ברוכים הבאים, אורח

מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה 267 צפיות

מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה לפני 9 שנים, 7 חודשים #70721

חברים, שעת צהרים.
אני יושב לכתוב לאחר לילה בלי שינה.
לילה של שכיבה על הספה עם לפטופ ארור ומעבר מסרט לסרט על 5:15 בבוקר, שעת היקיצה הנורמלית לשחרית.
אז זהו שלא - לא שחרית ולא קם.
גמור.
הגעתי לפורקן מיני בשעה הנ"ל, ואז פשוט נשכבתי מתחת לשמיכה וניסיתי לבכות. לא כל כך הצלחתי, למרות שמידי פעם מצליח לי.
יותר מאוחר שוב חזרתי לאתרי הזימה, אבל מבלי להגיע לקו הסיום.
פשוט נמאס. מגעיל.
רצות לי כבר כמה שבועות תמונות מול העיניים, ורק התמונה של אישתי מסרבת לקפוץ.
מצב הרוחניות בריצפה.
אין לי כבר כח, הנפילות לא מרפות, המחשבה הסוטה לא מפסיקה.
ההיסטוריה שלי באתר לא מדהימה: כתבתי בעבר את קורות חיי בקצרה, היו כמה התכתבויות, גם אישיות, עליתי פעמיים על שיחות ולא דיברתי, מפחד להזדהות. מפחד שמישהו יזהה אותי.
אני מעדיף פגישות חיות, אם כבר אז עד הסוף, ושם גם אוכל לראות "מי נמצא בצד השני של הקו".

אולי יוכל אחד החברים פה לתת לי טלפון ולכוון אותי לפורום / איש הקשר באזור שלי כדי שתהיה לי התחלה של תקומה מהמצב הכאוב הזה?

ועוד דבר אחד:
מאז שאני זוכר את עצמי, כמעט לא עבר שבוע בלי 1-4 נפילות. זה הממוצע.
רק לעיתים רחוקות מאד הצלחתי לעבור שבוע אחד נקי.
השיא שלי היה חודש.
השאלה: כמה באמת, אבל באמת, יש סיכוי להגיע לחודש, לחצי שנה, מי יודע אולי יותר?
באמת חברים, אני יודע שהרבה פה היו במצב הפאטתי הזה ואפילו במצבים קשים יותר, אבל מה יכול להיות הטריגר שיוציא את הליכלוך אפילו טיפה מן הראש, הטריגר שיעזור לי להתחיל לעמוד בפיתויים? מישהו מוכן לתת חיבוק וירטואלי?

נ"ב:  יצר הרע שכנע אותי לעזוב את ספק האינטרנט עם ההגנה ולעבור לספק רגיל, לא שככה לא הצלחתי לעקוף את הספק בעזרת גלישה דרך השכנים ו/או שיטות אחרות שלא כדאי שאגלה..
שהשם יתן לי כח לחזור לספק הקודם ואולי גם לזרוק את המחשב לעזאזל..

בעניין: מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה לפני 9 שנים, 7 חודשים #70723

אחי היקר,

מבין אותך לגמרי.
את התיאורים, את ההרגשה, ואת הקושי להתרומם.

אשתף אותך בסיפור שקראתי השבת, בספרים לזכרו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל "אביהם של ישראל" חלק חמישי (מומלץ מאד, מחזק ומועיל):

חצרוני, יהודי יקר העוסק בהצלת בנות יהודיות מכפרים ערביים, פגש את הרב והתייעצו יחדיו לגבי הרכב המתאים שיקנו לפעילות.
הרב אמר לו: דע לך, שתמיד יהיו לך תקלות עם הרכב, גם כשיהיה תקין לגמרי. והסיבה לכך: מכיוון שאתה עוסק בלהוציא את הבנות מכוחות הטומאה, אז כוחות אלו ינסו לעכב אותך בכל דרך כדי שלא תצליח. ואכן- כך היה. תקלות מסתוריות, טכנאי רכב שלא מצליח למצוא את הבעיות- וברגע שהחליטו לבטל את משימת החילוץ- הרכב שב לעבוד כבתחילה.

סיכום- אנחנו לא ממש מבינים ב'כוחות טומאה' וכדו', אבל אנו רואים שיש כוח נסתר המנסה לעכב אותנו מלהתקרב אל הקב"ה.
עמלק פוגש את עם ישראל במהלך ההיסטוריה(*) שלש פעמים:
1. לפני קבלת התורה
2. לאחר המלכת שאול, כשרצה להקים את בית המקדש
3. כשיכולנו לחזור לארץ מגלות פרס ומדי ולהקים את בית המקדש.

בשלושת הפעמים האלו עמלק מגיע מסיבה ברורה- הוא לא רוצה שאנחנו נתקרב מידי אל הקב"ה. זה ממש מפריע לו.
וזו בדיוק הסיבה (לענ"ד כמובן) מדוע בדור שלנו ההתמודדות מול הכוח הזה היא אדירה- אנו יכולים להתקרב אל הקב"ה, יותר מכל דור אחר.
גדולי ישראל בכל הדורות היו מחליפים אתך כדי להיות כאן, היום, בארץ הקודש. (סנהדרין צח:)
ולכן, ההתמודדות קשה... אבל צריך לזכור שאלו חבלים קשים, שאם נצליח להתמודד מולם ולנצח- נזכה ל"חבלים נפלו לי בנעימים".

(*) - הערה: בעבר היו כותבים "היסתוריה", שמשמעה שתי מילים: "הסתר" ושם ה' "י-ה".

בעניין: מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה לפני 9 שנים, 7 חודשים #70729

• avi408
  • דירוג כסף
ערב טוב
ישנם שתי גישות איך לצאת מהמצב אחד הוא דתי ואחד הוא רוחני. ואשתדל להסביר קצת מה עבד עבורי, מגיל צעיר מאוד כשגיליתי את האוננות את המיניות ניסיתי את הדרך הדתית מה לא ניסיתי, ללמוד על חומרת האיסורים ,ללמוד את ההלכות, ללמוד מוסר, לקבל על עצמי קבלות, צדקה, תענית דיבור, תעניות, וכל מה שרק יכול להיות ועדיין לא הצלחתי להישאר נקי אפילו שבוע :'( אמנם היו לי תקופות שהצלחתי להישאר נקי מכסימום חודש אבל בהסתכלות אחורה על יותר מעשרים שנה המצב שלי היה ממש קשה. אין מקום או זמן שלא ניסיתי לחפש את התאווה והגישה הדתית ממש לא עבדה לפחות עבורי, וכן יש לי המון ידע ואני נושא משרה תורנית מכובדת ביותר ואף אחד לא חולם מה קורה אצלי במסתרים ...
עד שהגעתי לפה לפני כמעט חצי שנה וזה שינה אצלי את כל הגישה,והוא שהתוודעתי לגישה אחרת לחלוטין שהיא הגישה של רוחניות ולא קשורה בכלל לדת. אני מצאתי אנשים מדהימים חלקם אמנם לא יהודיים בכלל אבל הם מאוד רוחניים והיה להם משהו שלי לא היה. כל פעם שהתאוה מגיעה והיא ממשיכה להגיע עד הקבר עושים דברים רוחניים לא דתיים והופ זה עובד אותי לא מעניין יותר מדי איך זה עובד אלא זה מוכח שזה עובד ואמרתי לעצמי אם זה עבד להם אין סיבה שזה לא יעבוד אצלי ומייד אחרי שקיבלתי את הדברים החיים שלי השתנו וגם הדת אצלי התהפכה למשהו עמוק יותר למרות שהתכנית הזאת היא לא דתית.
אתה מוזמן לנסות את הדרך הדתית ואם זה יעבוד עבורך אז סבבה מצויין לך על זה אבל אם אתה במצב שאתה מתאר שכבר ניסית וזה לא עזר אין סיבה שלא תנסה לבדוק האם יש גישות אחרות שכן עבדו אצל אחרים .
התחפרות בתוך הדיכאון ולחשוב שזה יעזור הוא פשוט עוד שיטה של התאווה לגרור אותנו חזרה וכמו שתיארת שמייד חזרת לאותם אתרים .....הסיבה שאנחנו כן נכנסים לדיכאון אחרי הוא בשביל להגיד למצפון הנה קח משהו ותראה אני ניסיתי לצאת וכפרתי על מה שחטאתי, והאמת היא שאנחנו מרמים את עצמנו תסמוך עלי בזה יש לי מספיק ניסיון בדיכאון הזה ונקיפות מצפון....
עוד מילה אחת אני רוצה להוסיף לכל אלו שינסו להתקיף אותי לכולנו יש נפש וגם נשמה נפש הוא דבר אוניברסלי ולא קשור לדת שם נמצאים הרגשות ואז יש נשמה שזה דבר אלוקי ורוחני יותר אני מוכן לטפל בנפש שלי ששם אני פגום אפילו מגוי כמו שאני מוכן לטפל בגוף אצל גוי אבל אוי לו לאדם שינסה לטפל עם הנשמה בגוף ולא ילך לרופא זוהי הגישה הקיצונית אצל חלק מהנוצרים וגם לטפל עם הנשמה בנפש זוהי שטות.
סליחה על האריכות אבל אני חושב שזה מאוד חשוב שכולם יידעו את זה ושאני אדע את זה בפרט.
באהבה אבי
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: מנסה לחזור לענינים לאחר נפילה אדירה לפני 9 שנים, 7 חודשים #70753

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אין מילים, סבל וסבל, מזדהה מאוד.
האם יש לך כמה טלפונים מהחברים פה בפורום,
תתחיל להתחבר לחברים ובעז"ה תתקדם לדרך נקייה בעז"ה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן