ברוכים הבאים, אורח

הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! 549 צפיות

הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63090

• brother
  • דירוג פלטיניום
הרבה זמן שלא כתבתי, החלטתי לשתף את הדברים שעוברים עלי בזמן החולף האחרון... בשביל החברים שמכירים אותי, ולחברים החדשים.

עד התוכנית- הרגשתי רע, הייתה לי הרגשה של חוסר שליטה, הפרעה גדולה בלימוד התורה שלי, חוסר שקט נפשי, עיסוק בתוך עצמי, רצון להתגבר על התאווה אך אי הצלחה ותסכול.
ניסיתי להתמודד מול הנפילות שלי, פשוט לא הצלחתי, בקשתי מאלוקים שיעזור לי, אך משהו לא עבד, התקלקלתי, הפכתי להיות שבר כלי...
בתוכנית- למדתי להשלים עם עצמי יותר, למדתי לדבר עם חברים, להקשיב, לשמוע, להרגיש, לחוות, וליפול... כן, למדתי שאני יודע גם ליפול אך למדתי גם לקום!
נפלתי אחרי ימי נקיות רבים וקמתי חזרה לסבב חדש. שוב נפלתי אחרי ימי נקיות רבים... לקח לי זמן לחזור משם, אולי אפילו עדיין לא חזרתי... היום אני מתפלל שכן, ועל כך החלטתי לכתוב את המשך הפוסט.
התקופה האחרונה הייתה לי קשה, כי נפלתי ושוב ושוב ולא ידעתי מה הולך, הבנתי שיש לי משהו לוקה בחסר... הרגשתי פתאום שאני חונק את עצמי.. כן, כך הרגשתי, כל הלחץ שאני יצרתי לעצמי בתוכנית, עשית פעולות ודיבור עם חברים וכו'... ספונסר... וכו'... צעדים (לא ממש, אולי בגלל זה לא הצלחתי לקום, הרבה חברים חושבים כך איני יודע האם אמת בדבר, אך אני יכול לומר שהיו לי שלושה ספונסרים ותמיד הקטע של הצעד הרביעי יש מריחה גדולה, כך אני מרגיש, אף אחד מהם לא לקח אותי מייד והעביר אותי את הצעד הזה והלאה.. שם נתקעתי... מחכה אולי לספונסר שיתפוס אותי ויעשה איתי את הצעד הזה כמו שצריך ומהר שישב לי על העורק הראשי עד שאסיים אותו... ואת כל הצעדים אחריו...)
הרגשתי שאני חייב לשחרר... אז שיחררתי... פרקתי "עול".
היום- אני מרגיש יותר משוחרר, נכון לרגע זה לא יצא לי לדבר עם הספונסר שלי כבר איזה שבועיים ואולי יותר... לא הלכתי לקבוצות כבר שלושה שבועות...
הדבר היחיד שאני עדיין עושה זה מדבר עם חברים! וחברים מתקשרים ואני עונה... מקשיב, משתף, חווה את עצמי קצת אחרת... בלי לחץ...
מתקדם לאט... בלי לחץ.
שם לי קווים... בלי לחץ.
שומר על שיגרת בוקר של טלפון לחבר וקריאה בספר הגדול. משתדל לדבר אל אלוקים.
לפעמים מתפלל תפילות של הצעדים.
אבל הכול בלי לחץ!
הפסקתי לספור ימים.
מוריד הילוך בכל מה שקשור לאינטרנט וכו' יודע ששם זה המקום של הנפילות... כן, שמתי סינון גם בפלאפון שלי, החלטתי שסיימתי גם שם ליפול.
שאלתי את עצמי את השאלה הבסיסית בזכות חבר שהאיר את עיני- האם סיימת?!
החלטתי- כן, סיימתי!
ואז שאלתי את עצמי, איך אתה מראה זאת?
עניתי- חוסם את מה שאני יכול, צובר בטחון עצמי חזרה, נקיון חזרה, והרבה עוצמות דרך חבר יקר שעוזר לי בדרך...
מה הלאה? לא יודע, אבל כרגע אני מרגיש טוב עם הכול. טוב לי בנקודת הזמן שבה אני נמצא עכשיו.
הלחץ שהיה לי כשהגעתי לתוכנית חלף עבר לו.
תמיד הייתי לחוץ על ספירת ימי נקיות, על רצון להיות נקי יותר מ... ויותר מ... הייתי לחוץ לעשות צעדים... לקרוא בספרות... וכו'...
היום אני רק רוצה להישאר נקי היום ובלי לחץ, רק עם חיבור לאלוקים ולחברים מתוך נחת ושקט פנימי חדש.
איך קיבלתי אותו? פשוט החלטתי, בדקתי מה קורה לי, למה אני נופל. עניתי לעצמי שאני מרגיש לחוץ מידי, אז שיחררתי את הפקק שסתם אותי.
תודה לך אבאל'ה על התובנות האלו.
מבקש ממך חיבור גדול, לזכור שאני יהודי!
לדעת שאתה אוהב אותי כל הזמן אפילו כשאני נופל בדבר הכי גדול שיכול להיות (לא התכוונתי למחלה אלא סתם כל דבר שלא ראוי ליהודי ליפול בו... גאווה, אנוכיות וכדו')
רוצה לזכור שאני בן של מלך והמקום שלי הוא בכסא שעל יד המלך.
מבקש ממך אבא דבר אחד- יום נקי!
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63091

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אח יקר!
בהצלחה בהמשך דרכך.
שלחתי לך גם הודעה בפרטי.

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63113

• הראל12
  • דירוג כסף
כל הכבוד! אוהבים!
בהחלמה בהמשך הדרך
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63120

אוהבים

אחי היקר ריגשת אותי לפני 10 שנים, 1 חודש #63291

בס"ד
אחי היקר ממש ראיתי אותי בתיאור שלך.
אני ב"פינג פונג" הזה הרבה זמן ואני יודע שהיום הזה היה לי יום מאוד קשה אני חסר אונים מולו לחלוטין ועדיין אני הולך הולך את הצעד הבא את הרצון הבא משחרר לאלוקים את מה שאני לא יכול עליו פשוט לא. ואני מבקש ממנו באמת שיעזור לי בזה.
אתה מקסים אתה מוסר את התהליך הזה לקדה"ב באמת לא הולך לאנוס אותו להיות בקצב שלך עם ההגדרות שלך עם התיזמון שאתה חושב שהוא צריך להיות בו. אלא משחרר.
תיראה איך אתה משחרר להיום ומהשחרור הזה אתה פונה לצעד הבא. אוהבים אחי ורק טוב

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63317

• מודה ועוזב ירוחם
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • דירוג זהב
  • גם כך אנחנו עוברים פה, לפחות נהנה מהדרך
אוהבים אותך אח יקר!!!
ריגשת אותי, מתחבר לגמרי לכאב ולקושי
מתגעגע לשיחות איתך...
ירוחם
אבא, אני רוצה להיות בטוח בכל ליבי
שלמסע הזה יהיה סוף טוב
שכל מה שאני עובר בדרך
יהפוך חולשה לעוצמה גדולה (אביתר בנאי)

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63388

זה ממש תוכנית גמילה מהאובססיה לתוכנית...
אוהבים. שמח עליך ועל הדרך.
ה' יהיה איתך

וקיפאון

בעניין: הזמן חולף.. הכי חשוב בלי לחץ! לפני 10 שנים, 1 חודש #63410

• brother
  • דירוג פלטיניום
ירוחם אתה מוזמן להתקשר...
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן