ברוכים הבאים, אורח

לעזאזל.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לעזאזל. 597 צפיות

לעזאזל. לפני 10 שנים, 8 חודשים #53369

• Sipo
  • חבר ותיק
8 ימים ושלוש שעות. למה? למה להיות טמבל? למה לא להקשיב לשכל שלך? כך הלכו להם כל כך הרבה ימים. זה היה צעד ענקי בשבילי! השיא האחרון שלי היה בסה"כ 4 ימים וחצי, והצלחתי לקפוץ לשמונה ימים. למה להרוס? למה להיות טיפש? למה ליפול ליצר המטומטם הזה. כמה אני כועס. אני לא יכול להסביר כמה אני כועס.

לפחות אני מנצל את הכעס היטב כדי לנתק קשרים לא נכונים.

בעניין: לעזאזל. לפני 10 שנים, 8 חודשים #53371

• רק-להיום
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
אני יכול להבטיח לך שמי שנשאר עקבי בפורום, בקבוצות הטלפוניות והחיות, עם ספונסר צמוד זוכה לחיים חדשים! אז תן חיוך ומבט חיובי על החיים. כדאי לעשות חשבון נפש ולבדוק מה גרם לנפילה ולהסיק מסקנות. בהצלחה חבר יקר.

אבא, ראה נא בסבלי, פני אלי ורפאני, שחום ואהבה יעטפוני. תעזור לי לסלוח קצת לעצמי, ולא לבכות על הזמן שלא הולך אותי. אנא עשה גם לי כעין קריעת ים סוף קטנה, כדי שאזכה לראות קצת יבשה, שהרי מצבי לא גרע מנחשון בן עמינדב שקפץ למים ללא דאגה. שאין לחלק ולומר שלא הייתה לו ברירה, כי המצרים וכן שאר מזיקים הקיפוהו מכל פינה, שהרי גם אותי לא שאלו כשהורידו את נשמתי להאי עלמא, כך שלא הותירו לי הרבה ברירות, אלא לבחור כזה תפקיד נעלה ("מכור"), אשר בזכותו אצטרך תמיד להיות בקשר איתך. אבא, עזור לי בבקשה לקבל את התפקיד הזה בשלווה, אך יחד עם זאת, אומץ לפעול היכן שאפשר אפי' טיפה, אך כיון שזה יכול לתסכל, כי העולם הזה די מבלבל, אני מבקש כרש בתפילה ובתחנונים, את התבונה להבחין בין שני הדברים. תודה, אבא.

"בלעדיי, - אלוקים לא יעשה, ומבלעדי אלוקים, - אני לא יכול"

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: לעזאזל. לפני 10 שנים, 7 חודשים #53585

וואו, שמונה ימים.  מי היה מאמין? האם אתה האמנת שתגיע לשמונה ימים לפני שהגעת לשמור עיניך?
הכעס הכל כך טבעי שלך על עצמיך זה בדיוק מה שהתאווה הארמומית רוצה. זה מכעיס אותך ומחליש אותך לקראת הפעם הבאה. שמונה ימים לא הלכו לאיבוד. זה הרבה זמן שעכשיו יהיה לך יותר קל אילולה היה לך את ימי הנקיות האלה.
לא נפלת ליצר. אנחנו לא נופלים ליצר. אנחנו מכורים. זה משהו אחר לגמרה. אם זה היה יצר לא היינו נופלים.
בתפילת השלווה אנחנו אומרים: אלי, תן לי את השלווה לקבל את שאין ביכולתי לשנות. זה מה שאני חושב שצריך להרגיש אחרי נפילה. הנפילה לא היית בשליטתנו, אחרת לא היינו נופלים.
אחרי נפילה צריך לשמוח על מה שיש לנו, משפחה, ילדים, אישה, הורים , חברים, מיטה חמה ללכת לישון בלילה וכו.
ככה מקבלים כוח.
כאשר יש התקף תאווה, מה שעוזר לי זה להתקשר לחבר, לשלוח הודעה ולהכנע מול אלוקים.
אם אתה רוצה להיות בקשר טלפוני אתה מוזמן לפנות אלי במייל או בהודעה פרטית פה
Aniszmi76@gmail.com

בעניין: לעזאזל. לפני 10 שנים, 7 חודשים #54117

• יעקב י
  • חבר ותיק
ואוו הלוואי עלי 8 ימים!!

בעניין: לעזאזל. לפני 10 שנים, 7 חודשים #54135

בס"ד

כל הכבוד על שמונת הימים! אין ספק שאתה בדרך הנכונה!

אני זוכר את עצמי מתעסק הרבה ב"כמה זמן אני יכול לשמור את עצמי נקי?". אפילו היו לי רצפים ארוכים ויפים אך לבסוף תמיד באה הנפילה מכיוון שלא הצלחתי להודות בכך שיש לי בעיה, שאני מכור.

אני מתפלל לה' שתמיד אצליח להיזכר בכך, שתמיד אזכור את הכאב שבתאווה ואולי בחסד אלוקים הוא יתן לי עוד יום אחד נקי.

אוהבים אותך!

בעניין: לעזאזל. לפני 10 שנים, 7 חודשים #54248

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
האם אתה מכור?

כי אתה כותב כמו בן אדם שמופתע שהוא לא הצליח לשמור. ואם אתה מכור, חסר אונים, וחסר שליטה, מדוע אתה מופתע?

הקבלה היא המפתח לנקיות. רק כשקיבלתי שאני מכור, ואין לי סיכוי להביא נקיות בעצמי, רק אז התחלתי ברצינות את ההחלמה.

גם היום אחרי מעל שנה של נקיות, אני ממשיך כל יום להזכיר לעצמי שאין לי סיכוי לבד, וזה מה שדוחף אותי לעשות את הפעולות של ההחלמה. חסד אלוקים שגם היום אני נקי. ממש לא בכוחי. אני יושב הערב כבר שעה וחצי על הפורום... וכעת עומד לסיים.
בלי אלוקים שמשגיח עלי צמוד, זה היה שעה וחצי של ... שהיו מסתיימות בעוד 8 שעות!!! כשהילדים יקומו לגן ואני אטוס למיטה ויצא ממנה ב14:00 בצהריים!!

בהחלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן