ברוכים הבאים, אורח

למה עכשיו????
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: למה עכשיו???? 289 צפיות

למה עכשיו???? לפני 10 שנים #64355

• avi408
  • דירוג כסף
היום בצהרים היה לי חוויה שמעולם לא הרגשתי הרגשתי קושי ופניתי לאלוקים שיעזור והרגשתי הרגשה שמעולם לא הרגשתי הרגשתי אותו בכל חלק וחלק ממני !!! ידעתי שהוא מולי הרגשתי כזה זעזוע פנימי ,את האור ובמקום לשמוח או להרגיש התעלות חשתי פחד נורא ואיום ,מי אני שידבר איתו ,מי אני שיעמוד לפניו ,מי אני ,איך חייתי בשקר אני לא מסוגל יותר !!!!!!!!!!!!זה היה כ"כ מטלטל אני כלום אפילו לא גרגיר אבק !! וזה לא היה הכל הגעתי הביתה ואישתי שואלת אותי מה קורה איתך אתה נראה שונה שמח שונה אתה בימים האחרונים נעלם [לקבוצות, מעניין שלפני זה היא לא שאלה אף פעם] אתה בטלפון כ"כ הרבה[עם הספונסר ועם חברי הקבוצה] זה אולי זה נשמע מוזר אבל הרגשתי חוסר אונים כ"כ חזק הרגשתי את השקר שאני חי בו הרגשתי שאני לא מסוגל יותר!!!
הרגשתי כ"כ אפס !! התקשרתי לספונסר והוא ואמרתי לו את כל מה שאני מרגיש והוא אמר זה באמת קשה וכנראה לא תוכל לשרוד רק אל תשכח לחזור אחרי שתרגיש שאין לך חיים .
הוא אמר שהספונסר שלו רב חרדי אמר לו זה או חיים או מוות !
בשלב זה התחלתי לבכות ואמרתי לו לאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!! אם אני עוזב אני לא חוזר אני אמות לפני שיהיה לי כח לעבור עוד פעם את מה שעברתי עד עכשיו בשביל להיות שבוע נקי .המראה שהוא הציב לי לפנים היה כ" חזק ומטלטל שהבנתי שזה תהליך של גדילה,שזה כאב של לפגוש את עצמי,זה כאב של להכיר שאני לא כזה חזק,לא יכול לעשות כלום בעצמי זה כל כך קשה לראות את עצמי ככה וכל מה שחשבתי שאני לא קיים אלא רק הוא מסוגל לעשות משהו ואני כלום!!!
זה עדיין קשה אבל איזה ברירה יש לי!!
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים על ידי .

בעניין: למה עכשיו???? לפני 10 שנים #64357

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: למה עכשיו???? לפני 10 שנים #64376

• הראל12
  • דירוג כסף
אל תתייאש, עצה שלי למוטיבציה- תדמיין את עצמך אחרי שכבר תהיה בשלב מאוד מתקדם בהחלמה: כמה היחסים שלך עם אחרים השתפרו, כמה אתה יותר מחובר לאלוקים וכו׳.
ואגב, אם אתה רוצה אתה פשוט יכול לפתוח יומן מסע ובו לספר על החוויות האישיות שלך. אתה לא צריך לפתוח פוסט חדש כל פעם.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: למה עכשיו???? לפני 10 שנים #64394

ה' יהיה איתך, אתה בדרך הנכונה

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן