ברוכים הבאים, אורח

דילמה בברכות השחר שנפתרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דילמה בברכות השחר שנפתרה 329 צפיות

דילמה בברכות השחר שנפתרה לפני 10 שנים #64083

• בן אבי
  • חבר קבוע
כל בוקר שאני מברך את הברכה על הזכות בשליחות הייחודית שלי בעולם כמחוייב גם במצוות שאין הזמן גרמא, שלא עשני אשה. אני בדילמה, האם באמת אתה שמח, הרי הפנטזיה שלך היא כן להיות. אבל אז אני קולט שזו בדיוק הנקודה, שזה רק פנטזיה (התמכרות בלע"ז), אין פה רצון שמייצג מהות, יש פה תאווה שפורצת בסגנון לא שיגרתי, את התובנה הזו קלטתי הייטב כשלמדתי את פירושו של רש"י הקדוש על הפסוק "לא ילבש גבר שמלת אשה", ומפרש רש"י לילך ולישב בין הנשים, שאינו אלא לזנות. רש"י נותן לנו להבין שבל נחשוב כי אדם מגלה את עצמו שהוא משהו אחר או סוג אחר (כפי שהעולם המערבי והליברלי מעדיף להתייחס לזה ולחפות על העיוות שמשתרש) אלא שזה הכל עניין של זנות, סוג פנטזיה מינית בתלבושת שונה,  יש פנטזיה מול מגדרית, ויש פנטזיה תואמת מגדר, ויש פנטזיה אנטי מגדר, ויש פנטזיה סופר מגדר, אבל הכול זה בסיס של תאווה וזנות התמכרותית, כי מי שאינו מחפש את ההתמכרות, מממש את הצורך על פי מדדים נורמטיביים ומחפש את האושר מתחת לפנס שלו, רק ברגע שהעיוות משתלט והמוח זקוק לסם של ריגושים כדי לעמעם כאב או ריקנות, הוא יכול להפוך את האלכוהול למשקה רוויה, את הסם למאכל, ואת המין לפנטזיה.

בעניין: דילמה בברכות השחר שנפתרה לפני 10 שנים #64094

ובשביל זה צריך את אלוקים. רק הוא יכול לסנכרן את העסק. להפוך את החיים שלי לחיים. ולא לדרך הרסנית

וקיפאון

בעניין: דילמה בברכות השחר שנפתרה לפני 10 שנים #64125

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום. לא אתייחס לגוף הדברים משום שאיני מכיר חוויות אלו מבפנים אלא רק לרגש שנושב מהם . הניסיון שלי לימד אותי שהניסיון להתרחק מהפנטזיה על ידי הגדרתה כמגעילה או כמעוותת או כבהמית או כחומרית. או כמוני שהשתמש בכל הביטויים יחד אינו צולח. משום שבאמת אני רוצה את הפנטסיה ועד שלא אקבל את הרצון הזה כחלק ממני. אצשיך להיות מפוצל וממילא לא אסכים לוותר עליה. פשוט אמשיך לממש אותה ואמשיך לשנוא את עצמי בגלל התנהגותי. הקבלה היא המפתח לשחרור. לא קיתונות של צואה רותחת....
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: דילמה בברכות השחר שנפתרה לפני 10 שנים #64182

• בן אבי
  • חבר קבוע
ברור שאני מקבל את עצמי, כי זו מציאות שאני לא יכול לשנות אותה ואני חסר אונים לגביה, אך התפישה שיכלה להיות זה אני במובן המהותי, כאילו אני אדרוגינוס, מתבררת בסך הכול כעוד צורה של תאווה. הרי ברור שאם אדם יפתח פנטזיה להיות חתול, לא נאמר לו תקבל את עצמך בתור חתול, אלא תלמד לחיות עם הדחף של להיות חתול. אותו דבר אני לומד לחיות עם משהו שאני מבין שהוא צורה של תאווה, והדברים ברורים לכל סוגי הנטיות המיניות.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן