ברוכים הבאים, אורח

הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו'
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' 559 צפיות

הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62029

שלום חברים
אני רוצה לעלות משהו שנורא קשה בקבוצות החיות
למי שמגיע לקבוצות החיות יודע שברוב המקרים עושים סיבוב בין כל הנוכחים וכל אחד מודיע על אופן התמכרותו ימי נקיות ובאיזה צעד הוא אוחז
תמיד כשזה מגיע אלי ואני מצהיר על זה שאני מכור לנערות ליווי זה הורג אותי וקורע אותי מבפנים זה קשה לי עד מווות, אני מרגיש מושפל, מפגר, אידיוט, דפוק, חסר מצפון, דוחה, אם הייתי חושב שלא רואים אותי הייתי פשוט בוכה
היו פעמים שפשוט השמטתי את ההתמכרות הזאת של הנערות ליווי בסך הכל הייתי אולי 5 פעמים אצל נערות ליווי ועוד 20 פעמים של כמעט
אבל כששמעתי אחרים מצהירים על אופן ההתמכרות הזאת אני מרגיש רע למה הם מצהירים על זה ואני לא? אני יותר טוב מהם? ואז בפעם הבאה אני לא מוותר לעצמי ולמרות כל הקושי אני מצהיר שוב, לפעמים זה מול 70 אנשים ולפעמים מול 15 איש אני החלטתי שאני לא מוותר לעצמי וגם אומר לעצמי אולי זה סוג של כפרה למרות שזה לא העניין בקבוצות לחפש כפרות אלא פתרון
איך אתם מתמודדים עם זה?
מסתירים?
קשה לכם?
אין לכם בכלל בעיה בכלל עם ההצהרה הזאת (אם יש לכם את הבעיה)?

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62030

אתה מדבר על קבוצות SA או שמור עיניך?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62031

SA

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62071

• דבוק בה'
אני לוקח דווקא את הדברים המבישים שלי ומצהיר עליהם - לדוגמא משיכה גם לגברים.

חלק ממה שלימדו אותי זה לצאת מההכחשה ולהכניס אור לתוך המקומות הכי חשוכים - כמובן כל דבר בפרופורציה המתאימה.

ברור שזה קשה פעם ראשונה ושניה. אבל לאט לאט רואים את הקבלה הנפלאה שיש בקבוצות, מקבלים כל אחד עם כל ג'וק שעולה לו במוח ורוצה להשתמש עליו, זה מאד מקל.

מאחל לך שתמצא את זה בקבוצות.

אוהבים!

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62086

אין ספק שהקבוצות בשבילי זה מתנה שלא הייתי חולם לקבל, האנשים, האווירה, ההחלמה, פשוט הרגשה טובה
מרגישים איך שכולם שווים וזה לא משנה מה ההוא עושה ביום יום ואיזה משרה יש לו או האם הוא רב חשוב או שהוא ממלצר במסעדות וזה גם לא מעניין אף אחד באים להחלמה וזהו
היה אחד שהגדיר את זה שזה מעין עולם הבא כולם שווים, אין גדול ואין קטן כולנו באנו למטרה אחת, להחלים.
זה אחד הדברים שכ"כ מושך אותי להגיע לקבוצות פשוט להרגיש עולם טהור נקי ללא תחרות קבוצה של אנשים שעובדים על עצמם
אני כבר כמה חודשים מגיע לקבוצות ורוצה להמשיך בע"ה
רק הקטע הזה לא עובר לי כנראה שזה חלק מפגמי האופי שלי אגו, גאווה ושאר ירקות...

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62090

• רוצה לחיות
  • דירוג פלטיניום
  • 'בני תנה ליבך לי'
קבלה היא התשובה לכל הבעיות שלנו...
נודה לך ונספר תהלתך 'על חיינו המסורים בידך', תודה על האפשרות למסור לך את השליטה על החיים

'אנחנו כמו אנשים שאיבדו רגל, הם אף פעם לא מגדלים רגל חדשה'. (הספר הגדול עמ' 29).

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62104

בדרך כלל קושי להודות בפגם מסוים בי כי "מה יחשבו עלי" נובע מהעובדה הפשוטה שאני לא מקבל את עצמי ואת הדברים הקשים שעשיתי.
למרבה המזל הפתרון בדרך כלל פשוט יחסית: להתעלם מהפחד, מנורות האזהרה שמהבהבות בראש שלי, ולהודות בכנות בבעיה שלי. ברגע שאני מסוגל להגיד "שמי פינחס ואני עושה מעשה זימרי", והתקרה לא נופלת ואף אחד לא מצקצק בלשונו ואיש לא נגעל - אני מבין שאולי אם הם מקבלים אותי אז גם לי מותר, לפחות קצת, לקבל את עצמי.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62143

• מכשיר
  • חבר חדש
יש דברים שבאמת נדמה לי שמתביישים לספר על נפילה עם א"א

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62158

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני נפלתי לתאווה עם א"א... במקרה זו היתה אשתי...
זה שזו לא עבירה, לא משנה בכהוא זה מהתוצאות ההרסניות למכור שמשתמש בסם שלו.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הודעה בקבוצות - אני מכור לנערות ליווי אוננות ופורנוגרפיה וכו' לפני 10 שנים, 2 חודשים #62174

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אני נפלתי לתאווה עם אשת איש... במקרה זו היתה אשתי...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן