ברוכים הבאים, אורח

שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה 438 צפיות

שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה לפני 10 שנים, 4 חודשים #58945

הגעתי לאתר בידיעה ברורה שמה שאני צריך זה קבוצה חיה וכנראה זה מה שנתן לי את הכח לקפוץ למים העמוקים.
אז קודם כל תודה לכל חברי הקבוצה.. הייתה כניסה חלקה באופן מפתיע.
אני צריך להודות שקיבלתי קצת בום בהתחלה כשהחבר שקיבל אותי התגלה כמישהו מוכר,אך זה עבר די מהר.
הדבר אולי הכי חזק שהרגשתי הוא מה שאני הרגשתי גם בפורום לאחר קריאת כמה פוסטים-פליאה והערכה עצומה.
בלי להמעיט במה שאני עברתי/עובר,אני מוצא את עצמי נרגש עד דמעות(חצי מהזמן בקבוצה ניסיתי לא לבכות מהתרגשות)מסיפורי הגבורה וההתמודדות של אנשים,ומהיכולת שלהם לדבר על כך-דבר שלא מובן מאליו כלל וכלל.למשל אחד הדברים שהכי מופלאים בעיני הם הנשואים,שבשבילי כרווק,ההתמודדות שלהם היא בלתי נתפסת כמעט,אני מעריץ אתכם,באמת.
כשדיברתי, ממש הרגשתי את ההקשבה האמיתית של כולם ואת השמחה שלהם בהצטרפותי,וזה עוד התגבר כשבסוף הפגישה באו אלי כמה וכמה חברים להחליף איתי טלפונים-זה בהחלט נותן הרגשה טובה.
בקיצור,אני מקווה שהמפגש הראשון הזו הוא תחילתה של ידידות מופלאה ובעז"ה של תחילת מסע ההחלמה הארוך אך מלא התקווה.
ממליץ לכל מי שחושש מהמפגשים החיים לנסות..
"תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר"
"הלילה ימלט מפני השחר העולה"

בעניין: שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה לפני 10 שנים, 4 חודשים #58947

• המכונה ישראל
  • דירוג כסף
  • החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!
ואוו מתרגש בשבילך! מזכיר לי, אני הגעתי בשעתו לקבוצה חיה, ולנגד עיני חבר מוכר שלא חלמתי שאפגוש אותו שם, אני דווקא הייתי לחוץ כל המפגש הראשון לא העזתי לדבר פחדתי מה הוא ישמע עלי אותו חבר, אבל אסירות תודה, אני חושב שהחבר הזה הוא אחד המתנות הגדולות שכבר קבלתי בתכנית הזו, מצאתי לי חברותא אמיתית יכלתי לחלוק איתו לספר לו לשמוע אותו, הרבה הרבה תובנות מבורכות קבלתי מהמפגש הזה, בהמשך הדרך זכיתי לפגוש שוב חבר מוכר גם זה היה לי לתועלת מרובה, אי אפשר להבין כמה הדבר שהסתרנו אותו כל החיים, שהיה לנו לבושה הכי נוראה, פתאום בהכרה שזה לא אנחנו, כיף לנו לשוחח על זה, לדון לפתוח פצעים ולנסות לחבוש אותם יחד, אוי זה כל כך מרפא, זה ענק.
זה כוחה של החברותא הזו שנקראת 'שמור עיניך' או בכל כינוי או שם אחר.
מאחל לך הצלחה מרובה ושמח בשבילך.
החיים האירו לי ברגע שגיליתי שאני מכור!

בעניין: שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה לפני 10 שנים, 4 חודשים #58951

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא חבר יקר
איזה כיף לשמוע
תמשיך לבוא
אוהבים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: שיתוף לאחר מפגש ראשון בקבוצה חיה לפני 10 שנים, 4 חודשים #58966

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

כשדיברתי, ממש הרגשתי את ההקשבה האמיתית של כולם ואת השמחה שלהם בהצטרפותי,וזה עוד התגבר כשבסוף הפגישה באו אלי כמה וכמה חברים להחליף איתי טלפונים-זה בהחלט נותן הרגשה טובה. בקיצור,אני מקווה שהמפגש הראשון הזו הוא תחילתה של ידידות מופלאה ובעז"ה של תחילת מסע ההחלמה הארוך אך מלא התקווה.

באמת שמחתי מאוד לראותך היום! כלשון התכנית: "החבר החדש הוא החבר החשוב ביותר".
מצטרף לתקוותיך! תרגיש נוח להתקשר.

אם אני לא עונה - סימן שאני ישן.
או עסוק.

או משתמש...  :D ;D
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן