ברוכים הבאים, אורח

שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים 488 צפיות

שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #63883

• barakelrey
  • חבר חדש
יש מחשבה אחת שמאוד מנקרת בי ללא הפסקה , זה שגם אם איכשהו התוכנית תעזור לי תעשה פלאים ותוציא אותי ממעגל התאווה וההיתמכרות , תמיד אני יחשב כ-"מכור נקי" זתומרת זה משו שילווה אותי כל חיי מי מבטיח לי שלא אחזור לזה גם אחרי שנה שנתיים או יותר של נקיות ואז החזרה למעגל תהייה הרסנית ומפלצתית הרבה יותר תמיד אצטרך להיות עם יד על הדופק כל יום ויום , מאוד מרתיע העניין הזה .. כנראה זה בא ממקום מסויים אצלי באופי שלא מסוגל לקבל את זה שאני מכור חזק מאוד ורוצה להדחיק את זה , תכונה שמזייפת שאני אדם נורמטיבי ושפוי אבל להיות כנים בתוך תוכי אני מודע לכך שאני חולה קשה .. מאין קופליקט כזה מלחמה שלי עם עצמי . במילים אחרות אם לנתח את המצב אני כנראה מוכן להודות בכך שיש לי בעיה מאוד קשה ושחיי יצאו מכלל שליטה ממזמן , מצד שני לא מוכן להודות שאני חסר אונים זתומרת להודות שיש משו הרבה יותר חזק ממך שאינך מסוגל להיתמודד איתו , וזה משו שמאוד קשה לי לקבל אבל משו שאני בעצם יודע שזה נכון .. פרדוקס מאוד קשה שמשלה ומלאה אתי שיש בידי אפשרות להחלים מההיתמכרות ללולא הצורך להודות שאני חסר אונים אלא פשוט להישתמש בכלים כאלה ואחרים ולנצח את התאווה ראש בראש ולא להיתעלם ולברוח ממנה ..

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #63887

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תנסה..
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #63892

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #63908

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר,
אתה כבר המון מסתובב אצלנו בפורום, נכנס ויוצא,
תאמין לי אני מאוד מזדהה עם הסבל שלך, התסיכול וכו',
barakelrey כתב on 26 אוג' 2014 12:19:

תמיד אני יחשב כ-"מכור נקי" זתומרת זה משו שילווה אותי כל חיי ,
אני כנראה מוכן להודות בכך שיש לי בעיה מאוד קשה ושחיי יצאו מכלל שליטה ממזמן , מצד שני לא מוכן להודות שאני חסר אונים

כרגע אין לך שליטה על חייך?!
אז להיום אתה מנסה ועושה פעולות ליום נקי,
עוד חצי שנה, נדבר אם זה לכל החיים,
כל אחד והדרך שלו,
נשמח לראות אותך פה בפורום יותר,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64006

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שבוע טוב חבר יקר,

אני חושב שניתחת את המצב בצורה נכונה.

אומר את זה בקצת גסות אבל בכל זאת אומר,
אל תבוא לצעדים. אל תקרא לעצמך מכור. אל תחמיר ותכריע שיש לך בעיה אמיתית. כי אולי תוכל למצוא פיתרון נקודתי ומהיר בלי להיכנס לתסבוכים של מחלימים נקיים מהתמכרות.
אבל, אם לא נותרו לך ברירות, ואין לך את הקרדיט להתפנק על הסטטוס של עצמך אם הוא כזה או אחר, רק אז תמצא תועלת גדולה בצעדים. כי הם נוסדו למי שגמור.
מי שצועד בתור 'תוכנית כבקשתך' 'בונוס' 'מחווה' לא יגיע רחוק.

וזה מה שהתכוון חברי חסר אונים.
תנסה...

מאחל לך שתצליח להתמודד בעזרת 20 הכלים של שמור עינך.
אם לא הצלחת, אם אין לך תקווה וסיכוי, אז תהיה מספיק נחוש להיכנס למסע הלא קל שנקרא 12 הצעדים.
לא קל אבל מתגמל. ניסי. אלוקי.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64138

• barakelrey
  • חבר חדש
תודה רבה חברים מודה לכולם על התשובות המחכימות והמפגן האהבה ל-חבר וירטואלי-  זה לא מובן מאליו .. "שהרועה היה פעם כבשה הכל רגוע" .. אני חושב שלהיתנגח בתאווה חזיתית אין לי שום סיכוי כל עוד היא נגישה אליי מרחק נגיעה ממני ומצוייה בכל מקום ובכל עת ,  זה כמו שישימו לאלכוהליסט שתייה חריפה מול העיניים כל יום ויגידו לו אל תיגע , התאווה הזאת השאירה אבק לגדולי עולם אין אפוטרופוס לאריות כידוע , כוחו של ההרגל בנוסף לאקט של ההיתמכרות מוסיף בוסט רציני למאבק בכל זאת בנאדם שרגיל לעשות משו כל כך הרבה שנים מאוד קשה לשבר את הטבע , רק כוח חזק מההיתמכרות וההרגל הזה יכול לשנות לי מסלול חיים ולהוציא אותי לדרך חדשה רק אלוקים , ב"ה בקרוב מאוד ב"נ אתחיל את תכנית 12 הצעדים אשתדל ליישם את התוכנית במלואה והזמן יעשה את שלו , תודה לכולם בהצלחה והחלמה מהירה אוהב אותכם .

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64149

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
בהצלחה.
היום.

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64160

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
barakelrey כתב on 02 ספט' 2014 11:29:

ב"ה בקרוב מאוד ב"נ אתחיל את תכנית 12 הצעדים אשתדל ליישם את התוכנית במלואה והזמן יעשה את שלו , תודה לכולם בהצלחה והחלמה מהירה אוהב אותכם .

מעולה!
אבל איך אתה מתכוון להתחיל אותה? לבד?
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64195

• barakelrey
  • חבר חדש
תודה אחי , ככל הנראה עם חבר מאוד טוב שגם הוא נפל ברשת התאווה וההיתמכרות שנים רבות , כמעט אותו סיפור כמו שלי .. אנו כמעט כמו כפילים לולא היה לנו אחד תשני המצב היה לא מזעיר בלשון המעטה .. כמה משחרר שיש מישהו שאתה יכול לפרוק את כל המטען הזה שיש מכנה משותך עוזרים ומסיעיים אחד לשני  .. ממש סיוע גדול משמיים ההשגחה הזאת וההיכרות ביננו , לגופו של עניין אם נתקל בקשיים שאלות מסויימות מאוד אשמח לסיוע מאחד אנשי הצוות שוב תודה לכולם .

בעניין: שלום לכולם , היה במידה ואחליט לגשת אל תכנית 12 הצעדים לפני 10 שנים #64381

אוהבים אחי, מציע לך להתחבר כאן לכל הקהילה שהולכת ומתפתחת כאן. הרבה אנשים עם הרבה סיפורים אבל מכנה אחד משותף. והרבה תקווה. הרבה.

במידה וצריך, אשמח להיות לעזר
אור

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן