ברוכים הבאים, אורח

קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! 422 צפיות

קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #74861

לאחר שהיו חסרים מנחים לקבוצות הלילה הטלפוניות והקבוצות בקושי התקיימו, חברינו היקר "מוישל'ה" לקח את העניינים לידיים ולאט לאט הקבוצות קמות לתחיה, ותודה לך מוישל'ה על השירות הזה.
החברים מוזמנים כל לילה בשעה 11:00 לעלות לקבוצה בקוד הסגור וליהנות מקבוצה נפלאה של "אסירות תודה ומבט חיובי על היום".

מומלץ!!!

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תשובה: קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #74869

תודה רבה מתחיל שוב,

הקבוצות הטלפוניות הן חלק חשוב מאוד בהחלמה.
וצריך לחזק אותן.

שבת שלום ומפוכחת
אסירות תודה על הרגעים הנקיים בחסדיו.

הערה-כל מה שאני כותב כאן זה ממה שעבר עליי ולא מחוות דעת מיקצועית.

בהחלמה

תשובה: קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #74892

גם אני הקטן מצטרף להנ"ל,
ואשתדל מהיום להצטרף כל יום [חוץ מ,;) ;) ] לקבוצה שנותנת לי כ"כ המון !!

תודה רבה רבה לידידינו היקר "מתחיל שוב" על עזרתו החשובה מאוד בפיתוח קבוצות אלו !!!!!

בהערכה רבה,

הוי אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #74963

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה למוישל'ה על השירות, תודה גם לך 'מתחיל שוב' על השירות להביא את זה כאן לידיעת החברים.

הקבוצות הטלפוניות האלו הוקמו בגלל הצורך של החברים להיות מחוברים, ובמשך הרבה זמן קבוצת הלילה היתה מאוד פעילה. משמח לשמוע שיש שוב דרישה לקבוצה הזאת, שהיא ללא ספק כלי טוב להחלמה.

לצערי אני לא יכול להשתתף בקבוצה הזאת, אבל עדיין שמח להיות חלק מהתפתחות עולם ההחלמה שלנו, גם בחלקים שבהם אני לא שותף פעיל.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי סוד הכניעה.

תשובה: קבוצות הלילה הטלפוניות בתפארתן!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75125

סוד הכניעה כתב:
תודה למוישל'ה על השירות, תודה גם לך 'מתחיל שוב' על השירות להביא את זה כאן לידיעת החברים.

הקבוצות הטלפוניות האלו הוקמו בגלל הצורך של החברים להיות מחוברים, ובמשך הרבה זמן קבוצת הלילה היתה מאוד פעילה. משמח לשמוע שיש שוב דרישה לקבוצה הזאת, שהיא ללא ספק כלי טוב להחלמה.

לצערי אני לא יכול להשתתף בקבוצה הזאת, אבל עדיין שמח להיות חלק מהתפתחות עולם ההחלמה שלנו, גם בחלקים שבהם אני לא שותף פעיל.

ותודה ל"סוד הכניעה" על הקבוצות הנפלאות מאד כל צהריים,
אני כל יום עולה ומאזין לקבוצות ובדרך כלל אני לא יכול לשתף, אבל אני בהאזנה כל יום, ואני מאד נהנה מהקבוצות הללו, מהקריאה הנפלאה בספרות וכל החלוקות והשיתופים בהנחיית המנחה המופלא.
תודה רבה!!!

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 2 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן