ברוכים הבאים, אורח

איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? 286 צפיות

איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74249

כבר כמה חודשים שאני מקבל כל יום הודעות במייל מ"אתר הכרויות" שלא זכור לי שנרשמתי לאתר הזה, ובוודאי שלא בכתובת מייל שאליה אני מקבל את ההודעות.

ולעניינינו, אני רוצה להסיר את עצמי מהרשימת תפוצה, אבל הקישור חסום לי, מה אני עושה?

לשלוח את הקישור לחבר זה לא נראה לי אופציה, שאני ישלח למכור לינק לאתר הכרויות.

מה עושים?

תודה.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74258

אהבתי את השאלה הזאת
ויותר אהבתי את "שלא זכור לי שנרשמתי לאתר הזה" אני מכיר את זה מבפנים,,,
לייק.

רעיון של בן אדם מהיישוב- תפתח את האתר ליום אחד ותסגור דרכו את ההודעות אליך.
רעיון של מכור- אין לי, תקוע עם אותה בעיה בדיוק!!
אם אתה מחפש למי לשלוח את הלינק, נראה לי שאוכל,,, אם אוכל לשלוח לך את הלינק שיש לי.[ואולי בכלל מדובר באותו אתר וכל אחד יוכל לבקש על השני??]

למעשה אנלא יודע ואם יהיה לך פיתרון אשמח גם לשמוע.
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74269

• רוצה לקום
  • רצף ניקיון נוכחי: 1867 ימים
  • חבר קבוע
אולי תגדיר את השולח הזה כספאם או תעשה כלל (בגימייל זה נקרא פילטר) שמוחק מיד את ההודעות מהשולח הזה.
בהצלחה!!

תשובה: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74363

רוצה לקום כתב:
אולי תגדיר את השולח הזה כספאם או תעשה כלל (בגימייל זה נקרא פילטר) שמוחק מיד את ההודעות מהשולח הזה.
בהצלחה!!

תודה.

אני רוצה משהו שיבטל את זה לגמרי, ולא רק ישליך לאשפה ששם אני יכול לראות את זה גם כן, וכן אני יכול לבטל את המסנן של GMAIL.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תשובה: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74364

הוי אריאל,,,,, כתב:
אהבתי את השאלה הזאת
ויותר אהבתי את "שלא זכור לי שנרשמתי לאתר הזה" אני מכיר את זה מבפנים,,,
לייק.

לאתרים האלה הייתי משתמש בכתובות מיילים אחרות שהיו לי.
ב-3 השנים האחרונות נראה לי שעשיתי שיא במספר כתובות המייל שפתחתי (-ומחקתי) .

אוהבים אותי.

תשובה: איך אני מסיר את עצמי מרשימת תפוצה של אתר שחסום לי? לפני 9 שנים, 3 חודשים #74375

אז כנראה שהם הריחו מהם תחומי ההתעניינות שלך,,,
לי דווקא לקח המון זמן למחוק את כתובות המייל שלי.

כן אוהבים אותך חבר!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן