ברוכים הבאים, אורח

סינגלים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: סינגלים 831 צפיות

סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56491

ברשותכם (לאור הדיון החשוב) אני מעביר את הפוסט לפתוח המרכזי. סוד.

הנושא שרציתי להעלות קשור דווקא ללא-נשואים, אבל מיד תבינו למה אני מפרסם אם זה דווקא פה:
הרבה סינגלים מתארים את ההתמודדות שלהם, עומד לי על קצה המקלדת לכתוב להם שבשלב הזה כל מה שהם יכולים לעשות זה לצמצם את השימוש (דוגמאות למטה) כי אני אישית - אם לא השבועיים המותרים - לא הייתי שורד. אלא שאני לא רוצה לייאש אותם ולכן אני לא מתייחס לקשיים של הסינגלים.

דוגמאות לצמצום השימוש:
1. תרשה לעצמך מעט פעמים בשבוע, ורק לפני השינה.
2. יש לך אפשרות ואתה מעוניין לראות פורנו? דלג על השלב הזה של צפיה בסרט, מחיקת ההיסטוריה בדפדפן וכדו׳ - גש ישר לעניין וסגור את הנושא ב5 דקות במקלחת. סליחה על הבוטות, אבל כל זה מחבר את המשתמש עם ההכרה שבפנים הוא לא רוצה את זה, ולכשיתחתן יוכל להפסיק בהחלט.
אשמח לקבל הערות והארות.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56496

מעוניין לחדד את הנושא: במקרה שלי ושכמותי בלבד (מכור קל או אולי לא מכור) יש 3 דברים שעוזרים לי בינתיים, מספיק שיחסר 1 מהם ואני נופל. והם: שיתוף המחשבות שלי כדי להחליק הלאה את התאווה (ברצינות ואני לא מנסה להתחנף); עיסוק בתורה ובמצוות שנותן הבנה וסיבה לנקיות; והנישואין.
כמה יכול רווק להחזיק מעמד בלי ליפול ??????

בעניין: רווקים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56498

לא הבנתי. ממה נפשך:
אם הוא יכול לשלוט במינון של התאווה, כי הוא לא מכור, אז זה חטא עבורו (והרי רוב המבקרים כאן שומרי מצוות).
ואם הוא לא יכול לשלוט במינון, ולגימה אחת תכניס אותו למערבולת של שימוש, ואין דבר כזה "לצמצם את התדירות", אז איך תעזור לו העצה הזו?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56502

• חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 156 ימים
  • חבר ותיק
בתור עצה בפועל ייתכן ואכן ניתן לצמצם קצת בזכות עצות דומות לאלו שנתת, אך אני מאמין באמונה שלמה, כמה שאנו חשים שזה חסר סיכוי - שאפשר ללמוד להתנקותת - גם ברווקות. וכמו שכתב ד"ר השמוש הזמני מכניס אותך למערבולת. ולפחות כך זה אצלי או שאני במערבולת או שלא , ואפשר בסיעתא דשמיא להיות מחוץ.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56508

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
תודה ראשית חכמה.

מסכים עם הדוקטור ואוסיף עוד שאם מדברים על מושג של מכור קל או קשה, בקלות אני יכול להיחשב כמכור קל מאוד, אם לא הקל ביותר, ולמרות זאת, אין לי שום אפשרות לווסת את המינון כי זה התמכרות טוטאלית.

ורק לשבר את האוזן: מצד אחד בחסד ה' ולא בזכותי אין לי שום הבדל בין זמן שאשתי טהורה ללא בנוגע לרצון לתאווה. אני מרגיש עם זה בדומה למעשן כבד שביום חול זה מותר ומשתמשים נכון בעז"ה ובשבת זה אסור אז זה מחוץ למחשבה ולתחום.
א ב ל מצד שני כשתוקפת אותי תאווה וזה קורה בדרך כלל כשיש לי גישה לאינטרנט פתוח לא משנה אם אשתי טהורה או לא, אז בלי עזרת ה' עזרה מחברים ותכנית ה 12 צעדים כולה אין לי שום סיכוי וקצה קצהו של סיכוי לעמוד מול זה ו/או לווסת את הכמות.

לא אני בחרתי את הטירוף הלא מוסבר הזה, כך ה' ברא אותי ונתן לי התמודדות של מכור ומשוגע, ובחסדו הגדול גם הביא אותי למקום המיוחד כאן שעוזר לי להתמודד עם זה נכון ורק לגדול מזה.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56523

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אתרום מניסיוני לדיון - אני מכיר רווקים הנקיים שנים. רבות. מפוכחים על אמת. שמעתי מהם לא פעם שבחוויה שלהם אין שום משמעות לרווקות לעניין הניקיון. (לא בבדידות ובכמיהה לזוגיות. בנקיון מול התאווה)זה גם מה שאני ראיתי עם הספונסיים שלי. יש לי ספונסי רווק שנקי ארבע וחצי שנים. לא דברתי איתו מילה על התמודדות מיוחדת בעטיה של רווקותו, והוא לא שואל אותי מילה על התמודדתוי הספציפית בעקבות נישואי. אנחנו מדברים על התאווה. נקודה. המניעים שלה. מה שהיא מחוללת אצלינו ללא קשר למצב הזוגי שלנו.

מכור פצוע הוא מכור פצוע. ולא משנה אם הוא רווק או נשוי הוא זקוק לתקווה. זה הדבר היחיד שהורג את היאוש. איזו תקווה יש 'בלהתיר' למכור לעשות את מה שסביר שהוא היה עושה גם בלי שיתירו לו? לכן הצעד השני - האמונה שאפשר אחרת - קריטי. בנוסף, הניסיון מוכיח שהדבר המשמעותי ביותר שקורה מיד לאחר פעולה על תאווה הוא חוסר היכולת לעצור. התהליכים הפיזיים שמתרחשים במוח כמעט לא מאפשרים 'לדלג', העסק בנוי על בניית 'מתח פנימי'  ורמאות עצמית 'שהפעם זה לא כזה נורא' וכדומה.

אגב, כן ראיתי מקרים שיצירת 'מחיצות' בין מעשה מסוג אחד למעשה מזן אחר הצליחה, אבל רק אצל מי 'שהרחיק לכת' במעשי התאווה שלו (מגע אנושי חי רחב) אצל מי שהאוננות באמת כבר לא משחקת אצלו תפקיד משמעותי... בנוסף מבחינות מסויימות יש נשואים שטוענים שהרבה יותר מורכב להם, ההכרח לצאת מהריכוז העצמי למען הזוגיות מוציא מהם אגרסיות לא פשוטות. מה שמתבטא גם בצורך גובר הולך 'בפיתרונות שהתאווה מספקת'... אני מכיר כאלו שהתיאורים שלהם על יחסי האישות גובלים במזוכיזם לשמו - 'להוציא את האריה לסיבוב'.. אין להם יכולת להתנהג בשפיות כשהתאווה פורצת מתוכם.

משפט אחרון לסיום, אני יכול לכתוב את הניסיון שלי או את מה שראיתי שעובד אצל אחרים, כל אמירה אחרת שלי נובעת מפטרוניזם והתעסקות לא נכונה בזולת. לא טוב לי לתת עיצות שלא ניסיתי על סמך המחשבה וההגיון שלי. גם אם הרצון שלי לעזור אמיתי.

מקווה שהועלתי.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56532

הועלת מאוד - דווקא בקטע הכי פחות צפוי מבחינתי - לאט לאט מתברר לי שנושא התאווה מאוד מאוד שונה ממה שחשבתי שאני מכיר. וזו אופטימיות גדולה בשבילי - כי מהתאווה שאני מכיר כנראה שאי אפשר להיפטר.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56686

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק
בעניין הזה אני מסכים עם הרוב פה... אצלי שימוש אחד יכול להיגרר להתרסקות אמיתית של שבוע ויותר

הייתה תקופה לפני האתר שאמרתי לעצמי שאני אספק את צרכי בצפיה בפורנו בלי לגעת בעצמי, זה היה מטופש אבל הגיוני לי באותה התקופה..מיותר לציין שזה לא עבד...אגב בתאווה אין הבדל בין נשוי לרווק כי אני גם אחרי רבע שעה שסיימתי עם אשתי רוצה לרוץ לאונן, זה לא קשור בכלל שעכשיו הייתי איתה

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56698

לא רוצה להיות נודניק ו/או עקשן, אבל אי אפשר לטמון את הראש בחול.
יש שתי בעיות, אחת ההתמכרות המנטלית למין, אם זה בריחה למערה מוכרת ונעימה מכל צרה וצוקה, או סתם ניטור של כל הבחורות בסביבה ואפילו חיפוש יזום באינטרנט, בכמות מרובה או מועטת.
ויש את הבעיה השניה, שקשה מאוד להימנע טוטאלית גם מאוננות וגם מקיום יחסים תקינים עם אישתך, למשך תקופה ארוכה.

התוכנית, לדעתי, פותרת רק את הבעיה הראשונה. הפיתרון לבעיה השניה - מה לעשות - רק נישואין. ואין כוונתי שתפקיד האשה שלך לממש לך את כל הפנטזיות הפרועות שלך, אלא שגם לאדם בריא(!) יש צורך טבעי לקיים יחסים, ואם לא עם אשתו, הוא יצטרך להמציא אותה בפנטזיותיו.

ואסיים בשאלה: מבין כל הנקיים פה למשך עשרות/מאות ימים, האם יש ולו רווק אחד לרפואה ???

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56702

• משוחרר12
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
מבחינתי תרגיש נוח לשאול הכל כל הזמן ובכיף, לא יודע לענות, אבל על השאלה האחרונה אני יודע לענות בוודאות שבהחלט יש הרבה רווקים נקיים ומפוכחים, אני מכיר כמה מהם אישית, והם נקיים כבר חודשים ארוכים אם לא שנה ויותר. וזה רק הבודדים שאני מכיר אישית. סביר להניח שיש הרבה שאני לא מכיר.
נראה לי שזה די מובן כי כמו שיש טבע לגבר שהוא צריך לקיים יחסים כמו שאתה כותב כך גם הוא יכול גם לשחרר להתאפק ולוותר ולבקש עזרה בכך מהקב"ה, וזה כנראה מה שעושים הרווקים עד החתונה.
ולדוגמא: האם רווק בריא שעובר את גילאי העשרה, ואפילו -לא על אף אחד- רווק שעבר גיל ארבעים יכול להתקיים גם ללא יחסי מין עם עצמו או יחסים אסורים? ודאי שכן. הטבע הזה שקיים בגבר הוא לא מוכרח באופן שאחרת אדם לא יכול להתקיים. רק שהוא טבע שהקב"ה נתן בשביל שגבר נשוי שצריך להביא ילדים, תהיה לו גם משיכה לפעולות בכיוון.
ומה עושה גבר נשוי בתקופת ההימנעות הארוכה אחרי לידה?
ומה אם מאיזה סיבה שתהיה (וזה קורה) אחרי הלידה דברים מתאחרים עד לחצי שנה אפילו? אי אפשר להתאפק? מוכרחים מין באיזה אופן שהוא?
ומה עם אדם של"ע התגרש ולא יודע מתי יתחתן שוב? צריך למצוא בינתיים פילגש?

יש הבדל גם לאדם בריא וגם למכור אם עושה את זה מצד תאוותיו או מצד הקב"ה. כאן בתכנית מלמדים לעשות את זה מצד הקב"ה.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56703

תודה. ובכנות, אני שמח לשמוע שטעיתי ואפשר לשמור על ניקיון גם במצבים הנ״ל.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56729

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואסיים בשאלה: מבין כל הנקיים פה למשך עשרות/מאות ימים, האם יש ולו רווק אחד לרפואה ???

בקבוצות יש כמה רווקים שהגיעו להרבה ימי נקיות בחסד אלוקים,
יש אחד שיש לו כבר שלוש נקיות,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56748

• brother
  • דירוג פלטיניום
אני רווק! אמנם אין לי הרבה ימי נקיות רק 110 אבל במצטבר יש לי יותר כי הנפילה האחרונה שלי הייתה בערך ארבע פעמים ולפניה שמרתי עוד מאה ימים.
בכל אופן אני יודע היום שהתאווה היא לא הבעיה היא הפתרון ואני מאוד מאמין במשפט הזה וחי אותו ממש
התכנית חושפת אותי להבנה שעד היום פניתי לתאווה כי היה חסר לי משהו שהיום אני מנסה להבין מהו אותו דבר... אלוקים!
החברים והתכנית עוזרים לי מאוד ואני מקווה שאוכל להמשיך כי יש כאן עבודת ה' שלמה ולא רק בנושא נקיות ותאווה אלא עבודה אמיתית של חיבור לאלוקים!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56751

• משוחרר12
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אוי. בכלל לא קלטתי שזה פורום הלוח המרכזי, חשבתי שזה פורום גברים נשואים. ה' מוביל את הדברים. מתפלל לשחרר. אולי כדאי לי לערוך את הדברים שכתבתי מחדש?

בעניין: סינגלים לפני 10 שנים, 6 חודשים #56753

גם אני ״אוכל את הכובע״ אבל - באמת - שמח מכל הלב בשביל הרווקים/גרושים וכו׳ לאור המסקנות המעודדות.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן