ברוכים הבאים, אורח

ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! 1022 צפיות

ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73732

שלום,
כרבים מהחברים אני נתקל בתקופה האחרונה בבעיות בכתיבה והפעלת הפורום שלנו,
אולי זה בגלל הקושי הכללי שלי בשינויים בכלל,,כמו לאורך כל החיים שלי,
ואולי גם בגלל שכמו בכל מקום תמיד יש מה לשפר, בפרט כשמריצים משהוא חדש !!!

הייתי רוצה להציע שחברים ירכזו כאן את בעיותיהם ושאלותיהם בנושא ואם לחבר אחד יש תשובה על מה שחבר שאל הוא יוכל לענות לו וגם אם לא ההנהלה תראה את הדברים בבהירות כמו מה הכי מפריע, על מה יש הכי הרבה תלונות וכיו"ב.

בתקווה שיהיה לתועלת !!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73733

אני אהיה הראשון,,,,

שאלתי היא : איך אני יכול להכנס לפורום בצורה חלקה ומהירה ולא דרך 10 מקומות ??
היום כשאני רוצה להכנס אני צריך,
-להגיע לאתר,
-להכנס לדף הבית האישי,[אם זה עובד,,]
- להכנס להשתמש בפורום,[שם זה נתקע הרבה,,]
- ואז אני כבר לא זוכא כי זה תקוע לי עכשיו,,,,,,

מה עושים לקצר ת'עסק ???
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

קיצור דרך לפני 9 שנים, 4 חודשים #73734

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
אריאל -
הדרך הכי פשוטה היא לשים קיצור דרך במועדפים שמוביל ישר לפורום.
אני משתמש בדפדפן של אקספלורר וב"דף הכרטיסיה החדשה" הוא שם לי את האתרים שאני מרבה להיות בהם כך שאחרי כמה ביקורים זה נכנס לשם ואני פשוט נכנס משם (אולי יש אפשרות כזאת גם בכרום ובאחרים - אני לא מתמצה בהם...)

שכוייח על היוזמה...

אני ממש רציתי לשים תמונה סוף סוף וגיליתי שאני לא מצליח להעלות קובץ תמונה לעריכת פרופיל.
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תשובה: קיצור דרך לפני 9 שנים, 4 חודשים #73753

תודה שלומק'ה,

זה בדיוק מה שהתכוונתי,לא חשבתי לרגע על רעיון כ"כ פשוט וכל פעם רשמתי שמור וישר עלה לי האתר הכללי, היום אני רושם לדוגמא "יומני מסע " ואני אוטומטי בפנים !

לי יש בעיה נוספת עם זה שלא רואים איפה זה מתחיל לכתוב לך, אתם מבינים למה אני מתכווין?? כלומר כשאתה מתחיל לכתוב פוסט או כל משהוא אחר אין את את הקוו המהבהב שמראה לך באופן שיגרתי איפה אתה אוחז ולפעמים קופצות לי השורות בגלל זה וכו',, קשה להסביר את זה כאן צריך לנסות ואז תבינו,,
אריאל,

תשובה: קיצור דרך לפני 9 שנים, 4 חודשים #73756

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
יישר כח איריאל על היוזמה..
לי יש 2 שאלות:
א. למה סרגל הכלים של הפורום באנגלית?
ב. מה שונה ה"תגובה מהירה" מ"התגובה" הרגילה?..

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73760

ב"ה אני מתחיל להתרגל לפורום החדש אחרי ההלם הראשוני שהיה לי...
צר לי מאד על התמונה שהייתה הלוק שלי. האם יש דרך לייבא אותה מהפורום הישן? אין לי העתק.

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73762

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
גם לי יש הערה דחופה. לשנות שלא יהיה כתוב על כל הפורומים שהאחראי הוא סוד הכניעה. אין לי מושג למה זה נכתב ומי קבע את זה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73764

זו היתה בקשה שלי...

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73773

• מולי
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
ואם אפשר לעזור לי?
איך אני יכול לשמור את ההודעות האישיות מהאתר הישן?
תודה רבה לאריאל ולכל ה חברה

תשובה: קיצור דרך לפני 9 שנים, 4 חודשים #73778

תודה שלמה,

דבר אחד ששמתי לב זה שתבגובה המהירה אתה לא יכול לערוך אותה עם הדגשה או פס מתחת וכו',
כנראה שישנם עוד,,נמצא אותם עם הזמן,,
אריאל,

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73779

סוד,,
תודה על החיוך הראשון [כמעט,,] שהעלית לי היום על הפנים,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
אריאל,

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73798

על הדרך אני רוצה להודות למנהלים - בהתחלה היה נורא קשה לי כי הפורום הישן היה מותאם לפלאפון וזה לא.
אסירות תודה לכם על שזה השתנה וגם הפורום הזה מותאם.
אמנם יש מה לשפר בהתאמה אבל בכללי זה טוב.

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73841

סוד הכניעה כתב:
גם לי יש הערה דחופה. לשנות שלא יהיה כתוב על כל הפורומים שהאחראי הוא סוד הכניעה. אין לי מושג למה זה נכתב ומי קבע את זה.

משאירים את התשובה לזה ב"סוד"...

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73842

מולי כתב:
ואם אפשר לעזור לי?
איך אני יכול לשמור את ההודעות האישיות מהאתר הישן?
תודה רבה לאריאל ולכל ה חברה

אני נכנסת לאתר הישן ובחרתי את כל ההודעות והעתקתי, ושלחתי את זה במייל לעצמי.
שים לב שאם יש הרבה הודעות, אז יש שם כמה עמודים, ויש לעבור מעמ' לעמ' ולהעתיק הכל.

בהצלחה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: ריכוז הערות והארות החברים בהפעלת הפורום החדש !! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73904

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
סוד, בתור אחד מעמודי התווך העיקריים של הפורום זה דווקא לא הפתיע אף אחד שאתה רשום בתור אחראי לכל הפורומים.

לעניין התקלות, בעלק מהדפים יש הסבר על מושג מסוים - "מה זה". כשמקליקים עליו נפתח דף עם הסבר למושג אחר ממה שאמור
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן