ברוכים הבאים, אורח

אני עם תחפושת. לא מכיר את עצמי. זועק וזקוק לעזרה.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני עם תחפושת. לא מכיר את עצמי. זועק וזקוק לעזרה. 329 צפיות

אני עם תחפושת. לא מכיר את עצמי. זועק וזקוק לעזרה. לפני 10 שנים, 6 חודשים #56345

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
שלום חברים, רציתי לשתף ולבקש עזרה בבקשה:

בתקופה האחרונה אני עובר שני דברים במקביל: מצד אחד אני עומד מול עצמי כמו שעוד אף פעם זה לא קרה, ואני מגלה שהיחיד שצריך להשתנות ולהצליח הוא אך ורק אני ולא אף אחד אחר, שנים הייתי יכול להפיל את האחריות על בעיות כאלו ואחרות ועל אישים כאלו ואחרים, ופתאום אני האשם היחידי והאחראי היחידי. לטוב ולמוטב. אין לי אפשרות יותר להתחבא מאחורי מסכות.

מצד שני, אני כמו מאובן, לא חושב לבד, לא עושה כלום, לא מתקדם, כאילו נמצא בתוך בועה בעולם משלי ולא מצליח לצאת ממנה. וזה למרות הפעולות של התכנית שאני מנסה איכשהו לעשות: משתדל לעמוד בקשר עם הספונסר ועם חברים ולבקש עזרה. כמובן מתחנן וזועק לה' לעזרה. משתתף בקבוצות, נמצא פה באתר, מתקדם בצעד 4, אבל למרות הכל אני מתחפר יותר ויותר בעצמי, ואין לי מושג מאיפה זה בא ואיך ומתי זה יילך? מה יהיה?

בקיצור מצב לא פשוט בכלל בשבילי. נס ותודה לה' שעם זאת אני עדיין נקי בהגדרות למעט אולי מעידה רצינית.

בעניין: אני עם תחפושת. לא מכיר את עצמי. זועק וזקוק לעזרה. לפני 10 שנים, 6 חודשים #56353

השנה לראשונה לא אהיה התחפושת שעטיתי עלי מילדות...
אסירות תודה !
ואל תדאג משוחרר, השלווה בא תבוא.
לו רק השתדלנו וכו'.
זו הבטחה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אני עם תחפושת. לא מכיר את עצמי. זועק וזקוק לעזרה. לפני 10 שנים, 6 חודשים #56371

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהבים
תודה משוחרר אהוב
מאוד מזדהה עם הרגשות הללו
מניסיוני האישי זהו חלק מתהליך
המבחן שלי אם אני נמצא בהחלמה הוא
האם אני מתמיד בפעולות של התכנית
היינו כל הפעולות הקבועות, שיחה כל יום עם הספונסר, כתיבה יומית של הצעדים, טלפונים, הליכה למפגשים.
כל השאר יבוא בהמשך
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן