ברוכים הבאים, אורח

למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? 462 צפיות

למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52382

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"?

אשמח אם מישהו יוכל להחכים אותי על שאלתי בבקשה.

תודה.

בעניין: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52390

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
אכתוב מהחויה האישית שלי.
העובדה שתייגתי את עצמי כחולה עזרה לי מאוד להבין שאני חייב טיפול - כמו כל חולה שלוקח תרופה.
חסר אונים גרם לי לפעמים לחשוב, שיש לי כח, וביכלתי להתמודד לבד, הסוף היה ידוע.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52400

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
א' כי כנראה זו האמת
שנית כמו שכתב החבר הקודם הייתי צריך לשנות פאזה, להוריד מטען נורא של רגשות אשם, כל דבר שלא היה דרסטי כמו חולה, מכור, משוגע, לא באמת היה מצליח לשנות אותה אצלי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52408

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
כשאני לא "חולה" - כלומר "חוטא", אז החוסר אונים שלי לא מביא אותי לכניעה, אלא לנסות עוד ללמוד תורה ועוד להתפלל ועוד ללמוד מוסר ועוד שבועות ועוד גלגולי שלג ועוד... ועוד... ועוד... ועוד... -------  עד שאני חוזר להשתמש וחוזר חלילה.

כשאני "חולה" אז החוסר אונים שלי אומר לי  - תירגע ותן לרופא לעשות את שלו.

בהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52421

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
תודה.
קורא ומבין את הדברים.

מנקודת המבט שלי אבל, היום, אחרי שקיבלתי את ההבנה שזה מאיתו יתברך מה שאני לא יכול להתמודד לבדי מול התאווה, אני לא רואה שום יתרון בלהגדיר את העצמי חולה או מכור (אם זה אמת או לא זה כנראה תלוי באיזה מאמר של איזה מחקר מדעי תקרא . . . . . . ), מספיק לי שאני חסר אונים לחלוטין מול התאווה ומול הרבה דברים נוספים בחיי בשביל שארצה להיצמד לתכנית שתעזור לי לשקם את חיי בעז"ה.

אם החוסר אונים הוא לא מוחלט ועדיין יש לי איזה אפשרות להתמודד לבד, לא הייתי קורא לזה חוסר אונים, הייתי קורא לזה חלישות, חוסר אונים פירושו לא יכול לבד גם עם כל הכוחות כולם. ואם כן, אם לבד אני לא יכול כי אני חסר אונים, אזי הפיתרון הוא להרפות, לוותר על הרצון לשלוט, ולמסור את זה לקב"ה ולקבל עזרה מכוח חזק ממני וכו'.

אמת, כשנכנסתי לשמור עיניך בהתחלה הי'ה לי הרבה יותר קל להתחיל טיפול בזכות ההבנה שאני חולה ובמילא לא מדובר על חטא, וגם אין לי סיכוי בלי הצעדים.
אם אבל אני בוחן את האמת כפי שהיא, אני לא בטוח שצריך לקרוא לזה חולה או מכור.

הנקודה הזאת היא חזקה
א. כדי להביא אותי ל 12 הצעדים גם בכל מקום שאני חסר אונים ולא רק מול התאווה.

ב. להפיץ את התכנית גם לאנשים שלא התמכרו למין או לאלכוהול או לכל דבר אחר, אבל כמו כל אחד חווים חוסר אונים בכל מיני מקומות בחייהם.

בעניין: למה "חולה" "מכור"? מה לא מספיק ב"חסר אונים"? לפני 10 שנים, 8 חודשים #52451

יש שיחלקו עליי. אך לדעתי אתה צודק.
תכלס רק אתה יכול לקבוע מה אתה.
אני מרגיש קצת כמו חלק מההגדרות שהגדרת.
אבל לא רע לי פה אלא להפך. ופה אני נקי.
אז אני יודע לנפות את הדברים שמסוכנים לי בהחלמה כאן וברוך ה הוא עוזר.
בהצלחה.
בשמחה 98.
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן