ברוכים הבאים, אורח

הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת ..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. 491 צפיות

הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63766

• barakelrey
  • חבר חדש
הייתי צריך להודות באמת לקח לי קצת זמן אבל אין מפלט מאשר לפרוס את כל הקלפים על השולחן לדעת להבין ולהפנים באמת עד כמה המצב הוא קשה , אז ככה היתוודתי לעצמי להפנים במלוא מובן המילה כל עוד התאווה בעורקיי זורמת לי בדם וחלק בלתי נפרד ממני הפסקתי לקוות לטוב ולשאף לעתיד ורוד עם תוכניות מתובלנות בעתיד שפוי ונורמטיבי מכאב גדול כל עוד התאווה היא השולט המרכזי בחיי כל עוד אני חי ובריא זה הכי טוב שאני יכול להפיק מעצמי במצבי .. כל זה נלווה בכשלונות ובאכזבות העבר שהגורם לה היא לא אחר מאשר ההתמכרות שלי שתוצאות הלוואי שלה הרסניות במיוחד .. חיי הם ההיפך הגמור ממה שייחלתי לעצמי , אחד ההשפעות ההרסניות ביותר של התאווה שגילתי שפשוט היא מונעת ממך להגשים תצמך במטרות שאתה מציב לעצמך איך שאתה כל פעם נופל מחדש לסם הארור ואיך שהחיים שלך לא רק תקועים אלא חוזרים אחורנית .. המון פעמים שאני מדבר עם אנשים פשוט כל ההיסתגרות שלי עם עצמי המופנמות שנגרם מהתאווה הכל צף לי מול העיניים שאני פשוט לא כזה אני אדם אחר לגמריי מאיך שעיצבתי את האופי שלי קשה לשאוף ולקבל תקווה מכל הזרע לבטלה שהוצאתי מכל האור האבוד שנאבד ממני מכל המוחין שפגמתי למרות שאני משתדל להיתמלות ברוחניות בתורה ובקדושה זה איפשהו עוזר מרומם ונותן אוויר במפרסים לא דומה מהמקום שבו הייתי חילוני אין ספק אבל עדיין לעצב את האישיות שלך מחדש לא רואה את זה קורה עד אשר אזכה להישתחרר מהתאווה 10-11 שנים שאני מכור אני באמת רוצה להתחיל חיים חדשים להיתחתן בעתיד ללמוד מקצוע למצוא עבודה שתתאים לי ושלא כל פעם מחדש אעזוב בגלל ההתמכרות וכל התופעות לוואי שלה קשה לראות את זה קורה ניסתי המון דרכים ופשוט אין מנוס מלהודות באמת , הבדל גדול מאוד בין מי שאני כיום לבין מי שהייתי רוצה להיות , הנזקים גדולים אני מקווה שיום אחד אתחיל לתקן אותם לעצב לעצמי תאישיות כפי שאני רוצה ולהמשיך בחיי בלי התאווה וההתימכרות .. סבירות מאוד גבוהה שהתאווה נוצרה בעל כורחי על מנת לתקן פגמי אופי שנמצאים בתוכי אבל הגיע הזמן לשים לזה סוף ופשוט אין מוצא , הרבה תקופות טובות של שמירה והימנעות מלהזין את ההיתמכרות קיימים אבל תמיד אני מוצא תצמי חוזר למקום הזה .. זה דבר שלא נגמר 11 שנים ולא רואים את הקצה אור שאותו אני מחפש .
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63773

תודה על השיתוף.

באופן אישי גם תמיד היה לי קשה לחיות בתוך הבלאגן הזה של מי שאני ומי שאני רוצה באמת להיות, עד שיום אחד בעזרת התוכנית למדתי שזה אותו אחד, מי שאני ומי שאני רוצה להיות זה אותו בן אדם שפוי שההתמכרות היא חלק ממנו, וגם למדתי לווסת את זה ולהשתמש במחלה שלי בהחלמה, ובעיקר לקבל את זה שאני חולה, ועם זה להאמין שיש עוד תקוה בשבילי שקיבלתי אותה דרך התוכנית.

גם היום אני רוצה תאווה, זה לא נהיה לי מגעיל ומסריח, זה עדיין ורוד ומתוק, רק שאני זוכר מה זה עשה לי, ובאותו רגע יש לי את הזכות לפנות לאלוקים ולבקש ממנו כוח, ולבקש ממנו למלא את עצמי ממנו במקום מה שאני מחפש למלא בתאווה, פתאום אני מרגיש שזה עובר וזה לא חזק כל כך כמו מקודם, ופתאום אני גם מרגיש הרבה יותר קרוב לאבא.

יש תוכנית ודרך, ויש פה הרבה מאוד חומר קריאה באתר ובפורום, באמת מאחל לך מכל הלב לזכות לקבל את כל הדברים הטובים.

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63779

וגם למדתי לווסת את זה ולהשתמש במחלה שלי בהחלמה,

אשמח אם תרחיב בנקודה זו
יש תקווה בא נשיר כולנו יחד
יש אמונה חזקה מכל הפחד...

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63781

התכוונתי לכך שפעם הייתי נלחם עם זה, לדוגמא הלכתי ברחוב וראיתי בחורה יפה והתחלתי להריב עם עצמי והורדתי את הראש וניסיתי לחשוב על הגמרא ולצייר בראש תמונות של רבנים, וכל מה שעולה לך בדמיון.

היום אני בעיקר מקבל את זה שזה אני, אני נדלק מכל מה שקשור בכל צורה ודמיון לתאווה, אז אני לא נלחם יותר, אני אוחז לאלוקים ביד ומבקש עוד כוח ועוד כוח, עוד תפילה ועוד תפילה, אז לפעמים אני מוצא את עצמי אומר "תודה לך אלוקים על המחלה שגורמת לי כל כך הרבה פעמים ביום לזכור שאתה אוהב אותי ואתה אבא שלי וממך כל הכוח שלי"

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63806

• barakelrey
  • חבר חדש
תודה לך על התגובה אחי .
קראתי ברפרוף את תכנית 12 הצעדים וקראתי לא מעט חומר , הדרך היחידה להיתגבר על התאווה היא המון הקרבה מצד המכור ושינוי הרגלים במילים אחרות פשוט אתה מגביל את עצמך בלא מעט דברים אני לא חושב שאני מוכן לזה כרגע בייחוד אחד כזה שנולד בחודש ניסן שלא מסוגל שמגבילים אותו זה מזל שצורך המון חופש אבל לא ניכנס עכשיו לאסטרולוגיה אני חושב שכל אחד באשר הוא לא אוהב שמגבילים אותו ואוסרים עליו לא מעט דברים בחיים , אני פשוט מחפש את הדרך לשלוט בתאווה ולא לברוח ממנה זאת ההגדרה הכי טובה .. הרי התאווה תמיד תהייה נגישה אליי לוותר על המחשב אני לא יעשה זאת , ועוד הקרבות רבות כאלה ואחרות . אני מחפש את הדרך לשלוט על ההיתמכרות ולא להיתחבאות ולברוח ממנה , אדם שפוי ונורמטיבי זה כל מה שצריך לבקש ..

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63807

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
כיפאק חבר, גם אני ניסני
אני לא יודע איזו תכנית שנים עשר הצעדים קראת, אבל בטח לא את זו שאני צועד בה.
אבל תאמין לי אנחנו פה לא מהאגודה למאבק בפורנו ובאוננות
מי שנהנה מזה או לא סובל מספיק, שיערב לו.
אני באתי על הברכיים, לא עם תנאים מוקדמים.
בהצלחה אחי, תכוון עלי כשאתה מפורנן.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63808

• barakelrey
  • חבר חדש
בהצלחה לך בתוכנית אחויה מי שזה מתאים לו וזה עוזר ומועיל לו אני לא מטיל בזה דופי . אני שמח בשבילך שמצאתה את המפלט שלך תמשיך בשלך .. =]

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63815

מאוד מזדהה עם המקום שלך, עם הקשיים, עם הרצונות, ועם העתיד, ההתקדמויות והנפילות.
אני הבנתי עם הזמן שהניסיון שלי להיות בשליטה על תאווה לא עובד, אצלי התאווה השתלטה על החיים, איפהשהו היא הייתה זאת שבלעה לי את החיים, את הרצונות ואת העתיד ואת כל מה שאני כל כך רוצה להתחיל ולעשות אבל דוחה שוב ושוב ושוב. שליטה לא עבדה אצלי, בייחוד שלא הסכמתי לוותר עליה, ברגע שהבנתי שאין לי דרך אחרת, זה או אני או היא, נאלצתי לוותר, רק להיום, ואני מגלה שיש חיים, חיים אמתיים, על מלא, עליות ירידות, קשיים ומורכבויות, אבל וואלה, חיים, כאלה שמעולם לא ידעתי, ושהסתכלתי עליהם רק מבחוץ, עם טונות של שכבות של ניילון וקלקר

וקיפאון

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים, 1 חודש #63823

• bhelpful
  • דירוג כסף
  • במעבר מחוסר שפיות לחוסר אונים...
ברק, עזוב שטויות. איך אתה יכול לקבוע אם התכנית עובדת בשבילך או לא לפני שניסית?
האם החיים שלך שווים לדעתך מספיק בשביל לנסות?
מקסימום לא עובד, מחזירים לך את הכסף.  ;D
בהצלחה!
נהיה בקשר בע"ה.
"וירדו חיים שאולה" - שגם בשאול חושבים שהם חיים.
הברכה ב"וירדו חיים שאולה", כמו [שאמרו חז"ל] "בני קרח לא מתו - מקום נתבצר להם ועשו תשובה", כי התשובה מועלת רק כל עוד שהוא חי, וזוהי הברכה, שגם בשאול יהיו חיים ויוכלו לעשות תשובה (היום יום כ'ו סיון, אדמו"ר מליובאוויטש).

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים #63843

• barakelrey
  • חבר חדש
תודה לכם על התגובות והתמיכה מקווה שיום אחד אני אזכה לטעום מטעמו של החופש האמיתי להחלים מהתאווה הארורה מהסרטן הרוחני הזה .. אני מאמין שיום אחד זה יקרה זה חייב לקרות מתישהו יבוא יום שזה יגיע לצומת דרכים שזה בחירה מאולצת וחדה שזה הייה או אני או התאווה כפי שציינתה - אור , ב"ה אני תמיד מקווה שיגיע היום שבוא אפסיק לחיות חיים מדומיינים ומזוייפים ואצלול לתוך החיים האמיתיים והטהורים שגם אם קשה שם ולא קל זה החיים האמיתיים והשפויים ולא אשליה שמכה בך שוב ושוב , תודה בהצלחה חברה .

בעניין: הבדל עצום בין מי שאתה לבין מי שאתה באמת .. לפני 10 שנים #63846

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום ברק!
שמח לראות אותך כאן אתנו בפורום!

אני תמיד הרגשתי שמתי שהוא ברור שהתאווה תעזוב אותי. בהתחלה חשבתי שזה יקרה בבר מצווה, אחר כך הייתי בטוח שזה יקרה בישיבה התיכונית, אחר כך הייתי ממש, אבל ממש בטוח, שזה יקרה בישיבה הגבוהה, אחר כך הייתי בטוח שהתאווה תעזוב אותי בחתונה (ואפילו הרבנים הבטיחו לי שאחרי החתונה יהיה הרבה יותר קל...), אחר כך הייתי בטוח שכשיהיו לי ילדים בטוח אפסיק. אבל זה אף פעם לא קרה... אף פעם התאווה לא קמה והלכה...

מצד שני, מאז שהגעתי לפורום, והגעתי למסקנה שאני מכור ושהתאווה כנראה לא תעזוב אותי לעולם, ושלעולם לא אצליח לנצח אותה,
נשארתי נקי למשך למעלה מחצי שנה. תקופה של נקיות שמאז גיל 12 לא זכיתי לה!
אם זה עבד לי ולחברים רבים נוספים, שנקיים שנים ארוכות, ושנפלו חזק ועמוק יותר ממני וממך, אין שום סיבה שזה לא יעבוד גם לך...
אולי כדי לצלול לתוך החיים האמיתיים כדאי לך לקפוץ ראש לתוך התוכנית...

מאחל לך שפע נקיות והצלחה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן