ברוכים הבאים, אורח

ודשנו, הקשר בין ודשנו לסקסהוליסט.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ודשנו, הקשר בין ודשנו לסקסהוליסט. 351 צפיות

ודשנו, הקשר בין ודשנו לסקסהוליסט. לפני 10 שנים, 4 חודשים #60209

• יגל לבי
  • דירוג זהב
  • בוראי, אני חסר אונים ! אנא עזור לי.
במדבר פרק  ד פסוק יג. [size=10pt][size=12pt]וְדִשְּׁנוּ אֶת הַמִּזְבֵּחַ וּפָרְשׂוּ עָלָיו בֶּגֶד אַרְגָּמָן:[/size]/size]
ופירש רש"י ודשנו: יטלו את הדשן מעליו:
המשמעות של ודשנו נשמעת - להשים דשן על המזבח, אבל אנו רואים ברש"י שהוא מפרש להיפך (שהרי מזבח איננה מגדלת צמחים הצריכים דישון אלא משמשת כמקום הקרבת קרבנות והאפר המצטבר קרוי דשן,) והדרך היחדה לדשן את המזבח היא ע"י שיטלו את הדשן מעליו , הרי לנו מלה שפירושה היפוכה של משמעותה,
כשראיתי זאת בפרשה נזכרתי בהצהרתי הקבועה בפגישות ובטלפונים - אני סקסוהליסט

כשהצטרפתי לתוכנית נתוודעתי למשפט פותח בכל פגישה של סקסוהוליסטים, אי אפשר להתחיל בלי ההצהרה הזו "שלום, הכנוי שלי יגל ואני סקסהוליסט מכור לתאוה וגו'"
נתמלאתי תמיהה היאך אפשר להחלים מהתאוה שאני כל כך רוצה לשכוח ממנה , לברוח ממחוזותיה, להתנער מזרועותיה ופה אני בא ומצהיר קבל עם ועדה אני סקסהוליסט ? האין זה סותר את ההחלמה ?
כשהמשכתי בצעדי התוכנית הבנתי שבדיוק על נקודה זו מבוססת חלק גדול מההחלמה, עד שהגעתי לתוכנית רציתי לעזוב את תשוקות התאוה אלפי פעמים, מה לא עשיתי בכדאי להפטר ממנה, הלכתי והתחננתי לכל המי ומה בתחום, זעקתי וצעקתי לבוראי אנא עזור לי להתגבר על תאוותי עזור לי לעמוד בנסיונות עזור לי להתחזק מול יצרי , ובכל זאת לא נושעתי המשכתי לפול ולפול , וכשחשבתי שהנה הפעם אני מחזיק מעמד , הגיע רגע האמת ולא רק שלא יכולתי עמוד, אלא גם נפלתי יותר עמוק מבעבר.

היום אחרי שהתנסיתי בפעילות של כניעה ראיתי שגם אם אני לא מבין איך זה עובד אבל אין להתווכח עם עובדות, דווקא ההכרה שאני לא יכול להחזיק מעמד , ההסכמה שאני סקסוהוליסט מכור לתאוה בכל נימי נפשי עוזרת לי להכנע להשתחרר מזרועותיה החובקות חונקות של התאוה , אם הכניעה הנה אמיתית במצב של התקף תאוה אני לא יכול לבד, אני צריך עזרה מיידית מבוראי ומהחברים, ארים טלפון ואמסור את תשוקתי לחברי עד כמה שאנו מסוגלים לפרט, אצהיר ואשנה להצהיר עוד פעם ושוב אצהיר אני סקסוהוליסט , עד שינוסו צללי התאוה רק להיום, כי אם אני סקסהוליסט לא אדע מה יהיה מחר, אין לי את הפריבלגיה לחשוב על מחר , וכל כמה שנכנעתי יותר, כל כמה שאני מכיר יותר בעובדה שהנני חסר אונים אצא יותר מעצמי ואבקש עזרה מאחרים, אשתתף בקבוצות חיות וכדו' כי אין לי ברירה הרי חסר אונים אני , הנני סקסהוליסט !

ההכרזה שאני סקסהוליסט טומנת בתוכה ההכרה בחוסר אונים שלי ,ההבנה שהתמכרתי אל התאוה בלי שום הגיון, על כן היא גורמת להכנעה שלי , ההכנעה גורמת לי לבקש עזרה מאחרים, הבקשת עזרה הנה יציאה מהבועה והקונכיה שבה התאוה מצליחה לסגור עלי עד שאין לי אלא לפול לזרועותיה, היציאה מהבועה גורמת לי לראות שאפשר להתמודד אפשר לוותר וכו' וכו' .
מעגל שלם של החלמה שנובעת רק ממלה אחת פשוטה ועוצמתית בכנותה - אני סקסהוליסט !

סְקסְהוֹלִיסט. יטלו את התאוה מעליו :
הרי לנו מלה שפירושה היפוכה ממשמעותה !

בהחלמה
יגל

נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: ודשנו, הקשר בין ודשנו לסקסהוליסט. לפני 10 שנים, 4 חודשים #60233

תודה.
זה אחד מהמשפטים שקשה לחדשים בתחילת הדרך לקבל, גם בגלל מה שציינת שזה לכאו' סותר להחלמה.
לכן אומרים לחברים תשארו איתנו עוד קצת ולאט לאט יתבהרו העניניים, ולא רק בנוגע למשפט זה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן