ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם 451 צפיות

אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם לפני 10 שנים, 7 חודשים #55198

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
כבר שבוע ויותר שאני מחכה למי שיעזור לי להתקין k9 במחשב הנייד החדש שלי. אצלי, בנוסף לצעדים שאני צריך לצעוד בהם וכל הפעולות הקשורות, ואולי כחלק מזה, כחלק מחוסר האונים שלי, אסור לי להיות עם אינטרנט פתוח בלי סינון. למה אסור? כי אני חסר אונים ואטומטית כשיש לי אופציה אני ישר רץ לצפות פורנו. לא משנה כמה ימי נקיות יש לי ולא משנה כמה זה סותר את אישיותי, וכמה זה הורס לי את החיים וכו' וכו'. זה אני. חסר אונים לחלוטין מול אינטרנט פתוח.

לכן, להיות שבוע עם מחשב בלי סינון זה בשבילי בגדר "חולה שיש בו סכנה", וחייבים לטפל בזה בדחיפות. למרות זאת הרשיתי לעצמי לטפל באלף דברים אחרים וגם בין היתר לנסות ולקדם את סינון המחשב שלי. ואם זה נתקע ואין מי שיעזור לי בזה, ובינתיים אני חשוף כל יום לנפילה, נו. ה' יעזור.
עברתי כמה ימים קלים יחסית, וביום יומיים האחרונים קשים יותר, אבל בחסד ה' וכנגד הדרך הרגילה שהיתה אמורה לקרות אני עדיין נקי.

היום שוב ניסיתי למצוא מי שיעזור לי בזה, ואז חבר הציע לי לבדוק באתר "ונשמרתם" נכנסתי לשם, וגיליתי כי טוב. יש שם הסבר מפורט ומבואר גם לחסר ידע במחשב ולא קורא אנגלית טוב כמוני. יש שם בדיוק בדיוק מה צריך לעשות ואיך להתקין את הסינון, וגם מה לעשות כדי שהקוד לא יהיה בידיי (טוב לזה עוד לא הגעתי אני מחכה לאשתי בעז"ה).

תודה ה' שאתה שולח לנו שליחים טובים לעזור לנו ולהצילנו.

תודה "ונשמרתם" שאתם מתמסרים להצלת עם ישראל, אנשים נשים וטף.

תודה חבר יקר שאני לא יודע אם תרצה שאחשוף אותך פה בעניין זה (למרות שזה עניין פעוט ובס"ה מחמאה).

ותודה לשמור עיניך לפורום ולחברים שיש איפה לכתוב כזה פוסט.

בעניין: אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם לפני 10 שנים, 7 חודשים #55258

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
איזה יופי, רק למען הגילוי הנאות: ונשמרתם הוא אתר מהבית הניהולי של 'שמור עיניך', אסירותודה למנהלי האתר שחושבים בגדול...
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם לפני 10 שנים, 7 חודשים #55259

כיף לשמוע.‏ אגב,‏ אתה בטח יודע ש'ונשמרתם' הוקם על ידי אותם אנשים שהקימו את שמור עיניך
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם לפני 10 שנים, 7 חודשים #55263

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
כמובן, נשמט בחוסר שימת לב. תודה.

בעניין: אסירות תודה ל"ונשמרתם" ולחבר שהפנה אותי לשם לפני 10 שנים, 7 חודשים #55283

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
כתבתי לך הודעה פרטית על מנת לעזור בהתקנה, דרך המייל.

או אם אתה גר באזור המרכז אז אפשר גם להפגש שתגיע עם מחשבך הנייד להיכן שהוא.
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן