.

אחי, אחרי הצעד הראשון, היאוש המוחלט, יש צעד נוסף - אמונה שאפשר אחרת, אצל מכורים מיואשים וחסרי אמונה היא מתפתחת באמצעות קשר עם שכמותם וזולתם. קשר כנה, חשוף, פגיע, ולא, זו לא בושה להיעזר במשפחה. אם אתה לא חדש פה אתה יודע שהתוכנית דוגלת בפעולה. אברכך שתפעל.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49446

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
להגיד שאני עושה את זה בשמחה, זה לא אמת. האמת כן היא שאני עושה את זה כי חלק מהיציאה שלי מהמחלה היא האמונה שלי בתכנית כולל הכל, אז אחרי שיחה עם הספונסר וההבנה שכדאי לי לספר שאני האנונימי, אז הנה, זה אני, ולא נוח לי עם הפירסום, ואני משתדל בעזרת ה' לצאת ממסך הבושה וההסתתרות, ולעשות מה שטוב ונכון.

אוסיף עוד שחלק מהעבודה שלי עם הספונסר היא ההצעה / דרישה שלו שאבנה תכנית כלכלית לביתי (מה שכבר ניסיתי לעשות עם פעמונים וכחסר אונים לא הצלחתי). כעת אני מנסה מכיוון של הצעדים 1 2 3 ומקוה שבעזרת ה' ועם הכח הגדול ממני: הספונסר והחברים, אצליח.

תודה אסירותודה ואלי.

תודה הושיעא נא. אשלח לך בעזרת ה' בפרטי.

לוקחים לי את המחשב אז אמשיך בעזרת ה' בהזדמנות.

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49449

הידעת? יש תכנית 12 צעדים לסובלים מתת השתכרות כפייתית / מכורים לחובות. היא נקראת DA, ויש לה קבוצה בתל אביב. אני מכיר חבר מSA שהולך לשם. אם תרצה אוכל לשלוח לך את הספר שלהם. אני התחלתי לקרוא וחושב שאוכל לקבל שם המון.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: מצב כלכלי קשה לפני 10 שנים, 9 חודשים #49485

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני אשתף במה שעובר עלי במצב הכלכלי,
בהתחלה שהגעתי לתוכנית לא דיברתי בכלל מכסף כי הגעתי למטרה אחרת, אבל היום אני כבר חולק גם על הקשיים הכלכלים כדי להשתחרר,

אני נמצא במצב של חובות של מאות אלפי שקלים ויותר, אני לא יודע כל שניה מה יהיה עוד שניה, מתי יקרה הפשיטת רגל,
אני כל הזמן מדבר עם חברים וחולק על זה, שהחיים פה זה הצגה ויש אלוקים שהוא מנהל את הצגה, ואני אמור לעשות בדיוק מה שהוא רוצה,
ובכל הצגה יש בסוף טוב רק אנחנו המציגים לא יודעים את הסוף הטוב,
אז אני לא לחוץ כי יש פה תוכנית מסודרת, אני "מסוקרן" אייך יגמר ההצגה כי אני נמצא עכשיו בקטעיים הדרמטיים של הסרט,
ועל סקרנות יותר קל לוותר, כי אני לא חייב לדעת את הכול,

ואני מתפלל: החובות שיש לי כבר - אני לא יכול לשנות,
              אבל לעשות פעולות כדי שלא יהיה עוד חובות וכו' - אני מתפלל שידע מה הפעולות שאני צריך לעשות.

יש קטע שאני לא יכול להזדהות איתך, שברוך השם אף פעם לא היה לי מצב שאין לי כסף לדברים קטניים,
אני צריך כל פעם חבילות של כסף, וכסף קטן תמיד היה לי.

זה הרבה שיעורי בית, אבל אני אסירות תודה אני די רגוע במשך היום
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן