ברוכים הבאים, אורח

המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו" 287 צפיות

המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו" לפני 10 שנים, 3 חודשים #60855

בס"ד

אחים יקרים ואהובים היום 28 לניקיון עם מלחמות בלב הגיהנום חסדי ה' שום דבר לא בזכותי הכל חסד גמור.

היום חשבתי קצת על המציאות שאני חי ואני מאמין שלצערי הרבה חיים באותה מציאות ולכן פידבק למאמר זה יתן לי איזון אם זה הרגשה אישית או דבר שורה לכולם.

אין חולק שאני חולה אבל חכמינו היקרים אמרו על נשותינו ש"דיינו שמצילות אותנו מהחטא" , הרגשתי שהעולם המערבי יצר מציאות איומה שהאשה יוצאת לעבוד ורוצה לממש את עצמה ובנוסף מגדלת ילדים ואז בינינו מתי יש לה כח וחשק לבעלה ויוצא מצב שבמקרה הטוב מליל טבילה למשנהו .
והבעל מה איתו?
נאבק במחלה האיומה שלו , וחי עם אשה מקסימה שבאמת משתדלת ומפרנסת ודואגת לילדים  אבל מה עם "דיינו שמצילות אותנו מן החטא".

זה הגיגי ליבי אשמח לתגובתכם לוחמים יקרים שמסתכלים למחלה בעניים ולא מרפים ולא מתייאשים ותמיד מתחילים מחדש.

ונראה לי שזה מאמר הכתוב נר דולק , ומיטה מוצעת ששניהם הם הכרחים לשלום בית והיום לצערינו החולאים גוברים ואין איש שם על לב באמת להדריך את נשות ישראל לדבר הרגיש באמת שימי לב לבעלך כי בידך הדבר (ושוב הם צדיקות ועושות מעל ומעבר אבל שוב פעם את ה"דיינו" הם מפספסות , אין ספק שבתקופות שבהם יורד מהאשה עול הבית גם הבעל שמור יותר ) תראו כמה פוסקים נזהרים בעניין הטבילה לעשות כל טצדקי שלא ידחה ליל הטבילה כי הבינו בנפשינו והמציאות היום טופחת על פנינו.

הקב"ה לא סופר את ההצלחות שלך אלא כמה פעמים התחלת מחדש

בעניין: המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו" לפני 10 שנים, 3 חודשים #60878

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
צודק אחי.
היא אשמה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו" לפני 10 שנים, 3 חודשים #60883

• mikolo
  • דירוג כסף
  • מדבר עם ה' - וזה עוזר לי תמיד!
לדעתי יש מקום להשתדלות גם מצידנו (הגברים) בעניין הזה.
אדם חכם וירא שמים שעוסק בהדרכת חתנים הסביר לי פעם למה זו טעות לקבוע שהאשה אשמה.
ונתן לי מספר כלים (שלא תמצא בקומדיות רומנטיות) כיצד להתקדם באמת.
לפעמים אנו שוכחים כמה אנחנו בעצמנו עייפים ומצפים לתוצאות מיידיות והיענות אוטומטית.
דבר נוסף שאנחנו שוכחים הוא : להתפלל כך בפשטות להתפלל בכנות ובמילים הכי ספציפיות.
להתפלל ולראות ישועות.
תמשיך להצליח - 28 זה כח!

בעניין: המציאות המערבית שנלחמה ב"דיינו" לפני 10 שנים, 3 חודשים #60903

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר

הנושא ארוך וטעון. אם תרצה נוכל לשוחח ואוכל לפרט יותר. ( כולם מוזמנים לשיחה )

אבל ממש בקצרה אכתוב עלי.

במשך שנים חשבתי שאני מכור בעיקר בגלל אשתי שלא מספקת אותי.. מה עם הדיינו???

כיום אני יודע שלי יש בזה חלק פעיל מאוד.
קודם, הייתי מכור עוד הרבה לפני שהתחתנתי...

באתי לחתונה עם ציפיות מטורפות למין ולתאווה ואשתי היתה כמו מנורה של 280 וואט שמחברים אותה לתחנת כוח גרעינית... "קצר".

בהחלמה לימדו אותי להרפות מהלחץ התת מודעי שאני שם על היחסים בינינו. וכשהתחלתי להרפות זיהיתי שגם אצלה משהו מתרכך, המנורה חזרה להאיר!

האשה וגם אני לא היינו מודעים לתהליכים שהלחץ שלי הפעיל. כיום אנחנו בשיקום. בטיפול זוגי עם יועצת זוגית סקסולוגית, הלוואי ואצליח מהר לשקם את ההריסות.
חייבים להבין שמכור זה סופת הוריקן שפוגעת בכל מה שסביבו ובעיקר בקרובים אליו.
כשאני משדר מסרים של "אני מכור לתאווה" אשתי קולטת אותם ומרגישה שאני מחפש את האיברים שלה ולא את הנפש שלה. זה גרם לה לדחייה עמוקה נפשית.
אני הוא זה ששרפתי והעכרתי את קדושת היחסים. אני חיפשתי תאווה במקום אהבה. אני חיפשתי ריגוש במקום אינטימיות.
והרי התוצאות...

אוהבים אותך
תמשיך לצעוד. כי יש תקווה לחיים טובים יותר ושפויים יותר.
יש תקווה לאהבת אמת

הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן