ברוכים הבאים, אורח

"היה לנו רצון שהתאוו אלינו"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "היה לנו רצון שהתאוו אלינו" 339 צפיות

"היה לנו רצון שהתאוו אלינו" לפני 10 שנים, 8 חודשים #51709

• יאיר221
  • דירוג זהב
אתמול זכיתי ללמוד עם חבר יקר קצת מהספר הלבן והיה שם משפט שממש משך את עיניי- "היה לנו רצון שהתאוו אלינו" בהתחלה ממש לא התחברתי אליו כי אני זה שכל הזמן מתאווה לדברים אחרים, לנשים יפות, לעשות הכל בצורה מושלמת וכו'. אח"כ התחלתי להבין שאלו שני צדדים של המטבע- אותו דחף שגורם לי להתאוות כ"כ ליופי ולשלמות כנראה זה אותו דחף שגורם לי לפתוח כל פעם את המייל או את הפלאפון בתקווה שאולי מישהו שלח לי הודעה או התקשר אליי. לפעמים תוך כמה דקות אני עושה רענן בשביל לראות אם קיבלתי מייל והמחשב בטעות לא הראה לי את זה.

אני זקוק באופן נואש שאנשים יעריכו אותי- ולכן אני מנסה למצוא חן בעיני כולם. ועוד יותר עם אני רווק- ואין לי אישה שאוכל להתקשר אליה או לדבר איתה בסוף כל יום- לי אף אחד אל מחכה כשאני חוזר לחדר שלי. (אני מניח שחלק מהנשואים יגידו שהנישואים לא עוזרים בתחום הזה, אבל בעיני רווק זה לא מצטייר כך.)
והחלק הקשה יותר הוא שזה מופיע גם בהחלמה- שהרי אם כתבתי והשקעתי משהו בפורום אני כמובן ארצה לראות שכולם צפו בזה והם מעריכים את מה שעשיתי.

בבקשה אבא אוהב, תעזור לי לשמוח במי שאני, בלי שום צורך להשוות את עצמי לאחרים. זכני לשמוח בחצי הכוס המלאה שלי וגם להבין שבזכות החצי הריק אני ממשיך לשאוף ולרצות לעשות טוב! כי אם הכל היה מלא בשביל מה אני כאן? תזכה אותי לשמוח ובכל הדברים הטובים שאתה נותן לי לעשות גם אם אף אחד לא שם לב אליהם. הרי מספיק לי שאבא שלי שהוא המלך של הכל שם לב שאני משתדל ואני רוצה ואני מוותר ואני מחלים. בשבילי זה הכל! תודה לך אבא, על השיתוף ועל התפילה הקצרה שנתת לי לכתוב! זכני להמשיך לפרסם בעולם כמה אתה אוהב אותנו!

בעניין: "היה לנו רצון שהתאוו אלינו" לפני 10 שנים, 8 חודשים #51740

• arielwriter
  • דירוג זהב
וואו, מתחבר ומזדהה לגמרי, אני גם ככה.

בעניין: "היה לנו רצון שהתאוו אלינו" לפני 10 שנים, 8 חודשים #51759

כל הקטע של שאיבת קיום מאחרים, לגמרי

וקיפאון

בעניין: "היה לנו רצון שהתאוו אלינו" לפני 10 שנים, 8 חודשים #51777

• שי_
  • דירוג זהב
יאיר,

מתוך ניסיון אני אומר לך, עדיף לך להישאר רווק כל עוד אתה במצב של שימוש.
נישואין במצב של שימוש רק מגבירים את הבעיה. לעניות דעתי, זו מתנה שאתה נמצא כאן ומתחיל בהחלמה כשאתה רווק.

הלוואי שתזכה להתחתן מתוך שפיות ונקיות
אכי"ר
מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה. אֲדֹנָי, שִׁמְעָה בְקוֹלִי: תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ, קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל, תַּחֲנוּנָי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן