ברוכים הבאים, אורח

השם ירחם! לא יאומן!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: השם ירחם! לא יאומן! 471 צפיות

השם ירחם! לא יאומן! לפני 10 שנים, 6 חודשים #55730

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
אתר שמירת העיניים באנגלית נפרץ על ידי האקרים מוסלמים. ההאקר TNֹ|_X2X כתב בהודעה שהשאיר באתר, "אם אתם מתגרים בנו, צפו לתגובה" ברקע מתנגנת מוזיקה מוסלמית (ברשת)אתר שמירת העיניים באנגלית נפרץ על ידי האקרים מוסלמים. ההאקר TNֹ|_X2X כתב בהודעה שהשאיר באתר, "אם אתם מתגרים בנו, צפו לתגובה" ברקע מתנגנת מוזיקה מוסלמית (ברשת)

אתר 'שמור את עינך' בגרסה האנגלית (.guardyoureyes.org), נפרץ על ידי האקרים מוסלמים. האקרים השאירו בהודעתם מסר בו נכתבו מספר הצהרות מתלהמות על רקע הסכסוך בין ישראל לפלסטינים.

כך נכתב בין השאר, "כבד את קיומנו או צפה להתנגדות, אנחנו קבוצת פלאגה המוסלמים, אם אתם מתגרים בנו תצפו לתגובה", כאשר ככל הנראה הפריצה לאתר 'שמור את עינך' היא התגובה המוסלמית 'להתגרות' היהודית.

ברקע ההודעה שהחליפה את האתר המקורי, התנגדה מוזיקת מחאה מוסלמית.
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: השם ירחם! לא יאומן! לפני 10 שנים, 6 חודשים #55732

• ddmm11219
  • דירוג כסף
אצלי עובד כרגיל
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: השם ירחם! לא יאומן! לפני 10 שנים, 6 חודשים #55749

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
נראה לי שגם הרבה מוסלמים צריכים להצטרף ל"שמור עיניך"... 
עדיף שהאקרים מוסלמיים ישביתו את האתרים שאנחנו (והם) נופלים בהם. 
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן