ברוכים הבאים, אורח

ייאוש טוטאלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ייאוש טוטאלי 1157 צפיות

ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 8 חודשים #53182

שלום לכולם,
אני מתחיל ממה שנראה כאילו זה השורה התחתונה שלי:
הלוואי וכל יום הייתי כל כך מוטרד כמו שאני ביומיים האחרונים...אבל יכול להיות שמחר אקום ולא אבין עד כמה המצב אנוש.

איפה הכל התחיל.
מאז שאני וזכר את עצמי אני נמשך לנשים יפות. לאורך השנים תמיד זה העסיק אותי.
בכיתה ז' הייתה לי חחברה הראשונה- רק החזקנו ידיים אבל אחרי שזה קרה וכנראה בגלל שהרגשתי שכבשתי אותה- זה נגמר.

לפני הצבא כבר הייתי כמעט לא דתי. היו לי כמה חברות בתקופה זו , לשמחתי לא הייתי מספיק אמיץ לעשות איתן את המעשה עצמו אלא רק בחדרי חדרים לעשות אותו עם עצמי.
בתקופת הצבא הקפדתי רק על שבת כשרות ואין קיום יחסים עם בנות ( כנראה שבכלל לא מסיבות דתיות אלא רק בגלל הפחד וחוסר האוצץ לעשות את זה ממש כי בפנטזיטת עשיתי את זה ללא גבול)
אחרי הצבא הכרתי את אשתי ,  חשבתי שבנישואין הבעיות ייפתרו.

ואכן...הן לא נפתרו !!!! מיד אחרי הנישואין הסתכלתי על במות נוספות והייתי מדמיין אותי איתן. במקביל עידן האינטרנט הלך והתפתח והגירויים נהיו זמינים יותר ויותר. דברים שבכיתה ח' וט' היו בלתי אפשריים נהיו זמינים ונוחים.
לאורך כל חי הנישואין אני לא מצליח להיגמל מהתפועה הזו.

היו ם אני מיואש ,
מה יהיה?
מצד אחד אני רוצה להפסיק, היום יותר וכנראה שמחר פחות. מצד שני, אני לא יכול להפסיק
לשמחתי, אני עדיין פונה אל ה'.
אני מקווה שעדיין יש לי תקנה
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 8 חודשים #53188

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא. למרות הכאב הגדול דע שיש תקווה. הסיפור שלי (לפחות מאז החתונה) מאוד דומה למה שתיארת. כיום ובמשך שמונה שנים, חמישה חודשים ועשרים וחמישה ימים בחסד אינני שם. אתה מוזמן ללחוץ על הלינק בחתימה שלי ולקרוא עוד. מאחל לך שתשאר כאן מספיק כדי שזה יתפוס גם אצלך.

בהצלחה בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 8 חודשים #53202

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ברוך הבא אח יקר

כולנו באותה סירה בחורים זקנים ונערים...
זו ממש מחלה חוצה מגזרים. גוים כמו יהודים. דתיים כמו חילונים. כיפה סרוגה כמו כיפה יבשה...

הרקע שונה, אבל המכנה המשותף של כולנו זה שאנחנו חלשלושים ולפלפים מול כל גרם תאווה. או רמז לתאווה.

אני אישית הייתי אובססיבי בטירוף אחר חיפוש תאווה. מטורף. באינטרנט ולפני זה בעיתונים מגזינים וטלוויזיה כשהיה לי. איבוד שליטה!

וגם אני מצטרף לקריאת העידוד. "יש תקווה".
יש כאן קבוצה של חברים שהגיעו מרוסקים חסרי עתיד. וכיום הם מלאים שלווה אומץ ותבונה... וכן, גם עשרות ומאות ימי נקיון. יש תקווה.

בינתיים לא אפציץ בעצות. רק זו, הישאר עמנו. זה תהליך. זה לוקח זמן. תן לעצמך את הצ'אנס את הקצב..

בהצלחה חבר. השארתי לך בפרטי את מספרי.
אשמח להיות בקשר
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53622

ברוך הבא חבר יקר. הגעת למקום הנכון.
בספר הלבן (הספר של הסקסואליסטיפ אנונימים) מסופר על משהו שהיה במצב הרבה יותר קשה משלך והחלים.
הכל אפשרי כאן. כל יום קוראים ניסים.
12 הצעדים של sa מיועד בדיוק לנו.
אם תרצה אשמח לפרט עוד.
אוהבים.

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53636

• הנני
  • חבר חדש
שלום חבר.

אני אומנם גם די חדש כאן
בודאי בפורום

אבל אני חושב שיש לי משהו להוסיף שקודמי אולי לא נתנו לזה דגש.

אז ככה,
הגעת למקום הנכון.
כולנו כאן חולים
אני לא יודע אם זה מנחם אותך או לא
אבל זה המצב.

והגעת ל"מקום הנכון" הוא לא הפורום.
או ליתר דיוק הוא לא רק הפורום או רק קבוצות טלפוניות וכו'
זה נכון אולי בתור התחלה אבל זה לא חזות הכל.

המקום מחייב עבודה קשה על 12 הצעדים וכו'
אבל הבשורה היא שיש תקוה בעזרת ה'
מה שאין במקום אחר.

אז תישאר מחובר. חבר יקר.
ובלי לחשוש קפוץ למים עם חברים קבוצות ועבודה עצמית
ובעיקר קשר עם אלוקים.

אוהבים.
ותודה על השיתוף.

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53655

לפי הסיפור נראה שנשברת לא בגלל שלא טוב לך או שאתה מרגיש שאתה חוטא ולא מסוגל לצאת, כרגע נראה שאתה רוצה עדיין להשיג את התאוה
ולא מצליח ולכן אתה שבור מזה, זה די רחוק מהמצב שבו תוכל להיות מספיק חזק כדי להפסיק.אבל מתוך שלא לשמה השם יעזור לך שתוכל למצוא
את המקום שלך פה ועלות על דרך המלך.  בברכת דרך צלחה...

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53661

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
יוסף הייליג, סליחה על השאלה, אבל אני מנסה להבין מתי בדיוק כן יגיע מצב שאני יוכ להיות מספיק חזק כדי להפסיק.

אתה אומר שהוא לא חזק רק כי הוא עדיין רוצה להשיג את התאווה, אבל אני ממש לא רציתי להשיג את התאווה, ורציתי בכל מאודי להפסיק בכל כוחי (ותאמין לי שיש לי כח רצון חזק), ובשום פנים ואופן לא יכולתי.

במילים אחרות, אני מנסה להבין האם אתה טוען שכח רצון משחק כאן תפקיד בהתמודדות שלנו?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53666

אני לא התכוונתי להיות מספיק חזק כדי להפסיק אלא מספיק חזק כדי לרצות להפסיק.

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53688

יוסי שלום.
כתבתי בפורום גברים נשואים בדיוק על מה שאתה שואל תחת הכותרת: רק שתבינו עד כמה המצב קשה...
נכון! כתבתי שאולי אני פה לא מהסיבות הנכונות...אולי באמת אני יכול לרשום פטנט על המדרגה בה אני נמצא!
אולי קיימת מדרגה נוספת של  מינוס 1!!!!!! אולי המינימום להתחיל כאן תהליך הוא להיות במדרגת ה0...לא יודע....באמת שלא יודע.
תודה על מה שכתבת

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53693

• העברי
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך לב טהור
בקבוצות 12 הצעדים אומרים שהדרישה היחידה להשתתף היא הרצון להיות מפוכח מאלכוהול/תאווה וכו'
כאן זה לא קבוצה ואני מקבלים אותך בשמחה
בנוסף אני חש מבין השורות שיש לך גם רצון כזה, מעין שני רצונות במקביל
כך זה אצלי לפחות, אני עדיין לא מוכן לוותר על הכל
לפעמים כשאני בתאווה אני לא מאמין שאלוקים יכול לתת לי משהו אחר, יותר טוב
אותו דבר כשאני בטינות על מישהו, אני רוצה להישאר בטינה
כשאני אאמין שאלוקים יכול לתת לי תחליף ולרפא את החוסר בתאווה, אז אני אוכל באמת לבקש שיחרור

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #53724

כואב.
ממש נשמע הכאב מבין השורות...
בקשר לגיל - יש גם הרבה יותר מבוגרים ממך...
וזה ממש עצוב לי כשאני רואה אותם...
אבל יש תקווה.
יש ! מוכרחת להיות !
ואם יש אנשים שעושים את התוכנית ומצליחים -
זה מה שאני רוצה ולכן אני פה.
אני לא רוצה להיות מאונן בגיל . . .
אם לא אטפל בזה זה לא ילך לשום מקום...
אין מה לעשות. אני צריך לעבוד, ולעבוד קשה, ע"מ לצאת מזה.
אני מבין שזה תהליך ואיני יכול לעקור התמכרות של 15 שנה בחודשיים.
זה תהליך. הוא ארוך. הוא עמוק.
אבל הוא אפשרי.
בהצלחה לך ולכולנו. 
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #54211

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
הצלני

מה שלומך ?

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #54217

תלוי מתי  :-\

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #54218

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
:'(

בעניין: ייאוש טוטאלי לפני 10 שנים, 7 חודשים #54296

בהמשך למה שכתב יוסף הייליג קראתי משהו בחיזוק מס' 28- של הרב משה ארז דורון:

במקרים אחרים, האדם מרגיש שיש לו איזו בעיה והוא יודע שהוא לא מצליח להתמודד איתה, אבל עדיין אין לו מספיק כח ואומץ כדי לדבר על זה עם אחרים, ולהודות בחוסר אונים. ואולי אפילו הוא כן מדבר על זה אבל מן השפה ולחוץ, עדיין אין לו את הכח הפנימי להתחיל להיות רציני ולהודות באמת בפה מלא שהוא חסר אונים, הוא יודע שהוא חסר אונים, הוא רוצה משהו, הוא מאוד היה רוצה להתקדם בחיים, אבל הוא גם לא רוצה, הוא עדיין לא מוכן לעשות עם זה שום דבר, בתוך תוכו הוא עדיין לא מוכן בכלל לוותר על זה, אין לו עדיין נכונות להתחיל לעבוד כדי לצאת מהבוץ. אדם זה עדיין לא הגיע אפילו לצעד אפס, הוא לא מוכן לוותר על התאוה, ולא מוכן להתחיל ולעשות שום תהליך כדי לצאת מהבעיה. לאדם זה מומלץ ללכת לקבוצות, להפנים ולהבין את מצבו, ולקבל את הכח לרצות, וכשהוא יתמיד בזה, בעזרת ה' יבא יום שגם הוא יתקדם.

כשהאדם רוצה זה עדיין לא מספיק, הוא עדיין רחוק מההצלחה, צריך לעשות ולפעול ולא מספיק רק לרצות, אבל הרצון להתחיל זה תחילת התהליך, הוא התחיל את צעד אפס, זה אמנם אפס, זה עדיין כלום, אבל אחרי אפס מגיע אחד, אם הוא נמצא במצב של רצון, יש בו את הכנות את הנכונות ואת הפתיחות, הגיע זמנו להתחיל את הצעד הראשון"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן