ברוכים הבאים, אורח

אלוקים כפי שאני מבין אותו- אין דו שיח בפוסט זה, רק חלוקה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אלוקים כפי שאני מבין אותו- אין דו שיח בפוסט זה, רק חלוקה 333 צפיות

אלוקים כפי שאני מבין אותו- אין דו שיח בפוסט זה, רק חלוקה לפני 10 שנים, 8 חודשים #52822

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שומר עלי, מנהל אותי, מתכנן לי את היום, שומע ומקשיב מה שאני מדבר אליו, דואג לילדי כי בעצם הוא גם אבא שלהם, ישמור על אשתי מכל פגמי אופי שלי כי אני לא יכול לשמור עליה, יחזיר אותי לשפיות, נותן לי רק טוב,

הרשימה ארוכה אבל רציתי לכתוב רק מה שעולה במחשבה המיידי מבלי לחשוב, מבחינתי זה אלוקים שאני מבין אותו, השאר שאי צריך לחשוב זה מושגים שקיבלתי ואני לא מחובר לזה כל כך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אלוקים כפי שאני מבין אותו- אין דו שיח בפוסט זה, רק חלוקה לפני 10 שנים, 8 חודשים #52825

נותן לי חיים בריאות ושמחה, נותן לי משפחה אשה וילדים, נותן לי פרנסה ברוב חסדו (חיים, כבר כתבתי?) נותן לי עיסוק בעוה"ז ובתורה, נותן לי להיות שותף עימו, מקים מרפא ומחייה אותי גם כשאני לא שותף עימו.
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: אלוקים כפי שאני מבין אותו- אין דו שיח בפוסט זה, רק חלוקה לפני 10 שנים, 8 חודשים #52834

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ממלא אותי. כל פינה בי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן