ברוכים הבאים, אורח

מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים 1100 צפיות

מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57622

שלום חברים. ביום רביעי הבא, חול המועד, בשמונה בערב, יתקיים מפגש חברים מסביב למנגל בירושלים. מי שהיה בפעמים קודמות יודע שזה אירוע מאוד מיוחד ומגבש.
המנגל מיועד לחברי כל קבוצות שמור עיניך בארץ ובעולם, ובפרט לחברי קבוצות ירושלים ורמת גן 
לגבי המקום - תהיו בקשר עם נותני השירות בקבוצות.
מבחינת כשרות, בפסח שעבר קנינו את הכל בהשגחת בדץ העדה החרדית, והקפדנו אפילו על שרויה. כך שכולנו יכולים להרגיש בבית.
אנחנו מעוניינים לדעת בערך כמה מגיעים כדי לחשב כמויות אוכל. אנא הירשמו בהקדם אצל אבי מקבוצת ירושלים או אצל שמואל מקבוצת רמת גן.
חברים חדשים - המנגל מיועד גם עבורכם! מוזמנים לנצל את ההזדמנות ולקפוץ על רכבת ההחלמה באירוע קצת פחות "רשמי", אבל לא פחות מחלים.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך בחול המועד פסח בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57630

איפה נרשמים החדשים?
יש סיכויי שאני אוכל להגיע בזכות חול המועד אם כי לקבוצות אני לא מצליח כי בימי שני שלישי אני תמיד בבסיס. אשמח להתעדכן איפה אפשר להרשם.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך בחול המועד פסח בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57633

אצלי. כתוב אליי לפרטי

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך בחול המועד פסח בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57643

אחי. זה או שאתה על האש או התאווה  .
רק תחליט.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך בחול המועד פסח בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57674

• brother
  • דירוג פלטיניום
חבל כנראה אני הולך לטייל... לא נורא בהזדמנות אחרת..
ד"ש לכולם
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #57825

הוחלט סופית - המנגל ביום רביעי הבא! בשמונה בערב. אנא הירשמו אצל אבי מקבוצת ירושלים או אצל שמואל מקבוצת רמת גן. מי שלא נרשם לא אוכל כלום! 
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58062

מי שממש חדש יכול להגיע והרי זה מביך ואם אני יראה מישהו שאני מכיר אני חופר בור וקובר את עצמי וגם אם אני לא מכיר אף אחד הרי אם אני ידבר בקיצור להגיע אוו לא להגיע????
רבנו שאג בקול גדול אין שום יאוש בעולם כלל!

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58066

אני ממש חדש (ביחס לקבוצות וקשר עם אחרים) ואם ירצה ה' ויסתדרו התכניות תוכל לדבר איתי

וברצינות לדעתי זו מקפצה ליצירת קשר עם חברים- לקבוצות- לספונסר. זו הזדמנות להתחיל בתכנית על אמת. לענ"ד כדאי- הבחירה בידך.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58083

מי שממש חדש יכול להגיע והרי זה מביך ואם אני יראה מישהו שאני מכיר אני חופר בור וקובר את עצמי וגם אם אני לא מכיר אף אחד הרי אם אני ידבר בקיצור להגיע אוו לא להגיע????

אולי תמצא פה תשובה: forum.gye.org.il/index.php?topic=4742.msg49711#msg49711

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58090

תודה דוקטור, אין ספק שנתת לי חיזוק גדול איפה שהיתה התלבטות.

תודה וחג שמח!
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58112

המנגל היום! אם אתם חושבים שתגיעו,‏ גם אם אינכם בטוחים,‏ אנא הירשמו אצל אבי,‏ שמואל ,‏ או אצלי.‏ אנחנו רוצים שיהיה מספיק אוכל לכולם...

בעניין: מנגל מרכזי לכל חברי שמור עיניך ביום רביעי, חול המועד פסח, בירושלים לפני 10 שנים, 5 חודשים #58179

תודה רבה למארגנים.
תודה לחברים שזכיתי לפגוש ולקבל מהם חיבוק וכח (ורצון) להמשיך ולהתקדם.
ותודה רבה לרבון העולמים, אבא אוהב שארגן לי מפגש כזה בדיוק כשאני ברגילה ויש לי יכולת סוף סוף להגיע לפגישה חיה באמצע השבוע.

חג שמח לכולם.
אם אין אני לי, מי לי?
וכשאני לעצמי מה אני?
ואם לא עכשיו אמתי?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן