ברוכים הבאים, אורח

היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. 1334 צפיות

היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 7 חודשים #70830

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אסירות תודה לאלוקים חסד השם לא מובן מאליו

משפחת שמור עינך חוגגת ציון דרך של 3 שנים בהחלמה של הקבוצות החיות

החברים מוזמנים לכנס מיוחד, מושקע, מפתיע, ומפוצץ בהחלמה...

התאריך - ב' ניסן, יום ראשון, 22.3.15

בשנים הקודמות זה היה ארוע עוצמתי ומיוחד, שהעניק לכל משתתף בו החלמה רבה. השנה מתוכנן כנס גדול ומושקע, שיהיה הזדמנות נוספת עבור חברים ותיקים וחדשים כאחד.

יש תקווה! 

הכנס השנתי - "משעבוד להחלמה" - כל הפרטים המעודכנים

הכנס השנה בסימן משעבוד להחלמה.
כל מי שמרגיש את עצמו משועבד מוזמן לאחוז ביד המושטת להחלמה.בכנס נעסוק בחיבורים. בין המקום השבור והבודד בו הייתי אל ההחלמה והמפוכחות. ובין הרוחניות שמעניקה לי התוכנית לדתיות שלי. על כן הכנס יחולק לשלוש.

חלק א' - פתיחת הכנס. דברי פתיחה. מסר אישי של חבר.

חלק ב' - סדנאות צעדים. סדנא לצעדים הראשונים וסדנא לצעדים הבאים.

חלק ג' - פאנל בו ישתתפו הרב ד"ר אברהם טורסקי והרב יהושע שפירא.

רק על קצה המזלג להבין, מדובר בשתי האוטוריטות של הציבור החרדי והדתי לאומי בנושאי ההתמכרות.

הרב ד"ר אברהם טווערסקי, שהינו  מומחה בעל שם עולמי בתחום ההתמכרוית, ועוסק בתחום למעלה מארבעים שנה. הרב טווערסקי הינו רב קהילה בפיטסבורג, וכתב למעלה משמונים(!) ספרים על פסיכולוגיה ויהדות, והוא נחשב למומחה הגדול בעולם היהודי לנושאי בריאות הנפש, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט היהודי-תורני.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לשמוע אישיות בכירה שכזו, וכן תהיה אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות על התלבטויות בנוגע לדרכי ההתמודדות שלנו. רב חשוב בקהילתו. ומהמומחים הגדולים בתחום. כתב עשרות ספרים על נבכי הנפש. הוא גם אחד הפוסקים הגדולים בתחום ההלכות למכורים.

הרב יהושוע שפירא. ראש ישיבת ההסדר ברמת גן. הנו דמות פעילה בהתמודדות עם המחלה במספר מישורים. דתי חינוכי ומעשי. בעבר הוא ייסד את אינטרנט רימון. לפני כשנתיים החל להעמיק בשיטת הצעדים. לפתוח קבוצות למכורים למין ולהכשיר מטפלים ואנשי חינוך על הטיפול בהתמכרויות בכלל ובהתמכרות למין בפרט.

מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא!
זו הזדמנות נדירה לכל אלו עם הספקות להתרשם אישית ממקור הלכתי.

פרטים נוספים בהמשך...

להתרשמות מכנסים קודמים

forum.gye.org.il/index.php?topic=6720.0

forum.gye.org.il/index.php?topic=6707.0

forum.gye.org.il/index.php?topic=4793.msg50371#msg50371

ניתן להירשם לכנס אצל החבר הושיעה נא - במייל  hoshianana@gmail.com  או כאן בפורום בהודעה לפרטי
או אצל מזכירי הקבוצות.

בהחלמה

[/i]
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: היכונו!!! היכונו!!!! - הכנס השנתי של שמור עינך!!! לפני 9 שנים, 7 חודשים #70833

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה יופי. לא מובן מאליו בכלל.

כל מי שהיה בשני הכנסים הקודמים יודע שזאת חוויה שאסור לפספס, וישנם חברים לא מעטים שעלו על דרך ההחלמה בעקבות הכנס הזה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: היכונו!!! היכונו!!!! - הכנס השנתי של שמור עינך!!! לפני 9 שנים, 7 חודשים #70838

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
איזה כיף!!!     

אחרי הכנס של SA (למרות שלא הכרתי כמעט אף אחד ולמרות זאת היה מפוצץ) - אני כבר ממש מחכה לזה...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: היכונו!!! היכונו!!!! - הכנס השנתי של שמור עינך!!! לפני 9 שנים, 7 חודשים #70869

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
אישית קיבלתי יותר בכנסים של שמור עיניך מאשר בכנסים של SA
מחכה בקוצר רוח
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: היכונו!!! היכונו!!!! - הכנס השנתי של שמור עינך!!! לפני 9 שנים, 7 חודשים #70894

תודה לכל העוסקים במלאכה.
אם אפשר לפרט קצת נושאים לשירות נשמח...
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: היכונו!!! היכונו!!!! - הכנס השנתי של שמור עינך!!! לפני 9 שנים, 7 חודשים #70931

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
איזה כיף! נשמח להיפגש. ולקבל. ולהתחבר.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך לפני 9 שנים, 7 חודשים #70980

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
ההרשמה החלה!  -  hoshianana@gmail.com

היו נכונים ליום הזה - יום ראשון - ב' ניסן - 22.3.15
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71009

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רבה הושיענא על על השרות
בשבילי כל כנס כזה מהווה זריקה משמעותית להחלמה שלי
מקווה לראות את כולם
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71070

הושיעה ,

אם אפשר בפל' או בפרטי, קצת יותר פרטים,,
מה ואיך ומתי,,,,

יש לי חשק גדול מאוד לבא במיוחד לזה !

אני בודק עדיין,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71071

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אריאל, אני הגעתי לכנס הראשון במיוחד מחו"ל, ובעז"ה אני מתכונן להגיע גם הפעם (בכנס השני הייתי בדיוק בארץ כך שלא הייתי צריך להגיע במיוחד).

שווה את המאמץ בלי ספק.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71074

וואהו !!!

באמת דוחף לבא,,

שווה את המאמץ,את העבודה,ואת הכסף,,,,

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71103

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בטח שווה!

אני חייב לומר זאת לכל חבר שמתלבט.
מעולם לא חוויתם דבר כזה. אהבה הזדהות אי שפיטה קבלה והרגשה של תקווה.

מי שמכיר זאת מכנסים אחרים יודע שאין אף חוויה בעולם כמו כנס חברים טוב.

ולמי שממשיך להתלבט - hoshianana@gmail.com

אוהב

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71120

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
פרטים מעודכנים על הכנס

תאריך: הכנס יתקיים ביום ראשון, ב' ניסן, 22.3.15 

מיקום: ירושלים. (המיקום המדוייק יימסר בסמוך למועד הכנס, ובצורה אנונימית. לא דרך הפורום)

מי בא: כל מי ששותף לבעיה ומעוניין להיות שותף לפיתרון. ותיקים גם חדשים. אלו שאיתנו כיום וגם אלו ש"רק" התחילו את דרכם יחד איתנו... ( הכנס למכורים בלבד. חבר חדש יעבור ראיון טלפוני קצר. וזאת ע"מ לשמור על צנעת הפרט )
עזרת נשים: לנשות המכורים פתוחה. תוכנית מיוחדת לנשים.

עלות: ועדת הכנס בדקה שוב והתברר שיש צורך להעלות את מחיר ההשתתפות בהוצאות. מצטערים על הבלבול.

50 ש"ח לנרשמים ומשלמים מוקדם (עד שבוע לפני הכנס).  ניתן להעביר את דמי הרישום לגזברי הקבוצות. 
עלות מלאה 60 ש"ח. למשלמים בתוך השבוע שלפני הכנס וביום הכנס עצמו. 
מחיר כניסה זוגי 80 ש"ח בהרשמה מוקדמת. 95 ש"ח מחיר מלא. 
(תהיה וועדת הנחות למי שקשה לו)
חברים שזה להם המפגש הראשון, ישלמו רק את המחיר הנמוך - 50ש"ח.

מה בתכנית: סדנאות, מסרים, דיונים, חיבור, והפתעות... פרטים יבואו.

מהרו והבטיחו את מקומותיכם

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71349

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
חברים יקרים,

בעוד כשבועיים, ביום ראשון, ב' ניסן, יתקיים הכנס השנתי השלישי של שמור עיניך. זוהי הזדמנות מצויינת לקבל החלמה, הן עבור חברים ותיקים - והן עבור חברים חדשים.

אנו שמחים לבשר כי אורח הכנס השנתי יהיה הרב ד"ר אברהם טווערסקי, שהינו  מומחה בעל שם עולמי בתחום ההתמכרוית, ועוסק בתחום למעלה מארבעים שנה. הרב טווערסקי הינו רב קהילה בפיטסבורג, וכתב למעלה משמונים(!) ספרים על פסיכולוגיה ויהדות, והוא נחשב למומחה הגדול בעולם היהודי לנושאי בריאות הנפש, הן מההיבט המקצועי והן מההיבט היהודי-תורני.

זוהי הזדמנות יוצאת דופן לשמוע אישיות בכירה שכזו, וכן תהיה אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות על התלבטויות בנוגע לדרכי ההתמודדות שלנו.

בעניין: היכונו חברים היכונו - הכנס השנתי השלישי של שמור עינך - שמרו את היום. לפני 9 שנים, 6 חודשים #71356

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מי עוד אישר השתתפות לכנס?

איך נרשמים לכנס?

הכי קל - הכי פשוט

forum.gye.org.il/index.php?topic=6708.0
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן