ברוכים הבאים, אורח

לא מצליח לקום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מצליח לקום 303 צפיות

לא מצליח לקום לפני 9 שנים, 11 חודשים #65123

• Ezio
  • חבר קבוע
כבר כמה חודשים שלא נכנסתי לכאן, ואני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל. הצלחתי להשלים את 90 הימים, וכמעט מיד אחרי באה הנפילה, שעד עכשיו (כבר כמה חודשים) אני בתוכה.
הנפילה האחרונה שלי הייתה אתמול בלילה, ואני לא יודע בכלל איך אני אמור להיכנס ליום כיפור כשאני מרגיש כ"כ מלוכלך, דוקא בתקופה שכולם מרגישים כ"כ זכים ונקיים.

בעניין: לא מצליח לקום לפני 9 שנים, 11 חודשים #65125

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד, אני כרגע נקי "רק 60 יום" אבל אנ יודע ששנה אחרונה היה לי פחות נפילות מכל השנים,
ובשבילך, אתה מגיע לכיפור עם 90 יום נקיים, לא משנה מה היום, נראה ל שאף פעם לא היה לך את זה,
אתה מגיע לכיפור, אם פתרון לבעיה, שאין יותר מזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: לא מצליח לקום לפני 9 שנים, 11 חודשים #65134

שלום לך,
אם חזרת לכאן שוב מסתבר שאתה מרגיש שיש כאן בכל זאת דרך כלשהי לפתרון. הייאוש אחרי נפילות כשכבר התחלת לראות את האור, מדכאות מצד אחד אבל גם יש את התקווה ההיא שאולי בכל זאת כדאי לנסות שוב. הרי ראיתי שיש סיכוי...
מנסיון אני יכול לומר לך שלא משנה היכן אתה נמצא עכשיו, הכל כדאי ולו בשביל עוד יום אחד נקי ומפוכח, הלא כן? אז אולי כדאי לך להחליט על עוד נסיון אחד קטנטן של נקיון אחד קטנטן אפילו יום אחד, לקום בבוקר עם תקווה חדשה.

בהצלחה!

בעניין: לא מצליח לקום לפני 9 שנים, 11 חודשים #65277

מתחבר ומצטרף לדברים של אדם מיסודו. יאוש ותקווה. קח את זה כמנוף.
שנית, כל יום של נקיות לא הולך לפח. אנחנו מתקדמים יום אחרי יום, זה לא סולמות וחבלים.

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן