ברוכים הבאים, אורח

סוללה חלשה, נא להטעין!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: סוללה חלשה, נא להטעין! 1452 צפיות

סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73462

לעיתים אני שוכח להטעין את הטלפון בלילה. בבוקר כשאני לוקח אותו לעוד יום עמוס הוא עדיין אותו מכשיר. השיחות קולחות והכל בסדר חוץ  ממד הסוללה שנמצא כבר לקראת הסוף. אם אני לא מתאמץ לשים לב לכך הכל ממשיך כרגיל עד שלפתע מתחילים צלילי ההתראה. כשגם לכך אני לא מתייחס מתנתקת השיחה בדיוק בשלב הקריטי ביותר (חוק מרפי...) האם לא ידעתי שזה יקרה? האם באמת חשבתי שיקרה נס והטלפון יטעין את עצמו בצורה סולארית?

תסמונת הנפש הכמהה שלי דורשת טיפול תמידי. לא משהו מיוחד הדורש מאמץ גדול. סך הכל הטענה מדי פעם, עדיף פעם ביום לפחות. כשהכל הולך למישרין אני נוטה לזלזל בפעולות הפשוטות כל כך שאני צריך לעשות. הנטייה לקיצוניות גורמת לחשיבה מעוותת כאילו אם לא אעשה את הדברים בצורה רצינית ומוחלטת הם לא יעבדו. התוצאה היא שאני לא עושה גם את הדברים הקטנים. מספיקה למשל קריאה של עמוד בכל יום בספרות כדי לשתול במוח את המחשבות החיוביות שימשיכו להניע אותו לשעות הבאות. מספיקה שיחת טלפון קצרה כדי לשבור מעגל של בדידות וריקנות ולמלא אותי בתחושות של חיבור חיובי. אבל חלק מהעיוות המחשבתי בחסות המחלה משכנע אותי שאני צריך לעשות את זה בצורה רצינית ושווה לחכות בשביל כך עוד ממש כמה רגעים שייהפכו לכמה שעות שייהפכו לכמה ימים...

בינתיים האישיות המיוחדת שלי לא הולכת לשום מקום. יותר נכון הולכת גם הולכת לכיוון שלילי. לא יעזור לי לשכנע את מכשיר הטלפון היקר שלי שעוד מעט ממש אני הולך להטעין אותו כפי שאף פעם הוא עוד לא נטען. כל דקה שעוברת מקרבת אותו לשלב הניתוק אם ארצה בכך או לא.

לפעמים אחרי ימים עמוסים בהחלמה התחושה מטעית עוד יותר. החלמה מתוחזקת כראוי יכולה בהחלט להספיק לתקופה אפילו ארוכה עד שאני מתחיל להתרוקן. אני קורא לזה "להמשיך מכח האינרציה" כשמפסיקים ללחוץ על דוושת המכונית בנסיעה במהירות גדולה היא יכולה לגמוע מרחק יפה בהחלט עד שהיא נעצרת. גם אם היא ממשיכה ליסוע ברור כי בלי ללחוץ היא תיעצר בשלב כלשהו. זו לא שאלה אם אלא מתי. כך גם לגבי פעולות ההחלמה. ברור לי לגמרי שאי עשייה פירושה נפילה במוקדם או במאוחר.

מסתבר שהטענה גם אם היא חלקית עדיפה על ניתוק מוחלט.

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73463

תודה על ההטענה.

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73466

אהבתי. אני משתדל לא להישאר בשום מקום בלי מטען או שניים, ולהטעין את הטלפון כל זמן שאפשר. יש לי חרדה מהאפשרות שאשאר ללא סוללה. הלוואי שבזכות הפוסט הזה אדאג באותה מדי לקחת אתי מטענים לכל מקום ולהטעין בכל רגע פנוי.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73470

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה על הכוח, כי לפעמים גם נמאס מהתכנית, אין לי כוח לעשות פעולות וכו',
ואני צריך לזכור שזה ממש קצת פעולות של חיבור שלוקח כמה דקות ואתה מוטען לעוד יום נקי בעז"ה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73474

אדם,
תודה רבה באמת  !!!!

החזקת אותי ברגעים קשים,,
לא עשיתי היום כמעט שום פעולה והרגשתי טוב טוב את התוצאות של ההזנחה [המיזערית משהוא],
ההדגמה,ההמחשה,
זה היה בשבילי כ"כ חי !!!

אין מילים,,,

אוהב אריאל.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73489

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
ממש מדויק עבורי.
תודה רבה, לפעמים אצלי יש איזה מן גרנדיוזיות כזו, שאני כבר לא צריך הטענה. ואז מגיעות האזהרות, 15%, טה-טה, 5% טה-טה.
אסירותודה שכבר יש לי את האוזניים לשמוע אותם, אבל חסר אונים מול הצורך בקיומם כדי לתחזק את החלמתי בעת הזאת.
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73491

תודה חברים,
המדהים בכל הסיפור הזה היא העובדה שאני יכול לשמוע את צפצופי הגסיסה של הסוללה ולהישאר אדיש. נו מה באמת נדמה לי שבדיוק הפעם היא לא תתרוקן?
חבר יקר אמר לי ששיתוף עם מישהו אחר כמוהו כמטען מהיר... זה עובד וממלא תוך דקות ספורות. קניתי. מפלאי הטכנולוגיה המתקדמת.

בעניין: סוללה חלשה, נא להטעין! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73501

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
פעמים רבות במהלך ההחלמה נגמרה לי הסוללה. כפשוטו.
בדיוק התקשרתי לחבר או לספונסר, עם משהו חשוב שמעיק עלי ו... בשנייה הקריטית כבה הפלאפון.
בזמנים כאלה עוזר לי לפנות ל"חבר של כל החברים", ל"ספונסר של כל הספונסרים", לאלוקים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן