ברוכים הבאים, אורח

סוף סוף !!!!!!!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סוף סוף !!!!!!!!! 557 צפיות

סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64277

• avi408
  • דירוג כסף
היום היה אחד הימים הקשים ביותר בחיים וגם אחד הימים היפים ביותר!!!
הלכתי לקבוצה חיה ! אני?? כן אני! עד כמה שזה היה קשה להחליט ללכת אתמול, לא חלמתי כמה כמה יהיה קשה לבצע .עמדתי היום שעתיים לפני זמן הפגישה ואמרתי לעצמי לא אני נופל ולא שלא הייתה לי אפשרות היא הייתה קלה מתמיד להשגה כמעט בלי מאמץ .אני מודה לאלוקים שנתן לי את הכוח לי ולאדם שהחלטנו ללכת במסלול הזה ושנינו כמעט נפלנו והיו רגעים שזה היה כמו לכבוש את העולם ויותר כח ומוכנות [לא היה שום רצון]לדבר ביחד התקשרתי ודיברנו עד שפשוט החלטנו שאני הולך ראשון. כשחשבתי שזה יהיה מספיק לא חלמתי מה עוד מחכה לי נכנסתי לרכב ואמרתי לעצמי אתה משוגע???אתה הולך לאבד את הכל את כל מה שאהבת ,את כל מה שעזר לך בזמנים הכי קשים, לדבר שברחת אליו כל אימת שהיה קשה .התקשרתי ל"סוד הכניעה" והוא עודד אותי שזה שווה ולמרות הפחד פשוט לעשות. הגעתי לחניה ומכיוון שהגעתי מוקדם הייתי צריך לחכות עד שכמה דקות לפני החלטתי שאני לא יכול לא יכול !!!עוד פעם התכתבתי בsms אמרתי זהו אני הולך ,שנינו בכינו מרוב קושי אבל החלטתי להקריב את עצמי לאלוקים ולהגיד כל מה שאני רוצה לא קיים אלא את הכל אני מוסר אליו ,ונכנסתי!!! לא אכנס לפרטים שהיו שם רק אומר שיצאתי משם אדם אחר ! צריך להיות שם בכדי להבין !שברתי את הבדידות !שברתי את האני הגדול שחשבתי שאני ! שברתי את המחסום לסטיגמה בעיני של חוטא וראיתי אנשים[שאף אחד לא מוכר לי] שכל מה שהם רוצים זה להיות שפויים!!!אני מקנא בהם! לא בגלל שהם מצליחים ואני עדיין לא אלא על זה שהם עובדים באמת ואני עדיין רק בהתחלת הדרך .אין לי אשליות שזה זבנג וגמרנו ,אין לי אשליות שזה יהיה קל אבל זה נתן לי כח לא ליפול היום! ובינינו זה כבר מספיק לי ואם כל מה שעברתי בשבוע האחרון יביא אותי לעוד יום של נקיות ושפיות בהתמודדות הזאת הכל שווה!!!!
הפחד לפני לא היה סתם אנשים שם קיבלו אותי כ"כ יפה וכל אחד סיפר[ככל שהזמן הרשה ]שגם לפני שהם נכנסו פעם ראשונה הם פחדו פחד מוות [כהגדרתם] .התובנות העיקריות שלי הם שלמרות הפחד צריך להתמודד וההתמודדות שלי הייתה למסור את זה לאלוקים .זה קשה אבל שווה .אני כבר לא לבד כולנו משפחה אחת .לא משנה איך הגעתי להתמכרות אבל עכשיו אני כאן, ואני צריך להתמודד ולמרות כל מה שניסיתי זה היה "אני" ולא נסיתי לתת את זה לאלוקים
מי ייתן ויהיה לי כח להתמודד רק "היום" וזו לא קלישאה! אלוקים אני בידיים שלך עכשיו אל תשליכני מלפניך!!!!!!!!!!!
תוכלו לעכוב אחרי המסע שלי כאן [ולהשתתף כמובן]
forum.gye.org.il/index.php?topic=6153.0
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64281

• הראל12
  • דירוג כסף
כל הכבוד! :D
תמשיך לבוא
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64282

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
אוהבים אותך. תמשיך לבוא, דברים מאוד טובים יקרו לך.

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64296

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מדהים! נס!
והנס הכי גדול זה שאתה איפשרת לנס הזה להיכנס אליך...

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64302

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום חבר,

תודה רבה לך על השיתוף, שום דבר כאן לא מובן מאליו, ולמעשה זה לא פחות מנס. כאשר אנחנו מוכן לוותר על כל ההגנות שבנינו במשך כל השנים (אלו שלמעשה מנעו מאיתנו את האפשרות לקבל עזרה) ומסכימים להישאר חשופים ופגיעים, זה דבר שנוגד את כל המהות שלנו. אבל כאשר אנחנו עושים את זה למרות הכל - אנחנו מתחילים את תהליך השיקום וההחלמה.

אז תמשיך לבוא ודברים טובים יקרו. אל תפספס את ההזדמנות הזאת כי כמו שאתה יודע - יש רק הזדמנות אחת לרושם ראשון. הפעם הראשונה היא הזדמנות גדולה כי הכל חדש, הכל מבטיח ויש הרבה תקוה. זה לא הזמן לנוח ולהינות מהרווח המיידי שקיבלנו מהצעד הראשון שעשינו אלא ההיפך, זה בדיוק הזמן להכות בברזל בעודנו חם ולהתקדם עם עוד צעדים הלאה והלאה.

טיפ אחרון לסיום. בקבוצות אומרים "תיצמד למנצחים" שהפירוש של זה הוא פשוט להיצמד לאלו שאתה רואה שזה עובד עבורם. תשאל אותם מה הם עשו ותעשה את אותו דבר. לא צריך לחפש אדם חכם או יפה ואפילו לא אדם שמצליח בחיים שמחוץ לקבוצה. צריך למצוא אנשים שעושים צעדים ומחלימים ולהיצמד אליהם.

keep coming back, it works if you work it, so work it you're worth it
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64368

• bralevtaor
  • חבר ותיק
לא מכיר אותך אבל שמח בשבילך. נשמע מדהים, ממש נס כמו שאמרו פה.
אני זוכר בפעם הראשונה שלי שבקושי הצלחתי לדבר, הקול שלי רעד ובתוך הדיבור עצמו כל הזמן הייתה השאלה מה אני עושה והאם זה נכון.
האמת שעבורי השאלה הזאת תמיד קיימת ואני שואל אותה כמעט כל יום רק להיום. ההבדל הוא שאחרי הפעם הראשונה, יש לי, לפחות כשאני בשפיות, תשובה טובה לתת.

סוד הכניעה, כתבת פה טיפ מדהים שלא חשבתי עליו. להיצמד למנצחים. אולי שווה לפתוח עליו פוסט בנפרד.
נשמע הגיוני, אבל אני באופן אוטומטי דווקא ניצמד לאלו שדומים לו, שאני מתחבר אליהם, שהסיפור או הכנות שלהם נגעו בי.
ניסיתי לבדוק מדוע, הרי הכי טוב להיצמד למנצחים. מה גורם לי לעתים להימנע ממש מהמנצחים, יש בהם משהו קצת מעצבן (סליחה, אל תעלבו).
אולי זה חוסר האמונה שלי בעצמי. שאני מנסה להתחבר לדומים לי, אני מתחבר לא לאלו שמתמודדים כמוני, לא לאלו שחסרי אונים מול התאווה, אלא לאלו שמפסידים, או לפחות אני שומע מהם באופן כמעט תמידי את התבוסה. יש לי איזה חיבור לזה כי אני כבר שנים מפסיד. להם אולי אני יכול לעזור, להם אני יכול להתחבר, הם אולי באמת אלו שיוכלו לעזור לי.
המנצחים זה עם אחר - או המעצבנים שאף פעם לא נופלים, המוצלחים האלו.. או (וכאן נכנסת הטינה למשחק) האלו שתכלס לא באמת יותר טובים ממני (אולי מנצחים בזה אבל מפסידים בהרבה דברים אחרים)
בצעד 2 אני חושב שעובדים על העניין של האמונה כי זה יכול להיות, כי יש משהו גדול מאיתנו שיוכל להחזיר אותנו לשפיות. שיש אנשים שהצליחו, מתפלל להידבק אליהם, מתפלל להידבק בהצלחתם.

אשמח אם עוד חברים המרגישים את הדברים ישתפו.

בהחלמה ובאמונה

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64392

ממש שמח בשבילך.
אני עוקב ככה אחרי ההודעות שלא קראתי בדקות האחרונות, ראיתי את ההודעות שלך מהראשונה שלך עד עכשיו, ובואנה, אסירות תודה, ממש רואה את הדרך שאתה עושה, צעד צעד, זה ממלא, בתקווה, ברצון, ובנכונות.
נכונות היא מלת מפתח. כמו הפתיחות והכנות. צריך להתפלל עליהם. להתחיל את הדרך וגם להמשיך. ולהמשיך. ולהמשיך. כל פעם נכונות ופתיחות רק להיום. לאן שאלוהים יוביל אותי עם הפעולות שאני צריך לעשות.
ה' יהיה איתך, תמשיך לבוא, תמשיך לכתוב, דברים טובים כבר קורים כאן

וקיפאון

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64398

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
bralevtaor כתב on 08 ספט' 2014 08:43:

להיצמד למנצחים.
אשמח אם עוד חברים המרגישים את הדברים ישתפו.

עד הנפילה אחרונה שלי, היה לי קשה להתקשר לחברים שנקיים המון זמן (יותר משנה), הרגשתי שהם לא מבינים אותי,
אחרי הנפילה אחרונה (3/8/2014) עשיתי רשימה של כ 40 חברים שנקיים מעל שנה, ואני משתדל להתקשר כל יום למישהו אחר, זה נותן לי הרבה "צעד 2"
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64445

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה אבי. נשמע רעיון טוב. מקווה לאמץ אותו.

בעניין: סוף סוף !!!!!!!!! לפני 10 שנים #64471

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אני לא יודע מה לומר בנוגע לרצון להיצמד לאלו שדומים לי, אבל אני לא חושב שזה בסתירה לסיסמא של "להיצמד למנצחים". עד כמה שאני מבין, החברים והקבוצות זה כדי לקבל הזדהות אבל גם למטרה נוספת והיא בעצם המטרה העיקרית שבגללה הוקמו כל הקבוצות: להעביר את המסר.

אי אפשר ללמוד איך ליישם את הצעדים באוניברסיטה, אבל אפשר לשמוע מאנשים אחרים איך הם עשו את זה. אם אני שומע מכאלו שלא עשו את זה או לא עשו את זה נכון או שזה לא עבד עבורם - אז אני נשאר עם ההזדהות והקבלה וכל הדברים הטובים, אבל אני לא לומד איך לעשות את הצעדים.

קצת מוזר אם מישהו יילך ללמוד מנהל עסקים רק מאלו שפשטו רגל... נכון שיש הרבה מה ללמוד מכל אדם ובכל מצב, אבל בגדול אנחנו רוצים לראות בדיוק מה אחרים עשו שהצליח להם, כדי שגם אנחנו נוכל לעשות את אותו דבר בדיוק.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן