ברוכים הבאים, אורח

כתינוק שנולד דמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כתינוק שנולד דמי 421 צפיות

כתינוק שנולד דמי לפני 10 שנים, 4 חודשים #60085

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
מרגיש כמו סמרטוט אבל חזקה עלי צווי הספונסר ויושב מול המסך , אצבעותי מקלידים אותיות אבל הלב שלי לא אתי, היה אתמול היה לי יום כזה נפלא !

למרות שלא נהוג פה לדווח שמחות בכל זאת כשהלב עולה על גדותיו אי אפשר להחזיק רגשות בפנים, אחרת זה עלול להשפך בצורה הלא נכונה.

חברים מגיע לי מזל טוב , פעם ראשונה שאפשר לומר מזל טוב אמיתי ! פעם ראשונה שעברתי לידת תינוק מתוך נקיות ! נקיות של 54 יום איננה ביג דיל בתמונה הכוללת אבל בפרטי הרגשתי והתנהגתי אחרת, זה התחיל בכך ש
עד היום בלי נקיות והחלמה
ההריון של אשתי מאוד הפריע לי והצדיק את נפשי הסקסוהיליסטית לעשות ככל העולה על רוחה, הקאות והוצאת מרפסת וכו' אינם דברים שנפשו של סקסהוליסט מחמדתן, עבור ללידה עצמה שאו שהייתי לגמרי מנותק מהסביבה מנסה כאילו להיות נחמד ולעזור אבל בפועל משוטט "במרחבי"או יותר נכון לומר "במיצרי" התאוה, כשעושים שמחה צריך לקבל קהל לברך ולתברך , מאחלים אחד לשני וכו' אבל בשביל סקסוהליסט השקוע במיצרים מאוד קשה לצאת מעצמי, לברך באמת לאחל באמת, בכנות לרצות בטובו של הזולת. 
אח"ז מגיע השלב של הויכוחים עם האשה למה היא לא מספקת אותי? בגלל שהיא הייתה בהריון, וכך אי אפשר להנות , אי אפשר יעני לבנות את הקשר אז צריך מניעה וכו' וכו' גלגל של נסיון לשנות את המציאות, את האשה הנפלאה שקבלתי הייתי מנסה לשנות ולשכתב אותה מחדש אולי זה יעזור לנפשי הסקסהוליסטית.

מהיום, עם החלמה ונקיות
נולדתי אני מחדש, ביחד עם זה גם נולד לי תינוק יפה (תינוק אותיו נקיות)תינוק שלא צורח, אולי השקט הפנימי גורם לי לא לשמוע את הרעש שלו, אולי הוא באמת יותר שקט אבל בתאכלעס אני חי את השמחה, אני חווה את זה, חווה איזושהיא מין שמחה אמיתית, חדוה כנה המתפרצת החוצה, מטייל במרחבי הנתינה, נתינה ליולדת , נתינה לתינוק, נתינה לחברים, קשה לי להמחיש לכם את זה כי זה משהוא חדש, כן הפעם חוויתי שמחה כדבעי......

אבל היום אחרי שהחזרתי את השולחנות לגמ"ח וחזרתי לשגרה, רוחי נופל בקרבי, העצלות והכבדות מעיקים עלי, התאוה גם מנסה פה ושם לחייך אלי, כנראה שאין לי ברירה ומוכרחני לחזור לפעילות לטלפונים ולספרות, רק כך אולי אחלים בס"ד.

אנא בוראי הנני מתחנן אליך עזור לי, אני חסר אונים מכור לתאוה בכל שלל צורותיה ,אחרי 65 יום עוד אוהב את התאוה , מחבב את התאוה , מסמפט את התאוה, אבל אין לי ברירה אם אתפתה לשתות מטעמה המשכר אמצא עצמי שיכור נדרס תחת גלגלי התאוה , אנא בוראי חוסה נא על בן אהוביך עזור לי להפסיק את הבריחה, להתחיל את ההתמדה.

יגל המחלים
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: כתינוק שנולד דמי לפני 10 שנים, 4 חודשים #60094

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
איזה יופי.
מזל טוב.
זה עובד, מרגש לקרוא.
מאחל לך להמשיך בדרך, לעשות את הפעולות כל יום רק להיום. כל יום את אותם הפעולות.
כך זה עובד. לי לפחות.
המון שמחה נחת ואושר.
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: כתינוק שנולד דמי לפני 10 שנים, 4 חודשים #60109

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
מזל טוב
כיף לקרוא
מקווים לשמוע אותך שוב בקבוצת אסירת התודה
בברכה
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: כתינוק שנולד דמי לפני 10 שנים, 4 חודשים #60111

מזל טוב
תודה על השיתוף
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן