ברוכים הבאים, אורח

200 ימים במה עזרו ובמה לא
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 200 ימים במה עזרו ובמה לא 556 צפיות

200 ימים במה עזרו ובמה לא לפני 9 שנים, 6 חודשים #71819

• avi408
  • דירוג כסף
ברוך השם ציינתי מאתיים ימים לגמרי לא מובן מאיליו אפילו יום אחד הוא לא מובן מאיליו אבל אלוקים עשה לי את החסד העצום הזה ואני כל כך שמח ומכיר טובה על זה.
זהו יום מיוחד כל כך ואני מנסה לחשוב מה זה עזר לי אם בכלל .בתחילת ההחלמה כשרק התחלתי את הצעידה האין סופית הזאת צעידה שתלווה אותי עד יום מותי היה כל כך קשה כל התמודדות,אני מצטמרר רק מלהיזכר כמה זה היה קשה ,משימוש יום יומי וכל כך הרבה שעות שהשקעתי בחיפוש אחר תאווה וגם במציאתה :'( היה לי קאט לחתוך הכל ,כמה פחדים היו לי מה אני יעשה ?איך אני אתמודד?מה אני יעשה במקום?איך החלל יתמלא שהרי זה היה כל חיי?וההתמודדות הייתה בלתי נסבלת .......כמה דמעות שפכתי עד שזה התחיל להתאזן והתחלתי לראות שישנם חיים טובים יותר,רגועים יותר ,שפויים יותר ,וככל שעובר הזמן ההתקפות של חיפוש התאווה מתרחקות זו מזו וגם העוצמה שלהם פוחתת והולכת.
באחד הקבוצות שאני הולך אליהם הגיע אדם חדש שהיה נקי 5 שנים !!!!!ואז הוא נפל וזה כל כך הפריע לי שאמרתי לעצמי תראה אותו ואם הוא נפל אז אני עובד ובסוף אני אפול אז מה זה שווה ואז אמרתי לעצמי מה זה משנה הרי אני נקי להיום אז מה אני דואג ומפחד על מה יהיה ובאחד מהימים הוא מספר שהוא לא הלך אפילו לקבוצה אחת במשך שנה!!! ואז הוא נפל ואז נפל לי האסימון אם אנחנו חושבים שהחלמנו שמה ניפול ואז זה יותר קשה לצאת מזה וזה המסר שלי ביום שאני אחשוב שאני כבר החלמתי ,ביום שאחשוב שהתגברתי על המחלה ואני כבר אדם רגיל שמה תהיה הנפילה שלי!!!!זה מפחיד מצד אחד אבל מצד שני זה מרגיע שאני יודע שיש תרופה למחלה שלי.
אשתי ביקשה ממני ללכת להביא לה משהו ממקום מסויים וכשאני כבר ברכב ומסתכל על הgps אני מזדעזע זה נמצא במקום עם הכי הרבה שימושים שלי ....[ולדאווני גם הזכרונות הכי טובים] אני מנסה לחשוב מה עושים ניסיתי לפתוח מעגלים ולכל מי שהתקשרתי הוא לא ענה ואני אנה אני בא אני מתקרב לאזור וההתרגשות עולה ואני כבר מרגיש את אותם דפיקות לב מואצות ואת האדרנלין כבר זורם והמחלה לוחשת לי עזוב אותך לך תהנה ......נו רק נפילה אחת ואז תתחיל עוד פעם הרי עשית את זה עצרתי לרגע בצד ואמרתי לעצמי תמיד היית אומר לעצמך אתה יכול ,אתה חזק ,אתה גיבור ,תתמודד!!!והייתי נופל אבל עכשיו אני אומר לעצמי לא אתה חלש,אתה לא מסוגל,אתה תיפול והיחיד שיכול לעשות משהו זה אלוקים!!!!והוא יכול וכמו שהאלכוהוליסט יכול להיכנס ל"בר" ולא לשתות בגלל שאלוקים יציל אותו והוא מחובר אליו גם אותך הוא יכול להציל!!!אם רק תפנה אליו ואז פניתי אליו מעומק ליבי אנא אלי עזור לי אני לא מסוגל !!!!!ואז הוא הציל אותי....חשוב לי להדגיש אני לא בחרתי להגיע לאותו המקום באותו הזמן אבל אני שמח כל כך שזה קרה הייתי עם אלוקים וניצלתי ,אני לא רוצה להגיע לנסיונות אבל זה היה תזכורת שאפילו עם 200 ימים ואפילו עם 20000 ימים אני עדיין אבי החולה שצריך [ורוצה]את אלוקים והוא היחיד שיכול לעזור ולהפתעתי הרבה הוא גם עוזר.
אלו הם התובנות שהיו לי ביום ה200 ודבר אחרון שזה באמת שווה !!!!
באהבה אבי הסקסוהוליסט
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 6 חודשים על ידי .

בעניין: 200 ימים במה עזרו ובמה לא לפני 9 שנים, 6 חודשים #71828

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רבה אבי על התובנות
מדהים כמה אני מזדהה עם כל מילה שכתבת
אסיר תודה לאלוהים שיש לי חבר כמוך איתי בדרך.
אוהב אותך מאוד
ומאחל לך רק עוד יום אחד נקי ומחובר.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן