ברוכים הבאים, אורח

מה נשתנה המנגל הזה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה נשתנה המנגל הזה? 497 צפיות

מה נשתנה המנגל הזה? לפני 9 שנים, 5 חודשים #72476

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
מרחוק הם נראו לי כקבוצת אנשים רגילה לכל דבר, שבאה לעשות מנגל בחוה"מ עם שאר עמך ישראל.

אבל אני יכול לראות את ההבדל - אוירה אחרת הייתה בנמגל הזה. לא בטוח שאני יכול להגדיר זאת אבל משהו בבעיה המשותפת, בדרך, בתקווה, יצר לי תחושה חזקה של אחדות עם כל המשתתפים.
סה"כ האוירה הייתה טובה: היה משהו מרענן בקבוצה הלא פורמלית הזאת. היכולת לתפוס שיחה רצינית עם כמה אנשים תוך כדי המתנה לבשר שנחרך על המנגל, מה שלא קורה בקבוצה רגילה שבה מגיעים בשזמן ובד"כ בחזור אני ממהר הביתה. השמחה בכך שגם בחוה"מ ממשיכים להפגש ולא יוצאים ל"פגרה". ההרגשה של הסוד המשותף כשהתקרבנו לשמוע את מי שהעביר את המסר, משתופפים על הדשא בצפיפות, מטים אוזן תוך כדי שעין אחת פוזלת לראות שאף עובר אורח לא נקלע לפינה שלנו. כל אלה יצרו מארג של חיבור חזק מאוד אצלי. לתוכנית. לחברים - גם לאלו שאני לא מתחבר אליהם בד"כ הרגשתי מחובר יותר. זה שהיה אפשר לשמוע איך עבר החג על אנשים ביותר ממשפט אחד, ולהשוות לדברים הדומים והשונים אצלי. זה נתן לי תחושה של שחרור ושמחה - מצד אחד עוד אנשים חוץ ממני חוו דברים טובים וקיבלו מתנות בחג הזה ומצד שני אני לא היחיד בשבילו יש קושי רב במפגשים המשפחתיים בתקופת החגים. זה נורמלי - אני לא היחיד שטעם גם מהדבש וגם מהעוקץ של החג.

חזרתי הבייתה עייף מאוד - אך מרוצה...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: מה נשתנה המנגל הזה? לפני 9 שנים, 5 חודשים #72541

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. אותי דווקא תפס החבר החדש שפגש לראשונה את הדומים לו ואמר בפשטות כובשת - "יש לי בעיה עם החיים, אני חי דימיונות. ברור לי שהפיתרון שלי הוא לחיות את המציאות. עם אנשים חיים כמוכם". מי יתן.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה נשתנה המנגל הזה? לפני 9 שנים, 5 חודשים #72544

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
תודה גם אני נהניתי מאוד.

בעניין: מה נשתנה המנגל הזה? לפני 9 שנים, 5 חודשים #72547

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני מאוד רציתי לבוא. שלומק'ה, תיארת את החוויה שלי במנגלים האלה, אני מאוד אוהב אותם.
שמח שהחיים לא נגמרו, ויהיו עוד...

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן