ברוכים הבאים, אורח

להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס? 500 צפיות

להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס? לפני 10 שנים, 4 חודשים #59563

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
רציתי לשתף מהחוויה האישי, במשהו שקורה להרבה חברים (לפי שיתופים ששמעתי מהרבה חברים) אחרי שמאפסים ניקיון ובפרט ניקיון ארוכה,
אני באופן אישי מתי שאיפסתי ניקיון, יצאתי להפסקה של 24 שעות בלבד, הרי בממילא אין לי יום נקי, אז מה זה משנה עוד כמה שעות להיות בזבל, תן לי לפחות להתפרק שאתחיל את הניקיון ביתר שאת וביתר עוז,
הפעם שאיפסתי את הניקיון של 45 יום, וזה היה ספירה מאוד קשה, הרבה מעידות, אובססיות וכו'.
והתפללתי לאלוקים (סוג של הסכם - סליחה על סגנון הדיבור) שאני הרגע מפסיק להשתמש, ובחינתי אני שומר נקיות מרגע זה וכמובן "רק להיום" רק ל"שעה הבאה" ואני מתפלל ומתחנן לניקיון של מפוכחות כי אני לא יכול להיות נקי עם ראש משומש,
שיתפתי חבר עם התפילה שלי, -  והוא אמר לי אל תעשה שריר עכשיו, תמשיך בנפילות שתוכל להתחיל את הניקיון בכוח חדש,
אמרתי לו "אלוקים הכניס לי את המילים בפה" שהנפילה הראשונה הוא בטעות, (בדרך כלל) ואז הגוף משומש, ולא הראש, וכשאתה ממשיך עם הנפילות, אתה מכניס גם את הראש לשימוש ואז אתה צריך להוציא גם את הראש משימוש ומפנטזיות ומאובססיות,
באסירות תודה אני כבר 45 שעות נקי, ומהזיכרון של כל התחלות הקודמת, אני מרגיש הרבה יותר טוב מבעבר, אני מרגיש שוויתרתי על רצוני, אני על היום הראשון מסופק, ויש לי משהו חיובי שנותן לי כוח,
זאת אומרת "התחלתי את הספירה ברגל ימין"

סליחה שיצא ארוך, אבל ניסיתי לקצץ וזה המקסימום שהגעתי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס? לפני 10 שנים, 4 חודשים #59582

מזדה מאד עם ההגדרה של גוף משומש וראש משומש.

ועוד דבר שעוזר
לזכור שכמו שלוקח לגוף זמן להתאושש מאלכוהול
כך אותו דבר בדיוק לוקח זמן להתאושש מנפילה

וכאן זה אפילו לוקח יותר זמן (עד 3 ימים)
וכשמבינים זאת  אז יורד ההרגשה של "אם כבר אז...."
מקווה שהבנתם
בהצלחה
יש תקווה בא נשיר כולנו יחד
יש אמונה חזקה מכל הפחד...

בעניין: להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס? לפני 10 שנים, 4 חודשים #59601

• brother
  • דירוג פלטיניום
חבר אמר לי פעם-
"נפילה אתה מאפס נקיות אך לא מתאפסת לך המפוקחות"
הימים בהם הייתי נקי משאירים את הראש שלי עדיין מחוץ לפנטזיות שהייתי בהם וכו' כך ככל שאיני שוקע חזרה בנפילה כך יהיה יותר קל לחזור לדרך.
תודה על חידוד התובנה.
לילה טוב
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: להמשיך להשתמש ל24 שעות - אחרי איפוס? לפני 10 שנים, 4 חודשים #59726

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

וכאן זה אפילו לוקח יותר זמן (עד 3 ימים)

לי באופן אישי לוקח לי שבועיים עד שחוזר לי המפוכחות,
אוהבים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.97 שניות

Are you sure?

כן