ברוכים הבאים, אורח

משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף 1489 צפיות

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59014

• להבות אש
העניין הוא שאם תיקח תחליף לעבודה עצמית לכניעה ליצר (כלומר, צעדים 1-3) אז זה כמו המין עצמו, תרופה מהירה לטיפול בבעיה שאתה לא רוצה לטפל בו, זו דעתי.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59017

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
  • החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
לא, לא בתור תחליף ח"ו, רק מכיון שאני בתחילת הדרך, ולא תמיד אני יודע להפעיל את מנגנוני ההצלה בזמן, אולי כדאי 'להקטין את הנסיון'?
החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59058

• להבות אש
דווקא אולי להיפך כי יכול להיות שהתרופות למיניהם ירגיעו את האדם לחשוב שאינו באמת צריך לעזרה, זה שאלה מורכבת, זה כמו האם תמיד להחזיק ביד של תינוק עד שילמד ללכת כמו שצריך או לתת לו לנסות וליפול הרבה וכך ילמד יותר מהר גם אם זה יותר כואב.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59061

מצטרף ללהבות,
ורוצה להוסיף שגם ״שיח״ החברים בפורום מרגיע כמו ה״שיח״ המדובר.
הצד השווה שבהם, ששניהם מאפשרים לך להתעלות לרגע מעל הרצונות הללו ואת הפרספקטיבה שקיבלת תנכס גם אחרי זה כשכבר לא יהיה את השיח (:
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59063

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אני חושב שהדיון די מיותר
כל אחד יכול להתייעץ עם הספונסר שלו
ולראות לפי מצבו אם מדובר בהכחשת המחלה או בתוספת עזרה
אנו לא נרתעים מללכת  לפסיכולוגים או לקבל כל עזרה מקצועית ( בערך לשון הספר הגדול)
אני מכיר מחלימים דגולים שלוקחים בנוסף כדורים נוגדי דיכאון וכדו'
בהצלחה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59085

• להבות אש
ראשית חוכמה, תודה, אבל כוונתי הייתה אף לשיח של הפורום אם אפשר לומר, כי גם זה נמס עלי אחרי כמה זמן והתחלתי לשמש הרבה עד שהלכתי לקבוצות SA,
ומוישלה, אני מסכים איתך, אבל אז ספונסר צריך לשאול, או פסיכיאטר או מטפל אחר (היה לי ספונסר שאמר לי לראות פסיכיאטר שנותן לי כדורים לקחת, אני לא יותר מדי נגד כדורים, כאילו אני כן, אבל חשוב שמישהו אחר נותן את "המרשם"), אבל לעשות את זה ולא ע"פ "דעת קהל" ואימייל שיוצאת לכולם ומדברת על איזה "שיח", וגם הפורום הזה מאוד מעניין כי היא משתפת בתוכה SA אבל היא איננה SA אלא עזרה ליהודים גברים שנמצאים בבעית "שמירת העיניים" או משהו אחר כזה, או אחר.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59110

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
'ראשית חכמה' אני רוצה לקרר קצת את 'להבות האש' שמשתוללים פה, ולהבהיר כי לא הייתה כוונתי לקבוע על פי סקר כזה או אחר אם ראוי או כדאי להשתמש ב'שיח אברהם' אני כמו רבים אחרים קבלנו במייל היומי את העצה להשתמש בשיח הזה, וכל כוונתי הייתה רק לברר אם יש בעלי נסיון בשיח אברהם מהצד התכני של העניין, כמובן כמו שמוישלה' כתב שאם לקחת או בכלל זה תלוי בכל אחד ומצבו הוא ואולי אין בזה הוראה גורפת או כל כיוצ"ב.
תודה לכל המגיבים, תקראו איך זה עובד בכתבה שהעלתי כאן.
בהצלחה.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59133

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
הורדת לבידו לגבר!

אני אישית לקחתי 10 גרגירים כל יום של שיח אברהם, לעסתי פשוט 10 גרגירים אחרי שקילפתי את חלקם (חלקם מקולפים כבר) מהציפוי שלהם. לא חליטה וכאלה כי זה גם קל להכנה, גם מהיר וגם זיל הזול.

שקית של צמח טבעי עם כשרות בד"צ העדה החרדית ירושלים עולה ממש מעט.

זה פועל פיזית על הגברת יצור פרוגסטרון (הורמון נשי) כך שזה בוודאי עובד.

לא מרגישים איזה שינוי כל כך גדול אבל זה עובד ועובד הורמונלית על הגבר  (לאשה דווקא זה מגביר את הלבידו ואת הרצון לשימוש=יצר מיני).
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59135

• צניעות
  • חבר ותיק
ראיתי שדנו פה בקשר לזה שזה תחליף לפעולות ושזה תרופה,

אז ככה: זה לא תחליף לפעולות, ממש לא, וזה גם ממש לא תרופה וזה אכן עוזר ברמה הפיזית וההורמונלית. והכי אחלה זה שזה בלי תופעות לואי.

אני קראתי הרבה על זה לפני שקניתי.

בהצלחה לכולם והשם יעזרו שלא ניפול,

אוהב אתכם וצריך אתכם,
צניעות

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59149

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
תודה צניעות על המידע שבודאי החברים יהנו ממנו כאן.

בעניין: משהו התנסה ב'שיח אברהם' אני רוצה מידע עליו- דחוף לפני 10 שנים, 4 חודשים #59159

• צניעות
  • חבר ותיק
אדם פשוט אנוכי אח יקר, פשוט נסיון  ;D

דרך אגב קונים זאת בבתי הטבע בצורת גרגירים שהם הזרעים של השיח אברהם (אברהם אבינו כמובן)
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן