ברוכים הבאים, אורח

גם אלוהים לא יצליח לחנך אותי! (?)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: גם אלוהים לא יצליח לחנך אותי! (?) 406 צפיות

גם אלוהים לא יצליח לחנך אותי! (?) לפני 10 שנים, 2 חודשים #61940

מגיל אפס, פשוט אפס, אני זוכר את עצמי כמרדן.
לא, אני לא חוצפן, לא הרמתי קול על אף אחד מהמורים שלי, לא הרמתי ידיים מעולם, אבל מרדן זה שמי הפרטי.

אני לא אשם, אלוהים יצר אותי ככה, אין לי אף כלי להתמודד עם זה, זה פשוט אני!
אם אראה חוף רחצה אשר אסור לשחות בו ללא מציל, אז 'קרבן' הוא הראשון להיכנס. אם המשגיח היה מודיע שביום העצמאות חובה להיות בישיבה, אז 'קרבן' דווקא יצא. וכן על זה הדרך..

אין מי יאמר לי מה תעשה ומה תפעל, חייבת אותי? קיבלת אפס תפוקה.
לעומת זאת..

אם נתת לי מרחב פעולה, קיבלת את 'קרבן' במיטבו, בא לידי ביטוי בכבישת שטחים בכל אספקט.
הנקודה היא, שכל העולם יבין והבין את זה! חברים, משפחה, עמיתים לעבודה, מורים ורמי"ם, היחידים שלא השכילו לקלוט זאת.. אלו ההורים שלי..

כן! דווקא הם!
מתוך כל העולם, דווקא הם!! אלו שגידלו אותי, אלו שהביאו אותי, אלו שאמורים להכיר אותי כ"כ טוב, דווקא הם מתנהגים כלפיי עד עצם היום הזה בדיקטטורה הזויה.

לפני כשבועיים התפרצתי עליהם!!!
פשוט צרחתי, מתוך כאב, לא מתוך כעס וה' עדי!
זעקתי, שאלתי אותם למה כל המורים שלי הבינו את האופי שלי, גג אחרי חודשיים של ניסיונות כושלים, לאח"מ?! כולם קצרו הצלחה ונחת ענקית ממני, ודווקא אתם, ההורים, לא מבינים. מצווים, דורשים, עושקים.

תלמדו אותי, תכירו אותי.
והאבסורד הוא, שזה היה נראה טוב בתחילה. הכיוון היה נראה חיובי, נראה היה שהזעקה היתה מובנית.

אבל לא, כבר השבוע באנו לפיצוץ על מקרה דומה. "תעשה כך וכך.. ואם לא... אז כך וכך..." מה אתם רציניים?! וואט דה פאק?!! אני לא בן 10 ולא 15 ולא 18, אתם מכירים אותי מעולה!! תשנו גישה.

אבל זהו.
זה נראה מחוק.

נתק כבד ועשן עמוק שאופף.

קשה לי כך.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: גם אלוהים לא יצליח לחנך אותי! (?) לפני 10 שנים, 2 חודשים #61961

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך

ציטוט:
וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה. שום דבר, באופן מוחלט שום דבר, אינו קורה בעולמו של אלוקים בטעות. עד שלא קיבלתי את הסקסוהוליזם שלי לא יכולתי להישאר מפוכח, לא אוכל להיות מאושר אלא אם כן אקבל את החיים בדיוק בתנאים שלהם. אני צריך להתרכז לא כל כך על מה שצריך להשתנות בעולם כמו על מה צריך להשתנות בי ובעמדות שלי.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: גם אלוהים לא יצליח לחנך אותי! (?) לפני 10 שנים, 2 חודשים #61965

• דבוק בה'
אוהב אותך אח יקר! אני מאד מאד מזדהה עם זה!

אחד הסיבות העיקריות שכיום אני בחו"ל היא לא להתקל במצב שתיארת - שבעתי מזה!

להיות במחיצת הורים (אוהבים והכל, אבל משהו בתוכי תקוע שם, לא מבינים אותי, קשה לי, דורשים, וכו') זה בלתי נסבל מצידי, במיוחד מאז שהגעתי לתכנית ואני משתדל להיות כנה עם עצמי.
שה' ישמור אותך!

נ.ב. הזדהיתי מאד עם זה : ''מגיל אפס, פשוט אפס, אני זוכר את עצמי כמרדן.
לא, אני לא חוצפן, לא הרמתי קול על אף אחד מהמורים שלי, לא הרמתי ידיים מעולם, אבל מרדן זה שמי הפרטי.''
בתוכי אני הכי מרדן שיש, בכל סיטואציה שהיא אני רואה בדיוק הפוך מכולם! מבקשים ממני משהו, אני יעשה את זה בשמחה, אבל תמיד אני יחשוב למה הוא מבקש ממני? למה בצורה כזאת? ובכלל אפשר אחרת. וכו'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן