ברוכים הבאים, אורח

מקימי מעפר דל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מקימי מעפר דל 339 צפיות

מקימי מעפר דל לפני 10 שנים, 6 חודשים #56081

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שבוע שעבר חבר נתן ציון דרך ובסוף הוא ביקש מי שיכול לשיר איתו את השיר שהוא מאוד מאוד התחבר לזה והשיר הוא "מקימי מעפר דל"
הרגע הראשון היה קשה מה אנחנו בגן ילדים, אבל לאט לאט הקבוצה התחברו לשיר הזה וזה היה ממש מרגש,
אח"ז חשבתי מילא החבר ההוא כבר יצא מהבוץ הוא כבר על הדרך ומחובר לאלוקים גם במובן רוחני וגם במובן דתי, אבל אני עוד לא יכל לשיר את השיר הזה אני עוד למעטה, קשה לי בבית קשה לי כלכלי,
ואז נפל לי אסימון שהשיר הזה מיועד בשבילי וממש בשבילי, ולקחתי דף ועט והתחלתי לכתוב כמה "מקימי מעפר" יש לי "רק להיום"

1. מקימי מעפר - שהוציא אותי מהשפל המדרגה שבן אנוש יכול להגיע,
2. מקימי מעפר - שלא דיברתי שיחות רגשות עם אשתי, לא הרגשתי אותה, לא ידעתי מה זה אשה, היום אני מרגיש אותה קצת מבין אותה וכו'.
3. מקימי מעפר - לא ידעתי מה עושים עם ילדי, אייך אני מחנך אותם, אייך להגיב מולם, אייך מספרים להם סיפור לפני השינה, היום אני מצליח לדבר איתם, יודע מה הם לומדים בבית הספר.
4. מקימי מעפר - פחדתי מהצל שלי, הלכתי בפינות שלא יזהו אותי, עברתי מדרכות כשראיתי כל מיני דמיות כגון מורים לשעבר או דודים שלי, היום אני עובר לידם אומר שלום ולא קרה כלום,
4. מקימי מעפר - אנשים שיחקו עם הרגשות שלי ניצלו אותי זה הגיע לשיא השפל, היום אני יכול להגיד לא, אני מוותר על רצוני אבל לא נותן לנצל אותי.
5. מקימי מעפר - לא ידעתי לדבר בין אנשים לא נהנתי מחיי, היום אני נהנה כל יום שאני חי.

נכנסתי לפורום כתבתי בקושי שורה אחת, היום עיין לעיל.........
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: מקימי מעפר דל לפני 10 שנים, 6 חודשים #56094

אוהבים אותך אבי!!!
הייתי שם לידך בשירת המקימי, ואני מרשה לעצמי להצטרף גם כאן.
מקימי מעפר - על נקיון ושפיות של 68 יום - נס!!! (היתה לי בהיסטוריה עוד פעם אחת בלבד של נקיון באורך דומה, שבא בעקבות טראומה קשה, ולא היה מלווה בשפיות ובנצחון גובר והולך על התאווה.)
מקימי מעפר - שרק להיום אני יודע שאני לא חייב על כל קושי בחיים שלי לברוח לפנטזיות ולאוננות.
מקימי מעפר - שרק להיום אני יודע שלא יקרה לי כלום אם אוותר על מבטים שניים.
מקימי מעפר - שרק להיום אני יודע שהתאווה לא תפתור לי שום בעיה.
מקימי מעפר - שרק להיום אני מוכן להשים את ההחלמה בראש סדר העדיפויות.

ואסירות תודה - שיש אלוקים אוהב שאפשר לפנות אליו בכל מצב. שיש חברים יקרים לדרך. שיש פעולות הפוכות. שיש תוכנית וצעדים, נסיון כח ותקווה.
ושיש לנו את אבי גולן.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: מקימי מעפר דל לפני 10 שנים, 6 חודשים #56120

תודה אבי על הדברים. השיר הזה תמיד היה נשמע לי מנדנד 3 מילים שחוזרות על עצמם, שם זאת הייתה הפעם הראשונה שחוויתי את משמעותם העמוקה של מילים אלו והרגשתי את מי שמקים מעפר דל כמוני, שירה כזאת לא שמעתי מימי.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן