ברוכים הבאים, אורח

נפילה לאחר 3 שנים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילה לאחר 3 שנים 562 צפיות

נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #66482

• jhhctu
  • חבר קבוע
בס"ד

אין לי הרבה מה לומר,שמרתי ולא פגמתי 3 שנים  בערך,ועכשיו נפלתי יותר מפעם אחת.
לגביי השאלה למה,אני מניח שהתחלתי להתרשל ולעשות לעצמי גדרים יותר מיקילים,כי ראיתי שאני לא נופל מהם,מה שלא הבנתי שזה מדרון חלקלק זה אוליי לא מפיל אותך עכשיו אבל זה מוביל לעוד ועוד עד שבשלב משויים אתה ניתקל בניצוץ הקטן שאתה הכי רגיש לו והוא מצית בך להבה שלא ניתנת לכיבויי ובלי לחשוב כלל אתה מוצא עצמך כבר ברגע שאחרי הנפילה בלי לדעת בכלל שלשם אתה הולך.

אבל כמובן לא מגיעים לישמור 3 שנים בלי ליפול הרבה לפני כן ולהבין שלהתייאש מהנפילה או להתייחס אליהה בכלל בכל דרך מעבר לתשובה והמשך רגיל כאילו כלום לא קרה(פרט כמובן להפקת לקחים וחיזוק הגדרים),ורק ככה בסוף מפסיקים,לכן ב"ה עשיתי תשובה ולמדתי לקח ואני מקווה שהפעם זה לתמיד.

כתבתי את הנושא הזה כדיי לחזק אחרים ששמרו עצמם הרבה זמן ולעורר אותם לא להיות שאננים כמוני,כי ברגע הפסקתם פתאום וברגע אתם עלולים לפול שוב אם לא תיצמדו למה שהוציא אתכם מזה בכל הכח ולא לזוז ממנו סנטימטר,
ולא להתקרב לשום דבר שריח מיניות הקל ביותר נודף ממנו אף שאינו עברה ,מספיק שזה מעלה בדעתכם את רעיון המיניות במשך הזמן,מסוכן הוא כמו אש והוא שבסופו של דבר יפיל אתכם ולא תבחינו בכלל שזה היה הוא.

שבוע טוב ,
והמשך לחימה מוצלחת לאחיי היהודים.

בעניין: נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #66512

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כואב. מי שנתן לך את השלוש השנים יכול לתת לך הלאה, מי יתן ונמצא אותו עכשיו. חיבוק.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #67055

אוהבים. ה' יהיה איתך.
תודה על הכנות והתזכורת. שוכח את זה מהר מידי.
הייתה לי לא מזמן שיחה עם חבר, אחרי כמה ימים לא מוצלחים שלא עשיתי בהם החלמה על מלא הרגשתי איך אני ברגע מתקרב לרצה הצוק, ואיך גם הרגשות והפחדים עולים ואני חשוף ופגיע, ושיתפתי אותו שאני  מרגיש שהכל שקר, כאילו אני רק מרפה טיפה מסדר יום וזהו אני חוזר לזבל, לאותו אוריקרות מלפני שנה ומשהו בדיוק.
ומתוך השיחה איתו הבנתי שזה להיפך, אם אני עוזב מתגלה האמת, שאני מכור, ואני חייב להיות מחובר דבר האמתי, רק להיום, כי ברגע שאני מוציא את עצמי מהשקע אני מידית מחובר לשקע אחר.

וקיפאון

בעניין: נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #67074

• ddmm11219
  • דירוג כסף
שלום צדיק אני מרגיש אתך
הייתי נקי למשך שנה ונפלתי ה"י יותר עמוק ממה שהפסקתי
ב"ה עכשיו אני כמה שבועות נקי
אבל אני יודע בבירור וביעידה ברורה
כמו שאני לומד בספה"ק שרק ה' יכול להושיע
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬
מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו
ולכן חזק ויאמץ לבך
ה' עמך גבור החיל
ודע שעל כל פעם ופעם שהתגברת במשך שנים שהיית נקי יעלו לפניך לטובה
מבטיח צדיק
...וְאִם גַּם אֶתְאַמֵּץ בְּעֵצוֹת וְתַחְבֻּלוֹת וְכָל יוֹשְׁבֵי תֵבֵל יַעַמְדוּ לִימִינִי לְהוֹשִׁיעֵנִי וְלִתְמֹךְ נַפְשִׁי, מִבַּלְעֲדֵי עֻזְּךָ וְעֶזְרָתְךָ אֵין עֶזְרָה וִישׁוּעָה...‬

מתוך תפילה נפלאה שחיבר הרה"ק רבי מאיר מאפטא זצוק"ל, בעל מחבר ספר "אור לשמים", ונדפסה בתחילת ספרו.

בעניין: נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #67084

תודה על השיתוף והתזכורת!
בפעם הראשונה שהצלחתי להגיע ל90 ימי נקיות, הייתי כל כך מבסוט, שהיצר הצליח לשכנע אותי שאם רק אסתכל קצת, לא יותר מידי, הכל יהיה בסדר. אחרי הכל, אחרי 90 ימים המוח פחות דורש את זה.
וכך לאחר 92 ימים שוב נפלתי בהוצאת זרע, אבל בעצם הנפילה והמדרון החלו כבר ביום ה90.

היום ב"ה, לא מובן מאליו, נקי מיז' באדר התשע"ד, ומקווה ללמוד מהנפילה שלי ומהנפילה שלך.

בהצלחה
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: נפילה לאחר 3 שנים לפני 9 שנים, 10 חודשים #67486

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
מזדהה מאוד
לצערי, מכיר מאת תחושת הכאב הזו...  :-\
אמנם לא זכיתי עדיין ל3 שנים
אבל גם נפילה מטיפוס של שנה וחודשיים כואבת מאוד...
אז מה שנשאר לי זה רק לאחל מה שאיחל לי אסירותדה
כשסימסתי לו שנפלתי ושאני רוצה למות...
הוא סימס לי חזרה "לא אמות כי אחיה ואספר מעשי יה"
שאלתי אותו וכי מה יש לי לספר שאני נופל סידרתי? ???
והוא באופטימיות מעודדת ענה לי
"עוד יהיה, עוד יהיה"
אוהבים...
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן