ברוכים הבאים, אורח

אוף אוף אוף - מה עושים?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אוף אוף אוף - מה עושים? 757 צפיות

אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67268

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
נכון שהרבה פה יקנאו בי שאני שומר את הברית (אההה... השם שומר לי את הברית) כבר כמה חודשים טובים,  אבל אני רוצה להפסיק לראות דברים שהם לא ראויים לאדם חרדי כמו: (אולי עדיף שאני לא ירשום כדי שאנשים פה לא יכנסו לכאלה תכנים)  אבל מדובר לא על ערום או פורנוגרפיה אלא על דברים כמו סרטוני הכרויות של נשים גברים וכדומה. זה לא ראוי!!

אמרתי נתחיל להפסיק לצפות בזה שבועיים (אני גם נפגש עכשיו עם מישהי, תודה להשם,  אז מגיע שאני יפסיק קצת, יעשה השתדלותתתת לכבוד השם)  אבל החזקתי 5 ימים וב-ו-ם נפלתי בצפיה בתכנים הללו יום  ועוד יום...

אוףףףףף!
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

בעניין: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67301

• הראל12
  • דירוג כסף
אתה משתמש בכלים של התכנית? אני חושב שאם תקרא את מדריך התכנית תוכל למצוא שם כלים שיעזרו לך.
אגב אתה יכול פשוט לחסום את האתרים האלה עם פילטר שרק חבר נאמן ידע את הסיסמה. זה מה שאני עושה וזה מאוד עוזר. רק חשוב שתזכור שפילטר עוזר אבל אם באמת יהיה לך התקף רציני הוא לא יוכל לעזור לך מולו.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67319

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
צניעות חבר יקר.
קינאה היא לא הביטוי שאני הייתי כותב. גאווה, שמחה, תחושה של שותפות ושל תקווה על איך שאתה שומר.
צער, רחמים, שותפות בגורל על כך שאתה נופל.
הנה, אני מועד בחודש האחרון לא מעט, קשה לי, נורא לי, אני לא חש בזה כבעבר, אבל אני מרגיש כיצד אני מפרק אבן אחרי אבן את מה שאלוקים בנה בשבילי. אבל אני מרגיש שייך כאן, מרגיש שיש לי מקום בקהילה הזו, למרות שאני מחריב במו ידי את הפוזה של המחלים ששהיתי בה תקופה ארוכה (מדי) כנראה.
ואיך זה להסתכל עלי, עם שנתיים ותשעה חודשים? אני חושב שבעיקר מעורר השראה תקווה ואופטימיות. אם הוא עשה את זה אז אולי יש לי סיכוי. כך גם אני מסתכל על תחילת הדרך שעשיתי. אם עברתי את זה אז, אז כנראה אשרוד את זה גם היום.
הקהילה כאן סובלת מבעיות דומות. זה מאפשר לנו להזדהות.
קנאה? ח"ו.
תקווה, אהבה, תפילה.
אז תתפלל בשבילי, שאשרוד את המתקפה של המחלה שלי.
ואני, אתפלל עליך.
ומבין שנינו, תגיע הנקיות.

אוהב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 9 שנים, 10 חודשים #67422

אוהבים אותך.
אצלי כל החיפוש הזה נועד להיות מחובר, להרגיש שייך וחי, בין אם זה היה בפונוגרפיה ובין אם זה בכל מיני דרכים של תלות, תצוגתיות וריצוי, אין מצב שאני אהיה בלי שקע קרוב, הסוד של התוכנית, שאפשר לתקוע את התקע בחיבור אחר, לא מזויף, מרקן ומפרק, אלא האמתי, חיבור לאלוהים, לבקש ממנו את שאני מחפש ובלי הרס עצמי. להתפלל. להודות בחוסר אונים ובצורך שלי בחיבור. לעשות פעולות. לצאת מעצמי. אם אני לא מחובר אליו, תוך רגע אני מתחבר לכל הדרכים האחרות, ומשם כדור שלג עד לחוסר שליטה ושנאה עצמית והלקאה ועוד סיבוב ועוד סיבוב ועוד סיבוב.
מתפלל לנכונות. רק להיום

וקיפאון

תגובה: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 8 שנים, 8 חודשים #81180

• צניעות
  • חבר ותיק
  • פה מצאתי ק תומכת שיתקשרו ויענו לך רק כדי שלא תפול
אבא תעזור לי לעזור לעצמי!!
מודה מאוד להשם שאני נקי מ ו' טבת תשע"ו

תגובה: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 8 שנים, 8 חודשים #81184

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אמן.
אתה יודע שאצלי תפילה יעילה יותר הייתה: אבא תעזור לי לקבל את העזרה שמציעים לי. כל עוד ניסיתי לעזור לעצמי הצלחתי לשרוד. ברגע שקיבלתי עזרה מאחרים, גיליתי תקווה ושינוי

אתך
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: אוף אוף אוף - מה עושים? לפני 8 שנים, 8 חודשים #81198

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אני לא מקנא באף אחד

כל אחד וההתמודדויות שלו
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן