ברוכים הבאים, אורח

שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד 349 צפיות

שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73371

שלום. אני חבר חדש פה.
מקווה להיות יותר פעיל ומתישהו גם לספר את סיפורי בע"ה.
שיצרתי קשר טלפוני עם "שמור עיניך" נאמר לי שע"פ המצב והגיל כדאי גם לעבוד עם קבוצה טלפונית.
הבעיה היא שאת התשלום על החבילה של הטלפון משלם אבי. ובגלל שאיני משתמש בו הרבה יש בו רק כ 400 דקות לחודש.
מה אני צרך לומר להם? (אם לא אבקש להעלות את החבילה אז הוא גם כך יבחין בזה לבד ואף יווצר מצב של בזבוז כסף.)
(בגלל שאני לומד בישיבה אני יכול לבקש מאחד החברים שיש לו ה"הכל כלול" להשתמש לו בפלאפון אבל זה לא יכול להיעשות באופן קבוע ובמיוחד לא בשעות הערב)

עוד שאלה שעלתה לי היא: בתור בחור ישיבה גם זמן ראוי להקדיש לזה. אני יודע שקצת קשה לענות על השאלה הזאת כי אתם לא יודעים את חומרת המצב.
וכמובן שברגע שיש מחלה או אפילו חשש למחלה כדאי להשקיע בשביל זה כמה שאפשר וכך גם כאן. אבל בסופו של דבר איפה הגבול? אני יכול להקדיש לדבר שעתיים ביום ואני יכול להקדיש גם 4).
מירב הסיכויים שברגע שאני לא מקדיש לזה זמן אני אהיה בבהמ"ד.

תודה מראש.

בעניין: שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73372

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!
מאחל לך שתמצא כאן שחרור ואושר חדשים.

אולי תשלם בנפרד על "פלאפון של החלמה". זה באמת לא יקר היום.
ומחיר השימוש - הגיהינום הפרטי - יקר מדי...
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

בעניין: שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73374

שלום חבר יקר,
ראשית בהצלחה ובהנאה בפורומינו הנפלא !!

בנוגע לשאלותיך,השאלה היא פרקטית ותוכל לקבל על זה המון עצות מכל אחד שרק תשאל [לדוגמא, להגיד לאביך שאתה רוצה להתחיל לשמוע בשעות החופשיות שלך דרשות מוסר מרבנים [אני לא חושב שסוד או נתן או שאר החברים לא נקראים רבנים,,,,,,עכ"פ בתחום זה] שנמסרים רק בשיחה טלפונית,
ציטוט שלך "מירב הסיכויים שברגע שאני לא מקדיש לזה זמן אני אהיה בבהמ"ד." אם אתה אכן בבעיה מול התאווה בלי יכולת להתגבר עליה,
אני לא יכול כ"כ להבין מה הערך מלשבת בביהמ"ד,בשעה שאתה [אם אכן] נמצא במצב בעייתי זה.  ז"א מה ההשוואה בכלל בין שניהם ??

תמשיך לבא הלאה,,,
בהערכה על האומץ להתחיל,
אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73383

תודה רבה לכם טהרני ואריאל על התגובות והעידוד.
בקשר לשאלתך אריאל. באמת זו קצת בעיה שלא כתבתי מה מצבי.
בגדול עד לפני זמן מועט לא היה כזה מושג אצלי - ליפול בישיבה.
עיקר העבודה היא בשביל רגעי דיכאון (שאותם לא יהיה ניתן לפתור לגמרי (אם בכלל) דרך המסגרת של "שמור עיניך") בישיבה שהופיעו לאחרונה (שבעקבותיהם אני נופל) ובבין הזמנים/חזרות הביתה.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: שאלה בנוגע לחשש שמא סודי יתגלה או לפחות אעורר חשד לפני 9 שנים, 4 חודשים #73431

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
שלום חבר, וברוך הבא.
נשמע כאילו יש לך בעיה אמיתית שם. אני גם הייתי משקיע כסף בשביל לקנות מכישר נפרד הכל כלול (יש לך חשבון בנק פרטי?) זה סה"כ 100 שח למכישר הכי פשוט ועוד  קצת פחות מזה לחודש (אם היית הולך לטיפול, כמו שעושים בד"כ עם מחלות, זה היה יוצא הרבה יותר יקר )

אני גם חושב שצריך להפריד את זה מלימוד התורה שלך. זה לא שאם תשב כל היום בבימ"ד הבעיה תיפתר. מצד שני אתה לא צריך לעזוב הכל כדי לפתור את הביעה הזאת. התוכנית מצטיינת בכך שהיא עוזרת לנו להמשיך לחיות כמעט כרגיל, בלי להכנס לאיזה מוסד סגור לאיזה חצי שנה... אני גם נמצא בשלב שאני לומד כרגע בישיבה, אשמח להיות בקשר בפרטי ולהרחיב קצת מנסיוני...

בהצלחה!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן