ברוכים הבאים, אורח

עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב 513 צפיות

עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63096

אנחנו לא יודעים עדיין אם תשעה באב יהיה חג או צום,‏ אבל בין כך ובין כך הקבוצות לא יוכלו להתקיים בשני או בשלישי.‏ ‏
קבוצת רמת גן תתקיים ביום ראשון בשמונה וחצי,‏ במקום הרגיל.
קבוצת ירושלים תתקיים ביום ראשון בשבע וחצי,‏ במקום הרגיל.
אנא נסו לחשוב רגע מי מחבריכם איננו מחובר לפורום,‏ והודיעו לו.‏ זה ייתן לכם החלמה...
בשורות טובות לכולם.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63097

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מזדהה עם כל מילה וכל סיפרה...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63131

• דבוק בה'

אנחנו לא יודעים עדיין אם תשעה באב יהיה חג או צום,‏ אבל בין כך ובין כך הקבוצות לא יוכלו להתקיים בשני או בשלישי.‏ ‏

למה? הפוך. אם זה יהיה יום חג ברור שנעשה קבוצה ענקית בירושלים עם כל המכורים מכל העולם! יהיה שם אחל'ה החלמה...

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63134

למה? הפוך. אם זה יהיה יום חג ברור שנעשה קבוצה ענקית בירושלים עם כל המכורים מכל העולם! יהיה שם אחל'ה החלמה...

זה מסוכן. מישהו עלול לטעון שמערבבים החלמה עם דת 
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63137

• הראל12
  • דירוג כסף
אם המשיח יגיע, אז הוא ירפא את כולנו, לא?
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63143

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
אם?
ברור שהוא יגיע ובטוח שהוא ירפא.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63147

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
בטח שהוא ירפא, ואז לא אצטרך את הקרבה המרגיזה הזו אליו.  אוכל להיות נקי בלי למסור לו את השליטה על חיי.
הנה ימים באים...
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63148

וקיפאון

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63160

• דבוק בה'
ירפא או לא ירפא - על הקבוצות לא נהיה מוכנים לוותר..

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63172

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אם כבר משיח, אצרף קישור

מרגשת אותי המחשבה שכשתתגלה מלכותו עלינו במהרה, כשנדחק בינות למקבלי פני משיח צדקנו ויהיו מי שירצו לתפוס אותנו בציציות ראשנו 'ולגלגלינו מכל המדרגות', כי אנו מאוסים 'העשויים ליצר הרע', יבוא אבינו וירעים בקולו למעננו "קבלו מהם, הם החביבים עלי ביותר". מקדשי שמי הם. ממשועבדי מצריים. ובתוך שיעבודם הנורא האמינו שזה לא סופי... שיש המשך... במסירות נפשם העמידו צבאות רבות...

למרות הקושי הגובר שלהם, נטלו את 'המראה האישית', הלכו מאיש לרעהו וסיפרו על גדולתי, שמו נוחותם האישית בעדיפות משנית והיו עסוקים בהשכנת שלום ביני לבין ילדי... מהם ילמדו... סמל ל...

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63173

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12

אם כבר משיח, אצרף קישור

מרגשת אותי המחשבה שכשתתגלה מלכותו עלינו במהרה, כשנדחק בינות למקבלי פני משיח צדקנו ויהיו מי שירצו לתפוס אותנו בציציות ראשנו 'ולגלגלינו מכל המדרגות', כי אנו מאוסים 'העשויים ליצר הרע', יבוא אבינו וירעים בקולו למעננו "קבלו מהם, הם החביבים עלי ביותר". מקדשי שמי הם. ממשועבדי מצריים. ובתוך שיעבודם הנורא האמינו שזה לא סופי... שיש המשך... במסירות נפשם העמידו צבאות רבות...

למרות הקושי הגובר שלהם, נטלו את 'המראה האישית', הלכו מאיש לרעהו וסיפרו על גדולתי, שמו נוחותם האישית בעדיפות משנית והיו עסוקים בהשכנת שלום ביני לבין ילדי... מהם ילמדו... סמל ל...

אוי רק לא זה
שכר ועונש עושה לי רע
תן לי יום נקי מפוקח ומחובר
לא רוצה להיות בולט לכאן או לכאן
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63184

מוישלה אהובי, הייתי בטוח שרק אני אלרגי למושג הזה.
חשבתי שאני יכול לעשות הכל לבד - מסתבר שלא.

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63186

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
רק תזכורת, שהקבוצות החיות הם היום ולא מחר.
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63192

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
סליחה, למה דוחים את הקבוצות בגלל תשעה באב ולא את תשעה באב בגלל הקבוצות?  :
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: עקב תשעה באב,‏ קבוצות שמור עיניך יתקיימו ביום ראשון הקרוב לפני 10 שנים, 1 חודש #63193

• הראל12
  • דירוג כסף
חזרתי אחרי התנתקות קצרה.
bhelpful כתב on 31 יולי 2014 22:33:

אם?
ברור שהוא יגיע ובטוח שהוא ירפא.

כן כן, ברור שהוא יגיע, וברור שהוא ירפא את כולנו.
bhelpful כתב on 03 אוג' 2014 13:27:

סליחה, למה דוחים את הקבוצות בגלל תשעה באב ולא את תשעה באב בגלל הקבוצות?  :

אני לא יודע למה לא דוחים את תשעה באב בגלל הקבוצות, אבל אני יודע למה דוחים את הקבוצות- בגלל תשעה באב.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן