ברוכים הבאים, אורח

שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות 849 צפיות

שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63620

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
:'( :'( :'( חברים יקרים אני כותב זאת בדמע ובכאב כי נפלתי יום חמישי והאמנתי כי יום ראשון אין מצב שאעשה את זה אחרי נפילה כזאת והנה נפלתי שוב אההההההההההה.......... ליבי נקרע בקירבי על ריחוקי מאבא שבשמיים כל פעם מחדש כל פעם אוזר כוחות להתחדש ונופל ושוב פעם אוזר כוחות אך אחרי פעמיים כאלה רצופות אני לא יודע מה לעשות אני מרגיש שהגזמתי עברתי גבולות.... :'( :'( :'( :'(

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63625

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר.

כדאי לך לבדוק עם עצמך מה קורה כאן.
אתה כבר מעל שנה כאן איתנו בפורום, נלחם בשצף קצף, זועק בוכה כואב, אך לא מוצא בתוך עצמך את הכוח להפסיק.
האם ייתכן והינך "מכור" לתאווה?

אתה לא צריך לענות לי. אתה חייב לענות לעצמך.

אמליץ לך לקרוא בספר הלבן ולראות אם אתה מתחבר לכתוב שם.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63626

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך השב חבר יקר
מזדהה עם עצמת הכאב, הזעם, השנאה העצמית, והבלבול.
בתקופת השימוש חשבתי שהשימוש הוא זה שמרחיק אותי מאלוהי.
אני זוכר את הרגעים שבהם הייתי מייסר את עצמי, מלקה וכועס.
מתחנן לאלוהיי שיתן לי עוד צ'אנס, עוד אחד להוכיח לו, ובעיקר לעצמי, שאני לא אפס, שאני יכול לבד.
והוא נתן לי עוד אחד ועוד אחד ועוד ועוד...
ותמיד הוכחתי שאני לא יכול, שהחלטה נואשת וחזקה ככל שתהיה, פשוט נמסה, והשאירה אותי מול איי החרבות של אישיותי, ושל כל האמונות שתליתי בעצמי, ובכוחותי.
כשהגעתי לשמור עיניך, עזרו לי לשנות כיוון.
בכל מפעל, אם אותו מנהל כושל שוב ושוב מול המשימה שהועמדה מולו. ישנם שתי אופציות, אחת שהמנהל פשוט לא מתאים.
או שהמשימה שהוטלה על שיכמו פשוט לא תואמת את כוחותיו. אולי המשימה שלו היא לא לנסות להתמודד עם זה לבד. אלא למצוא את מי שמתאים, או את זה שבכוחותיו לעשות את העבודה הזו.
הציעו לי לנסות בשלב הראשון לבזר סמכויות,  ברגע שאני מרגיש שישנה משימה שהיא מעבר לכוחותי, פשוט להעביר את המטען הלאה, לאדם אחר, מה שבטוח שהוא לא יכול להיכשל יותר ממה שאני כשלתי פה.
וראה זה פלא , זה עבד. כל פעם שהמסע גדל מנשא, פשוט העברתי אותו הלאה, התקשרתי לחבר, חלקתי בפניו את חוסר היכולת שלי להתמודד,  לראשונה הודתי שאני לא כל יכול, לבקש עזרה,  בשביל סופר אגו כמוני, זו היתה התחלה מרשימה, התחלתי ללמוד ענווה.
בשלב הבא הציעו לי לנסות לגשת למעביד שלי,  זה עם כל הציפיות,  ולבקש עזרה, כאן הייתי צריך לשנות גישה כלפי המעביד שלי, להבין את דרישות התפקיד, להבין שהוא לא מצפה ממני שום דבר מעבר לכוחותי, להבין שכל הדרישות היו פרי דמיונו של מוחי הקודח.
פרי הגאווה והריכוז העצמי שלי, ששלטו שלטון רודני בלי מיצרים בכל תחומי חיי.
כשהבנתי את דרישות התפקיד, ובעיקר מה לא כלול בדרישות הנ''ל,  יכולתי לגשת לאלוהיי ולהחזיר לו את ההגה לשחרר את הדוושות, ולהתחיל להנות מהנסיעה.
וראה זה פלא  המנהל החדש התגלה כמנהל מוצלח למדי, ככל ששחררתי ונתתי לו לנהל יותר את ההצגה, המחזה היה נראה יותר משובב נפש.
לאט לאט למדתי להתחיל למסור לו עוד ועוד חלקים מחיי,  וזה משתלם,  הנופים שאני רואה כשאני לא יושב על כיסא הנהג...
מאחל לך להצטרף אלינו למסע,
המנהל מחכה לכולנו...
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63629

מאוד הזדהייתי עם התסמין הזה שהוא חלק בלתי נפרד מהמחלה,  האמונה שניטעת בנו בתוך 24 שעות מנפילה שזהו יותר זה לא קורה אין מצב,  ואז הייאוש שבא בעקבות הנפילה, הרי כבר חשבתי והאמנתי שזה לא יקרה לי יותר.

אני מצאתי פה חיים, לא רק למדתי שאפשר לחיות בלי התאווה אלא למדתי שאפשר לחיות חיים בכלל.

מאחל לך למצוא כאן מה שאני מצאתי ויותר מכך, יש הרבה חומר קריאה באתר, קבוצות ותוכנית וספונסר, בקיצור צריך להשקיע פה קצת ממה שהשקענו בתאווה ונהיה מסודרים

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63635

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
שלום אהיה.
בחסד השם, לא מובן מאליו, זכית לכתוב פה עוד הודעה, למרות שנפלת.
זה לא דבר פשוט בשבילנו להודות בטעות. להודות שאנחנו לא אלוקים.

שמות ג': י'ג-י'ד:
"ויאמר משה אל האלוקים הנה אנוכי בא אל בני ישראל ואמרתי להם אלוקי אבותיכם שלחני אליכם ואמרו לי מה שמו מה אומר להם. ויאמר אלוקים אל משה אהיה אשר אהיה ויאמר כה תאמר לבני ישראל אהיה שלחני אליכם"

אפשר אחרת. לא צריך להלחם. כמו שמוישל'ה כתב יפה, אלוקים רק מחכה שנתן לו לנהל את חיינו.
שלחתי לך מסר לפרטי. אשמח להיות איתך בקשר.

ד"א, חסד מיוחד שהושיעה נא ומוישל'ה כתבו את ההודעות שלהם בהפרש של שניה!!! 
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים, 1 חודש #63649

מזדהה לאללה עם התחושות האלה, שנים אני מרגיש ככה וכותב ככה, בזכות הדרך והאתר הזה, בתודה ענקית לאלוקים, אני נמצא במקום אחר. לא שלא קשה ולא שלא מורכב, אבל התאווה היא לא זאת שמנהלת לי את החיים ומכתיבה לי איך להרגיש ובאיזה שעה לקום בבוקר, אני מחובר ומתמלא מהמקום האמיתי. מנסה לפחות.
אל תפספס את ההזדמנות, התחלת, תמשיך, יש כאן הרבה תקווה ודרך ואנשים שישמחו לעזור,

אשמח להיות עזר
אור

וקיפאון

בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 10 שנים #63975

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים אותך אחי. רוצה להצטרף לדברי החברים, המקום הזה מציל חיים! וחוצמזה שבקבוצות החיות ממש סבבה הרבה יותר כיף מלהתרסק לתאווה ולנסות למצוא נחמה בפורום, אני אישית קראתי המון בפורום מעל שנה וזה לא עזר בכלל ומאז שהצטרפתי לקבוצות בחסד ה' אני נקי.

תשובה: בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 9 שנים, 4 חודשים #73793

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
איך מצטרפים לקבוצה?

תשובה: בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 9 שנים, 4 חודשים #73796

מולי הפוסט הזה בשבילך !!!!
תקרא הכל מההתחלה !!!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: בעניין: שבור מעוך ולא יודע יותר מה לעשות לפני 9 שנים, 4 חודשים #73799

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ברוך שובך אהיה!

אני שולח לך בהודעה פרטית את מספר הטלפון שלי.
אתה מוזמן בשמחה להתקשר ולקבל את הפרטים על הקבוצה.

אם תעדיף להתכתב במייל בשלב הזה, אפשר בכתובת tahareini@gmail.com
(כמובן, גם כל חבר אחר מהאתר שמעוניין מוזמן לעשות זאת בשמחה רבה).

אהיה = אנא זמין למהוי (אני עתיד להיות).
מאחל לך הצלחה בדרך, ושתזכה להוויה חדשה ומתחדשת.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן