ברוכים הבאים, אורח

די!!!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: די!!!!!!!! 471 צפיות

די!!!!!!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #56226

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
חייב לצאת מזה לא רוצה להמשיך עם כל הלכלוך הזה אני יודע בתוכי כמה זה זבל כמה טינופת יש בזה וכמה אני מטנף את עצמי כל פעם מחדש אז למה אני לא מצליח להפסיק לחשוב על זה גם כשאין לי תאווה לזה אני מרגיש שמשהו חסר לי אבא שבשמיים רק אתה יכול לעזור תושיע אותי בבקשה לא רוצה לאבד את אישתי את ילדיי את כל הטוב שנתת לי ונותן לי בכל יום דקה ושנייה למרות שלא מגיע לי אני רוצה להיות בן טוב בן שמקשיב ועושה רצונך אבל התאווה מתגברת כל פעם מחדש רחם עליי תפדה את נפשי העייפה מאוד הצמאה אלייך עד מאוד.....

נכתב בדמע!!!!!! :'(

בעניין: די!!!!!!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #56229

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלחתי לך בפרטי,
אני רק יכול להגיד לך שאתה נמצא במקום הכי טוב שיש בעולם,
ואלוקים יעזור לך שתמצא פה מה שאני מצאתי פה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: די!!!!!!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #56233

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים
תודה על הכתיבה הפתוחה
התחברתי לחוסר האונים
הישאר עמנו ישנה דרך שעובדת
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: די!!!!!!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #56285

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
אוהב ומחזק.
ב"ה לאחר שתצליח להתנקות טיפה ולהתרומם ההייתי שמח אם תוכל להרחיב (וכן חברים אחרים) על החלק בו אמרת שאתה נופל גם כשאינך מתאווה כל כך, פשוט מרגיש משהו חסר.
גם אני חשתי את התחושה הזו בזמנים של נפילות וממש הייתי רוצה להרחיב עליה את הדיון.
איך זה שאנו מודעים לסלידה, ואף לא מרגישים כל כך משיכה ובכל זאת ללא שום צורך הולכים על זה?

בעניין: די!!!!!!!! לפני 10 שנים, 6 חודשים #56296

שלום לך חבר יקר.
ברוך הבא למקום של החלמה.
סליחה שאני כותב את הדברים הבאים מול כולם, פשוט זה יכול לעזור לעוד אנשים.
אני חש בדברים שלך יאוש. היאוש הצלנו מזינה את התאווה. ככול שנתיאש יותר כך ניפול יותר. היאוש זה דבר מסוכן.
בתוכנית אנחנו אומרים כל הזמן "רק להיום". עם מה שהיה צריך להשלים. זה מה שאנחנו מבקשים בתפילת השלווה. " תן לי את השלווה לקבל את הדברים אשר אין ביכולתי לשנותם "
מאחל לך שתמצא פה הרבה תקווה, החלמה ושפיות.
אשמח להרכיב אם תרצאה.
אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ונדבר טלפונית.
בהצלחה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן