ברוכים הבאים, אורח

ואני רק ביקשתי להיות נקי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ואני רק ביקשתי להיות נקי 429 צפיות

ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60591

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
שלום לכולם,
כפי שכתבתי כאן לפני כחודש, בעצת הספונסר וחברים שיתפתי את אשתי אחרי תקופה ארוכה שאני בתכנית.
לפני שדיברתי איתה חששתי מאוד, לא רציתי לחשוף ולהיחשף, חשתי בושה, אשמה ופחדתי שאשתי תשתמש במידע החדש בכדי לפגוע בי, יחסנו מעורערים מאוד והיה לי ברור שלא ירחק היום והיא תשתמש במידע ככלי ניגוח נגדי. היה כבר מאוחר, הייתי עייף מאוד ופחדתי לגמור את הלילה על הספסל בגינה הציבורית הסמוכה. היה לי ברור שהיא לא תקבל את הדברים בהבנה, לא תקבל אותי, שהיא תגעל ממני, תשנא אותי על מה שעשיתי ועל מי שאני.
מאז, עבר מעט יותר מחודש והעולם שלי השתנה לגמרי. אני נוהג עם אשתי בכנות מוחלטת אין יותר סודות, שקרים וטיוחים. אלוף העולם בשינוי מפני השלום הפך לאדם עם כנות בלתי מתפשרת והכל השתנה.
ממצב של נתק מוחלט לפני התכנית, היום יש תקשורת חיובית ביננו, יש רוגע בבית, נחת, שלווה. ילדים שמקשיבים גם בלי עונשים, כעסים, איומים וכד'. אבא שמדבר בנחת לאישה ולילדים, נוכח בבית, מחפש את חברת משפחתו ולא מצפה לרגע שהם יעלמו בשביל להיות לבד ולהשתמש. בעל שאחרי שנים הפסיק להיות מרוכז רק בעצמו והתחיל להקשיב לאשתו, להיות איתה להפוך לחבר שלה ולפעמים אפילו להבין אותה (לפני התכנית התלוננתי תמיד שאשתי תמיד קוטעת אותי באמצע דבריי, היום אני משוחחים יחד בנחת, בנעימות, הרבה יותר וללא הפרעות). עזבתי מקום עבודה אחרי שנים של פגיעה וביזוי וקיבלתי מקום עם הרבה יותר שלווה שמחה וחברה טובה. אין כמעט תחום בחיי שלא השתנה לטובה.
אצלי, "הדרך הייתה מלאה עליות וירידות, חלקה ומלאה חתחתים. לפעמים הוקפנו נופים מדהימים ולפעמים היינו שרויים בערפל ולא ראינו דבר מלבד רגל אחת אחרי השניה בזמן שבוסננו הלאה. לפעמים חווינו אושר גדול, פעמים אחרות ספק אי וודאות דיכאון ופחד. לפעמים נראה היה שהוצמדו לרגלינו כנפיים, פעמים אחרות עמדנו במקום, ולפעמים בכלל נאלצנו לסגת. אבל מרגע שעלינו על הדרך הזאת אמר לנו משהו פנימי עמוק שזה המסלול הנכון בשבילנו, פשוט ידענו את זה וזה הספיק כדי שנמשיך הלאה"(הספר הלבן).
אני חושב שבלי ספק, את המתנה הגדולה של חיי, נתן לי אלוהים בזמן שהוליך אותי לתוך האתר של "שמור עינייך".
אני רק בהתחלה של תהליך, נמצא בצעד 4, אך חיי השתנו לבלי הכר. קיבלתי כל-כך הרבה מתנות טובות ויקרות בתכנית ואני רק ביקשתי להיות נקי....
בעזרת אלוהים אוהב, ספונסר, חברים ותכנית שעובדת, אני נקי היום 200 ימים.
מתפלל לעוד יום נקי,
ירוחם.
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60594

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מדההההההיייים! תודה על התקווה.
לפעמים כל מה שראינו זה את הדרך של אלו שצעדו מאחורינו 

אוהב וצריך
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60600

מדהים.
לדעתי הדרך תמיד הייתה מלאה נופים עליות וירידות רק אנחנו היינו שקועים בסמרטפון במקום להציץ בחלון ולחוות את המציאות.
מאחל לך להמשיך לחוות ולחיות.

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60643

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!

מדהים.
לדעתי הדרך תמיד הייתה מלאה נופים עליות וירידות רק אנחנו היינו שקועים בסמרטפון במקום להציץ בחלון ולחוות את המציאות.
מאחל לך להמשיך לחוות ולחיות.

מזדהה לגמרי.

וירוחם, אוהב אותך. דברים טובים קורים.
שימשיך כך.
אוהב.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60651

תודה על זה. מתפלל לוותר, לשחרר, לקלוט שאפשר אחרת

וקיפאון

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60693

תודה רבה ירוחם!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60714

• brother
  • דירוג פלטיניום
כיף לשמוע גם על החלמה!
תודה רבה, כיף לצעוד עם מחלימים
ולא רק עם מדוכאים.....
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ואני רק ביקשתי להיות נקי לפני 10 שנים, 3 חודשים #60716

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אהבתי מאוד!  ;D
תודה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן