ברוכים הבאים, אורח

גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה')
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') 490 צפיות

גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61709

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
אני יושב עכשיו מול המחשב. לקראת סוף היום. מלא. גדוש. עמוס. מתפוצץ מעוצמת הרגשות שמפעמים בי.
לא משהו מעניין במיוחד. ענייני עבודה. ככה אני. לוקח ללב גם את זה.
ואני לבד. הילדים ישנים. אשתי יצאה לפחות לשעה.
וואו.
ואם הייתי חוזר אחורה. לפני שנה וכמה חודשים.
אני מניח שהייתי ברגע זה בשימוש פעיל. צופה בפורנוגרפיה. מפוחד וחסר אונים. פוזל תוך כדי לדלת של הילדים להשגיח. צופה וכועס. צופה ושונא. צופה ומלקה. את עצמי. חסר אונים. ומסיים. ומכחיש. ובורח לכלים לסידורים לשינה לאן שרק אפשר.
ואגב, זה עבד - העומס הרגשי היה כל פעם נעלם בענן ההתרגשות והתאווה. ובסוף, הכורח בהכחשה היה שוטף הכל למטה, לנבכי הנפש - את קשיי החיים, את הכאבים, את מעגל הציפיות והאכזבות, את תחושת הבוגדנות, את הכעס על הקב"ה ואת השנאה העצמית, הבריחות ושימוש. אך ההכחשות לא מעלימות שום דבר, רק מצרפות הכל לגוש השחור ההולך ותופח שם למטה.
ורק להיום, אני לא פועל באותם דפוסים. אני נוכח. אני מתמודד. אני פונה לשמיים. אני מתייעץ. אני מוותר על הציפיות.
רק להיום, היה לי ח** של יום.
ורק להיום, אני ממשיך הלאה, לקלח את הילד, לשטוף כלים. ראבאק, אפילו ישבתי כמה דקות על עבודה אקדמאית ארורה. רק על זה אני יכול לכתוב פה פוסט שלם. מדהים.
ולהמשיך לחוש את עוצמת היום. להמשיך. ולקבל את זה. אולי טעיתי היום. אולי יצאתי טמבל בעיני כמה אנשים. אולי סיכנתי את עתידי הכלכלי. אולי גם הועלתי לכמה אנשים. ואולי לא.
וראבאק, אני מרגיש את זה פה בחזה. באמצע. עומס גדול. לחץ. זה לא עוזב אותי! לא רגיל לפיזיות הזאת של הרגשות שלי.

ובסדר. אני לא רץ לאיזה סם שישקיט את זה לרגע. לפורנו למשחק מחשב לדחוף לאפה לקרוא חדשות באובססיביות כמו זומבי ולנאום נאומים צדקניים בראש.
אני מקבל את זה. ככה ה' רוצה שיראה היום שלי. יאללה לכלים לניירת למשימות הכתיבה לכל הקטנות שגם מהם מורכבים החיים שלי. ה' גרם לי לבחור בחיים האלה. באיך שהם נראים. בכל פרט מהם. סומך עליו. שיוביל. כי החיים האלה לא שלי.
איזה טוב ה'. תודה.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61715

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
מחזק מאוד.
כניעה, מסירת הרצון. לתת לשם יתברך להוביל. אנחנו בעצם לא מנהלים שום דבר.
תודה לך. אוהב.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61722

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
יפה כתבת זיו
אותי מרתק כל פעם לקרוא מחדש
על חברים פה שגם בעיצומה של החויה הפורנוגרפית
הם חצויים -חייב להיות לזה סוג של קשר (גם אם אפילו זה
סוג של פחד )דתי/רוחני שלי אין
גם אם אני בעימו של תהליך ארוך של הפסקה
ברגע שהחלטתי שאני נופל -נגמר הסיפור מבחינתי
אין לי טיפת מחשבה שניה
שזה בעצם לא משהו שעובד לטובתי בתהליך הגמילה
בפיזי כולנו שוים
ברגשי -פחות או יותר
ברוחני -שהוא הקריטי ביותר
שלי שואף לאפס

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61727

בואנה זה חתיכת נושא.
"אסירות תודה"
אוהב אותך.

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61731

תודה זיו. מדהים לראות את הדרך שהתכנית הזו מעבירה אותנו. אתה שתמיד התלוננת על אדישות ועל קושי להרגיש מספר עכשיו שאתה מרגיש, ובכל זאת זה לא מושך אותך לשימוש. ברוך השם.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61742

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אוהב אותך מציע
כיף לקרוא
התחברתי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61763

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
אוהבים!
מתחבר לגמרי לנאמר בפוסט.
הגוש השחור שאתה מתאר, היה אצלי גידול ממאיר שהלך וגדל מהלב עד הגרון וכמעט חנק אותי.
אסירות תודה על התכנית ועל החיים שקיבלתי בזכותה.
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61916

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה לך מציע היקר.

חידדת לי את הנקודה. החידוש של ההחלמה זה שאפשר להרגיש, מותר לכאוב. זה בסדר להיות חלשים. ויחד עם כל חוסר השליטה אפשר גם להישאר נקיים.

כשאני הרשיתי לעצמי לחוות את החולשות שלי אז הם איבדו הרבה מהכוח שלהם עלי.

בבקשה תמשיך הלאה לשתף מחוויותך
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: גם לי אין לי כוח לחשוב על נושא (או: איזה טוב ה') לפני 10 שנים, 3 חודשים #61920

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
התחברתי מאוד לקטע של ההרגשה הפיזית של המועקה. אמלי זה כמו מן לחץ כזה בחזה שלא מרפה...
הפער בין ההאיי של ענן התאווה לשגרתיות המתישה של שטיפת הכלים מוכר לי אף הוא. תודה על התזכורת.
מתפלל לשלווה ולקבלה של היום יום על קטנוניותו....

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן