ברוכים הבאים, אורח

300 יום, אסירותודה לאלוקים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 300 יום, אסירותודה לאלוקים! 361 צפיות

300 יום, אסירותודה לאלוקים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #61566

• brother
  • דירוג פלטיניום
זהו, היום פסחתי מספר, מספר שמי יודע האם הייתי מגיע אליו. לא, אני לא נקי 300 יום ברצף אבל אני נקי 300 יום במצטבר!!!
בתוכנית וגם ביהדות למדתי שהדרך היא העיקר התוצאה בסוף תגיע, יגעת ומצאת תאמין!
כל יום נקי הוא גדול בשבילי, אצלי זה אומר שכל יום שעובר ואני לא רואה את הדברים שהייתי רגיל אני מתרחק מאותו הבור.
ככל שעובר הזמן אפילו אם נפלתי- היחס בין הימים של הנקיות שלי לעומת הימים ה"מלוכלכים" שלי מאז הגעתי לתוכנית רבים יותר!
נכון אני נופל, זוכר שאני חסר אונים וכל יום אם לא אשאר מחובר אפול!- אך רציתי לכתוב את הפוסט הזה ולהאיר את הנקודה הזאת של עצם היום הנקי.
300 יום שלא נפלתי בהם, מתוכם לפחות 250 יום שבהם הייתי גם מפוקח, ימים של שמחה, מילוי והרגשה שה' איתי.
רציתי לומר אסירותודה לאלוקים, לומר לו כיצד אני שמח היום, וכיצד אני רוצה להמשיך להיות מחובר אליו. אני לא יכול לבד אבל כשאני נותן לו את המושכות הכול נראה אחרת.
לפעמים אני מרגיש- נפלתי אני כל כך מלוכלך, מגעיל, לעזאזל איתי, נמאס לי... אבל אם אסתכל כמה ימים נפלתי לעומת הימים הנקיים אין מה להשוות!
אני מחלים! אני מחובר יותר מאשר מנותק! אני חי יותר היום מאשר בעבר!
היום אני מנסה לראות את החיוב יותר מאשר את השלילה, המוח שלי חולה, הוא תמיד רואה את השלילה באור גדול יותר, היום אני לומד ומבקש מאלוקים לעזור לי לשים את הזרקור על החיובי!
זה עוזר לי להמשיך הלאה, לא להתייאש, הסה''כ הוא שאני מתקדם, אני מכור מחלים!
תודה אבא על כך שאתה נותן לי עיניים לראות את החיובי!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: 300 יום, אסירותודה לאלוקים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #61569

איזה יופי.

מאחל לך עוד המון ימים מפוכחים וברצף.

בעניין: 300 יום, אסירותודה לאלוקים! לפני 10 שנים, 3 חודשים #61577

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה עם כל מילה.
brother כתב on 20 יוני 2014 09:20:

לפעמים אני מרגיש- נפלתי אני כל כך מלוכלך, מגעיל, לעזאזל איתי, נמאס לי... אבל אם אסתכל כמה ימים נפלתי לעומת הימים הנקיים אין מה להשוות!
אני מחלים! אני מחובר יותר מאשר מנותק! אני חי יותר היום מאשר בעבר!

הלכתי לטייל השבוע, ואני מסכם במחשבות שלי אני באסירות תודה נקי "רק להיום" 42 יום, לפני זה 45 יום, וקודם לכן 149 יום, ולפני זה 29 יום, ולא מובן מאליו עם המון מפוכחות בחסד אלוקים,
סה"כ 265 יום נקיים ובין נקיות לנקיות סה"כ הפסקה של בקושי 24 שעות, מי היה מאמין, מי צריך יותר מזה, "יום נקי = מליונים של מליונים"
וכמובן הלב מתרגש, הגוף מתרומם טפח מעל הקרקע,
תודה אבא.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן